Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 05.05.2024 - 23:33:36 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
podvodnik  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.05.2012 16:06 • ® rotoman
Upozornujem dotyčneho pána,ktorý podvodom vykonal výmenu mojej cslink karty na skylink,že mu onedlho predčasne skončí promo vysielanie,aby sa potom nečudoval. :mad: jedná sa o skylink kartu číslo: 42582205748
výmena bola prevedená 12.04.2012
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 24   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
rotoman  
06.05.2012 19:20 • ® Emil Marko
viem si veľmi dobre predstaviť Tvoju radosť. Zažil som to, aj keď sa to mňa dotýkalo len do tej miery, že som kartu známym registroval a niekto sa chcel takto priživiť.Bodaj by mu ju už vôbec nezaregistrovali,aby mu slúžila len ako škrabka.
 
 
 
42582205748  
06.05.2012 18:30 • ® rotoman
už môže pozerať akurát do stropu ;)
 
 
 
šak ,ale sudruhom zo Skylinku ide hlavne o 24 eur   
03.05.2012 21:10 • ® pistok153
šak ,ale sudruhom zo Skylinku ide hlavne o 24 eur :D a hlavne čo najviac abonentov dostať k sebe, aby mohli ten CSlink zrušiť, toť bol bi na to dovod v takomto pripade, ale ináč mi to nepripadá , prečo je to spravené tak okato, možno stím aj rátali ,že takymto sposobom naštvu pár zákazníkov z CSlinku a tak im pribudne viac zakaznikov v skylinku a ak nie , šak je to spusta X krát 24 eur za vymenu. :bad:
 
 
 
CSlink - Skylink  
03.05.2012 16:46 • ® smscz
Při výměně karty CSlink, se na stránce Skylinku zadává pouze číslo karty CSlink a číslo karty Výměna Skylink (pak ještě nějaké nepodstatnosti). Tady to je chyba, která se dá takto zneužít. Měla by se kontrolovat shoda jména u obou karet, nebo nejlépe tuto výměnu umožnit pouze na telefon či písemnou formu, kde by se kontrola mohla provést, nebo doložená jasná domluva(souhlasy) obou různých majitelů.
V podstatě je to již jedna firma, tedy by měli mít oboje karty v jedné databázi.
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
 
Inač ked sa nadtym človek zamysli-je to  
03.05.2012 15:44 • ® par32
Inač ked sa nadtym človek zamysli-je to neskutočne.Ja som vždy bral tieto fora ako spoločenstvo ludi ktory si navzajom pomahaju....a hyena sa najde aj tu.Mna by zaujimalo čo si mysli ked to čita.... :mad:
 
 
 
Nájdú sa aj retardi.  
03.05.2012 11:35 • ® letas
Nájdú sa aj retardi.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
letas  
03.05.2012 11:25 • ® patko33
...ale to by musel byť riaden retard aby to takto okato urobil,to by bolo jednoduché ho vypátrať ;)
 
 
 
Keď ten"podvodník" vlastní nejakú kartu  
03.05.2012 10:51 • ® letas
Keď ten"podvodník" vlastní nejakú kartu Skylink,tak sa dostane cez svoje meno a heslo na svoj účet a tam má položku výmena CS link karty a tam si to môže urobiť a zrejme po tej výmene mu ta nová karta je asi priradená k tomu jeho účtu a nemusí robiť preregistáciu,jedine tak mi to vychádza,že to môžu robiť tí chytráci,sám som ešte nikomu výmenu CS link karty nerobil,tak nemôžem na 100% potvrdiť,že je to tak.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
ono by bolo treba na neho podat trestne oznamenie  
03.05.2012 10:45 • ® mjamriska
ono by bolo treba na neho podat trestne oznamenie na policii
 
 
 
...aj tak je to dáka pi....na, on by si musel  
03.05.2012 10:22 • ® patko33
...aj tak je to dáka pi....na, on by si musel kartu preregistrovať na seba ,až potom by sa dalo zistiť meno užívatela.Ak by urobil výmenu tak si myslím že by bol cocot to preregistrovať to by sa dalo zistiť ako nič ,ale ak je tá karta na tvojom mene tak to nezistí nikto . ;)
 
 
 
...daj mail rotoman či napísť sem na výstrahu?  
03.05.2012 09:54 • ® patko33
...daj mail rotoman ;) či napísť sem na výstrahu? :mad:
 
 
 
Ešte pred dvoma dňami by som Vám ho sem hodil,lebo  
02.05.2012 23:32 • ® letas
Ešte pred dvoma dňami by som Vám ho sem hodil,lebo aj ja mám skúseností s takýmato chytrákmi.Lenže,kto nie je registrovaným plátcom DPH,má od 1.mája pozastavený prístup na aktivačný web.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Emil Marko  
02.05.2012 22:30 • ® rotoman
Emil Marko plný súhlas s tým čo si napísal
Jan tebe ďakujem za snahu
 
 
 
Karta 42582205748 má dva měsíce plnou nabídku  
02.05.2012 22:20 • ® jan
Karta 42582205748 má dva měsíce plnou nabídku Skylinku do 12.6.2012, bohužel zjistit majitele může jen slovenský prodejce, mě to do aktivačního menu na kartu nepustí, hlásí neodpovídající měnu - EUR (já mohu aktivovat jen v Kč). Snad se najde nějaký ochotný prodejce na Slovensku, držím palce, aby se ten podvodník odhalil. :good:
 
 
 
hujer23  
02.05.2012 22:19 • ® Emil Marko
to nie je o refreši, ale o nezabezpečenom systéme. Nie je problém uhádnuť číslo karty neznámeho majiteľa. Práve som urobil pokus a podarilo sa mi to asi na pätnásty pokus. V tom je problém, že môžeš preregistrovať úplne neznámu kartu bez toho, aby si sa dostal k jej správe. Je naivné sa ale domnievať, že dotyčný, ktorý to takto chrapúnsky urobi, niečo tým získa. Je na omyle a Cslink v tom urobí nápravu a vráti kartu skutočnému majiteľovi späť.
S kartou Skylink takýto podvod nie je možný.
 
 
 
Emil Marko  
02.05.2012 20:50 • ® rotoman
To číslo skylink karty mi povedala pani z cslinku, podla čísla mojej gital karty ktorej aktivačne obdobie skončí 14.05.2012, pritom mám neplatené programy bez obmedzenia.
Som čumel ako puk :eek:
 
 
 
Emil Marko  
02.05.2012 20:20 • hujer23
ako jednoducho ,všade samí refresh a potom sa čudujú majitelia kariet
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
letas  
02.05.2012 20:11 • hujer23
Samozrejme že ho vedia ale nepovedia.
Možno by to bolo asika nejaké porušenie ale možno sa nájde nejaký predajca ktorý to bonzne.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
rotoman  
02.05.2012 20:09 • ® Emil Marko
Máš pravdu, také niečo sa už stalo, napríklad aj u mojich známych. Ale už je to v poriadku. Len by ma zaujímalo, ako si prišiel na číslo tej karty.
 
 
 
No na Skylinku to meno určite vedia,len Ti ho  
02.05.2012 19:47 • ® letas
No na Skylinku to meno určite vedia,len Ti ho nechceli povedať.Teraz Ti to meno môže povedať,len partner Skylinku,ktorý je plátcom DPH.Stejne sa mu čudujem prečo to robil,dá sa to veľmi ľahko zistiť.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
Celkový počet reakcí: 24 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist