Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 26.04.2024 - 08:45:51 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Skylink
zvýšní sp  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
11.02.2015 09:19 • ® Lagacek.D
dobrý den co říkáte zvýšení servisního poplatku u skylinku já to tak vidím na krach:D:D:D:D:D:D:D:D
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>
Zkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/5XEn0x
¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 16   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
igor  
06.03.2015 19:16 • ® par32
dobre si to prekrutil :D
 
 
 
par32  
02.03.2015 20:43 • igor
Nic v zlom ale tema je servisny poplatok a jeho zvysovanie.
O verejnopravnych TV pises v tomto vlakne ty. Myslim, ze je to off topic.
Zaloz si novu temu a mozes diskutovat s ostatnymi. Ja v tejto veci nemam co povedat. Resp. ak si koncesionar a mas problem s RTVS (CT) mozes do tej institucie napisat mail alebo poslat list a dopytovat sa co potrebujes.
 
 
 
igor  
01.03.2015 21:34 • ® par32
Nič v zlom ale nemaš pravdu.
1 -verejnopravne su platene z našich dani -takže ich ja aj ty mame riešit!
2 -nechapem čo sem pletieš banky-tie od štatu neberu prispevok nato aby mi poskytovali učet.
Nakolko su stv a čt štatne musel byt riešeny aj zmluvny vztah medzi nimi a tou nenažratou bandou ktora si teraz hovori M7
Inač je zaujimave to že tato firmička bola bezvyznamna a odrazu po kupe skylinku ,nakupuje jednu platformu za druhou -je to zvlaštne a aspon u mna to budi dojem že v skutočnosti je za nou byvaly majitel skylinku a ten predal firmu sam sebe aby mohol vyberat toto vypalne ........ ;)
 
 
 
par32  
28.02.2015 05:42 • igor
To predsa vobec nemusis riesit ci a co si platia verejnopravne TV. Sukromna pravnicka osoba (M7) si urci vysku serpo a je na zakaznikoch ci to akceptuju alebo pojdu inam. Proste za serpo pozeras urcity balik programov a slus.
Presne ako banky urcia zakaznikom poplatok za vedenie uctu.
K RTVS: Niekde na nete je zmluva medzi RTVS a Towercomom na satelitnu distribuciu. Myslim, ze TWC za tie prachy robi vsetko potrebne a RTVS uz nic nemusi ohladne sat. distribucie riesit. Takze nejaky extra zmluvny vztah medzi RTVS a M7 asi nie je. A mozno podobne je to aj u CT vs CRa (TWC).
 
 
 
igor  
27.02.2015 13:03 • ® par32
Pekne zhrnute ale zabudol si povedať že čt a stv si za prenosove kapacity platia. Inač povedane skylink či ako sa tato banda teraz vola je pravdepodobne jedina firma na platenete ktora berie dve platby za tu istu vec :bad:
Suhlasim s tebou :tato zla bylina ozaj lahko nevyhynie :D
 
 
 
krach?  
24.02.2015 20:56 • igor
Neviem preco tu hovorite o krachu. Uz pri zavedeni SP vela ludi predpovedalo Skylinku pad, potom pri zvyseni SP a teraz znovu... Nevydavajte vase dojmy a sudy za nieco objektivne. Obmedzuje vas Skylink na vasich pravach alebo zivote? Ved ked Vam to nevyhovuje tak to nevyuzivajte. Skylink nie su potraviny, ktore ked zdrazia si ich aj tak kupit musite lebo jest sa (vacsinou) musi. Nikoho som tu nevidel vyplakavat ked stat zvysil dane na to ci ono, alebo ked banky zvysuju mesacne poplatky za vedenie uctu. Proste si vyberte z ponuky co vam vyhovuje.
So zavedenim SP bolo jasne, ze Skylink sa zacne profilovat ako cista paytv platforma. Teraz sa to odhalilo uplne - nestoja o zakaznikov, ktori platia len SP, pretoze im to zvysuje naklady na spravu. Drasticke zvysenie SP je preto, lebo:
1. TV spolocnosti chcu extra poplatok za HD
2. zakaznici platenych balikov dostanu zakladne stanice vratane HD akoze gratis, ale aj za tychto zakaznikov musi Skylink tento poplatok odvadzat a kto to zacaluje? No predsa platitelia SP. Preto zrejme plati umera, ze jeden platitel SP plati poplatok za HD programy v zakladu este za dvoch predplatitelov platenych balikov, ktorym sa cena za plateny balik nezvysila, resp. sa tam nepremietla platba za HD.
Takze tymto drastickym zvysenim (a zrusenim najlacnejsich platenych balikov/programov) chcu "donutit" vacsinu platitelov SP, aby presli na nejaky typ platenej sluzby.
Po dvoch rokoch, ked dobehne vacsine stary SP sa budu ceny menit opat, a mozno aj v platenych balikoch. Samozrejme sa to zdovodni rastucim poctom najma HD programov v jednotlivych balikoch.
Do zhruba dvoch rokovd sa bude vediet, kolko skalnych zostalo, ktorym neprekaza platit sumu za SP.
Takze ulohou teraz je, aby ubudlo co najviac platitelov SP, a aby vacsina presla na platene sluzby.
 
 
 
Já to taky vidim na krach. Mám zaplaceno ještě na  
15.02.2015 10:30 • ® lubos
Já to taky vidim na krach. Mám zaplaceno ještě na rok .Pak kartu zahodim.
 
 
 
ked jardo skinci  
14.02.2015 18:17 • demeter
Jardo vraj čoskoro v M7 skonci. Na koho budeme potom nadávať?
 
 
 
sp  
13.02.2015 06:21 • dexa
ktorý ch rozhodol o takomto obrovskom precentuálnom zvýšení sp??!!
 
 
 
SP  
12.02.2015 16:41 • jarmil
nech ma odpoja ,ja uz im nezaplatim na antenu chytam cesko a slovensko a co sa tyka platenych tv sama repriza nie som otrokom tv,nech si navysuju SP kazdy rok.
 
 
 
Platím si MIXBOX a jsem spokojen,otázka je na jak  
12.02.2015 08:17 • ® 1mcm
Platím si MIXBOX a jsem spokojen,otázka je na jak dlouho.
 
 
 
vo vodach satelitnych operatorov je Skylink lidrom  
11.02.2015 17:32 • ® dúfuz
vo vodach satelitnych operatorov je Skylink lidrom v pomere cena/pocet stanic
aj keby im hned odisla 1/3 SP zakaznikov - tak na tom stale zarobia viac ako dnes

stastny to ludia co maju silny dvb-t signal a nemusia platit za nieco co maju zadarmo :good:
 
 
 
® Lagacek.D  
11.02.2015 11:08 • ® a1972
Na krach koho :what:
 
 
Celkový počet reakcí: 16 / zobrazují se: 1 ... 13

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist