Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 02.05.2024 - 19:18:19 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
Optibox_Zebra a karta skylink ICE  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.12.2013 15:27 • ® Tami01
Zdravím, mám tento príjmač, bude prevádzkovaný na nákladnej lodi, hlavne v zahraničí. K tomu je ICE skylink. Po prevádzke nejakých 30minút, keď chcem prepnúť zamrzne, musím ho vypnúť iba zadným vypínačom vzadu. Po opätovnom zapnutí ide. Je tam verzia softu 2.30. Chcel by som tam verziu 2.25 ale nejako sa mi nedarí ju tam naládovať. Už striedam 3 USB klúče, vyskúšal som snád všetko. Vyhodí mi len modrú tabulku a nič sa nedeje. Dole potom nadpis: downloads fail. Už som skúšal verzie asi z troch stránok anič. Píšem sem, lebo na konkurenčnom fóre som bol zablokovaný a neviem si s tým už rady. Príjmač má ísť 27.12.2013 na loď. Chcem aby im to šlapalo. Pomôže niekto? kde asi robím chybu, mám tento druh príjmača prvý krát v ruke. Ďakujem ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 20   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Tami01  
30.12.2013 10:52 • ® BIDLO1
To jsi neudělal dobře, zrovna ten Topfield je šrot jeden z největších, to už je lepší ten Gosat který má navíc totožné menu jako ta Zebra anebo Technisat.
 
 
 
BIDL01-už to neriešim, aj keď samozrejme veľmi  
29.12.2013 17:01 • ® Tami01
BIDL01-už to neriešim, aj keď samozrejme veľmi pekne ďakujem za radu. Inak si to vystihol! Išlo o radu, a skončilo to na drístoch najhrubšieho zrna, ale nechajme toho. Bol som to reklamovať, vymanili mi to za iný stroj, nejaký Topfield, neviem už aké má označenie. Ale majiteľ si vyslovene pýtal "skylink ready". Tak to má, ale už pozorujem u Topfieldu nekonečne dlhý čas pri prvotnom zapnutí do provozu. Ten kto nazval príjmače "skylink ready" šrotmi, začínam plne držať stránku :(
 
 
 
Re:Optibox_Zebra a karta skylink ICE  
28.12.2013 08:45 • ® BIDLO1
Pánové,dohadujete se o bl.ostech. On chtěl radu a ne poučky o pravidlech na parabole.Ty jsou mimochodem nejpříšernější snad ze všech digitálních webů,hlavně jak jsou nové.
Tami01: 2.25 a 2.27 jsou dobré ale ty tam nedostaneš, dostaneš tam pouze vždy vyšší verzi. Kdysi jsem sice někde četl že je na to údajně jakýsi fígl ale už absolutně netuším kde to bylo, možná že i na té parabole,nevím. Možná by pomohl i servis.
 
 
 
Tami01  
26.12.2013 15:00 • ® par32
namontoval som dosť satelitov a problemy som mal iba s tymi ktore mali označenie skylink ready-su to šroty
 
 
 
Zajtra sa chystám, no pokiaľ bude samozrejme v  
26.12.2013 11:38 • ® Tami01
Zajtra sa chystám, no pokiaľ bude samozrejme v prevádzke zaniesť Optibox Zebru na reklamáciu. Príjmač zamrzne pri prepínaní, a na ČT HD po určitom čase preblikáva tmavá obrazovka. Ešte ma napadla taká varianta, použijem ju keď sa nedopátram nápravy a príjmač musí opustiť Slovensko. Testoval som v Zebre, nakoľko má okrem čítačky aj slot, modul Eurocam červený s vloženou ICE kartou. Všetko šlapalo, bez problémov. Ano, tým že je čítačka ready skylink, tak soft smerom späť možný nieje. Neviem ako to napravia v predajni, či to vôbec napravia alebo ako to dopadne. Uvidíme, ak sa k niečomu dopátram určite o tom podám správu. ;)
Pre petr100: Pokús sa odpovedať k téme, mail nechaj mailom. O tom poradiť niekomu je ako toto tak aj konkurenčné fórum, aj to tak niekedy fakt nevypadá. Na konkurenčnom webe som skončil, už som to mal urobiť dávnejšie. Ospravedlňujem sa ti, ak som ti niečo svojím "mailovým problémom" spôsobil, je čas sviatkov, pokoja, porozumenia .... Ja som potreboval na súrne vyriešiť problém, tlačí ma čas, chcem aby všetko bolo o.k. Na zdravie Štefanom ináč. ;) :)
 
 
 
Jak oslovit diskutujícího??  
26.12.2013 10:53 • ® lubos
Jak oslovit diskutujícího pokud mu chci dát spojení na sebe. Meil Skype ??To co provádí konkurenční web je drsný.
 
 
 
vznesl jsem na tomto servru dotaz ohledně co je to  
26.12.2013 09:08 • ® petr100
vznesl jsem na tomto servru dotaz ohledně co je to osobní údaj,odpověď je že mail je osobní údaj.
Takže se bude postupovat podle daných pravidel.
A ti kteří pomlouvají a urážejí tento web budou taktéž trestáni.
A více se k tomu nevyjadřuji jelikož několik zabedněnců nechce a nemíní pochopit pravidla daná které podepsal při registraci.
 
 
 
ku.ba  
25.12.2013 19:16 • ® Tami01
:good: :good: :good: :D ;) :D :D ;) :) Presne! Ale ten jedinec zjavne nemá dostatok nejakého vitamínu. ;)
 
 
 
P.S. CO JE K NEPOCHOPENÍ????  
25.12.2013 16:49 • ® ku.ba
K nepochopení je jenom to, že se vůbec najde někdo, kdo takovou blbost vymyslí a pak se najde někdo, jako petr 100 který bezmyšlenkovitě hájí blbosti.
 
 
 
Běž Foreste, a zachraň zemi před katastrofou!  
24.12.2013 18:54 • ® Tami01
Běž Foreste, a zachraň zemi před katastrofou! :D :D :D
 
 
 
ad 5) Na webu parabola.cz je zakázáno publikování  
24.12.2013 18:47 • ® petr100
ad 5) Na webu parabola.cz je zakázáno publikování osobních údajů a to bez výjimky. Už se mnohokrát stalo, že čtenář v dobré víře zveřejnil kontakt na svého známého, který může čtenáři pomoci. Bohužel, ne vždy se taková snaha přijme s pochopením. Řada čtenářů nechce, aby jejich kontakty byly na webu parabola.cz uvedeny. Přistoupili jsme i k zakázání vlastních údajů. Proč? U Vašich vlastních údajů zpravidla nelze ověřit, že se jedná o Vaše osobní data.

to jentak pro pobavení.
P.S. CO JE K NEPOCHOPENÍ???? :D :D :D
 
 
 
Radko3003- Budem musieť porozmýšlať aj nad tým.  
24.12.2013 18:38 • ® Tami01
Radko3003- Budem musieť porozmýšlať aj nad tým. Stále to isté, no nič uvidíme. Dík za radu.
petr100 - Tak, ukázal si nám svoju silu , teraz môžeš ísť robiť haji, dobrú noc.
 
 
 
přestaň tady plácat nesmysly o nějakém  
24.12.2013 18:30 • ® petr100
přestaň tady plácat nesmysly o nějakém rozepisování-co jsou osobní údaje se učí v prvním stupni ZŠ
A dostal jsem sekerku firskars a pěkně ostrou. :D
P.S. DÁM SI POZOR. :good: :D :D
Doufám že tě to netrefí ;)
 
 
 
skus ho natiahnut cez kabel,niekedy aj mne to  
24.12.2013 17:35 • ® Radko3003
skus ho natiahnut cez kabel,niekedy aj mne to robilo na inom prijimaci ze som cez usb nenatiahol ale cez kabel mi hned natiahlo
 
 
 
Nedostal si asi pod stromeček dáreček, že?   
24.12.2013 17:27 • ® Tami01
Nedostal si asi pod stromeček dáreček, že? :D :D :D Ďakujem za rady, sú mi k ničomu. :bad: Ano, treba to rozpísať, čo nie je vyslovene zakázane, tak je asi povolené, ale to by mal ten tvoj "normálni člověk" asi vedieť. Tak pekný sviatočný večer. A už radšej prosím ťa nereaguj. Už nepotrebujem nič. Zožral si mi dosť nervy. ;)
 
 
 
A mail je co??? Poklička k hrnci? V čechách jse  
24.12.2013 17:13 • ® petr100
A mail je co??? Poklička k hrnci?
V čechách jse učíme že adresa je-místo bydliště-adresa je telefon-a taky mail.
Pokud u vás mail není adresa tak to je co?
Ty koukám že bys to potřeboval rozepsat co je co protože normální člověk ví co jsou to osobní údaje. A nejlepší je mít ve svátek ohýnek víš kde?
 
 
 
zveřejňovat osobní informace o uživatelích a  
24.12.2013 17:04 • ® Tami01
zveřejňovat osobní informace o uživatelích a soukromých osobách (např. adresy, telefony, rodná čísla). Zákaz zahrnuje i publikování vlastních osobních údajů.
Uverejnil som svoj mail. Keď niekto považuje mail za osobnú informáciu, nech to aj uvedie do pravidiel. Pokiaľ to nie je vyslovene uvedené v pravidlách,nepovažujem to za osobnú informáciu. :warning:
Uvítal by som keby si mal niečo k téme, pokiaľ nie venuj sa niečomu inému ako poučovaniu. Viem, ty si dokonalý, tebe sa nič také nemôže stať. ;( :mad:
 
 
 
Jo když porušuješ pravidla o zveřejňování osobních  
24.12.2013 16:48 • ® petr100
Jo když porušuješ pravidla o zveřejňování osobních či jakýchkoliv údajů tak se nediv.Přečti si tamní pravidla hlavně č. 5.a hlavně neříkej ze nevíš za co. ;(
 
 
 
petr100  
24.12.2013 16:38 • ® Tami01
Môj zlatý, keby som neskončil na black liste, tak nezakladám tému tu. Neviem prečo som sa tam ocitol.
 
 
 
To ti nestačí reakce na konkurenčním webu co si  
24.12.2013 16:35 • ® petr100
To ti nestačí reakce na konkurenčním webu co si dal ten samý dotaz???? :eek: :eek: :eek: :eek:
 
 
Celkový počet reakcí: 20 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist