Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.05.2024 - 06:50:39 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Klice  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
24.11.2003 13:27 • Milosko
Ahoj
muzete mi nekdo napsat kde stahnu funkcni klice pro CRY***WORKS pro orig. UPC kartu ?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
dd  
01.09.2006 00:44 • SatUchyl
Jskuste vi vsechni experti dat naraz dve t-mobile karty mozno vam odkoduje Dsf mne se podarilo nalapat aj HBO s nazvem blesk:postup je taky napojte dobyjacku na auto baterie spolu s zelesnym dratem do zasuvky natocte parabolu na sever a a muzete dekodovat signal trochu zatrese s domem ale to nic :D
 
 
 
Re: Klice  
28.11.2003 08:46 • Milosko
asi se jedna o INS A4 48 00 00 XX pro zmenu klice, jelikoz je C8 41 kodovane (struktura je vicemene znama a predpokladam ze ji nikdo zatim neumi kodovat/dekodovat, to uz by to bylo moc jednoduche, tak tady se asi nic menit nebude). Takze jestli to dobre chapu menis cast mezi 8D a C8 41, kde se nachazi (pokud se jedna opravdu o 8D 04)rozsah datumu pro zapis, nebo taky 8D mysleno jako cislo operatora (k cemuz se priklanim vic).... Nebo taky kecam nesmysly......
 
 
 
Re: Klice  
27.11.2003 13:03 • Milosko
Skvele, asi se se mnou nepodelis ? Tak nam hloupejsim aspon naznac, kde sehnat nejakej popis komunikace karty s CAM (myslim tim ohledne instrukce C841). Nastudoval jsem zatim jen zakladni prikazy ale o kodovani a strukture c841 vsechny manualy mlci, nebo jen spatne hledam. Kdybych o tomhle neco vedel tak bych na to snad taky uz prisel, ale delam do toho druhej tyden. Nikdy predtim jsem satelit ani nevidel :). Jedinou smart kartu mam v mobilu a tu mam nastudovanou.
 
 
 
dekovacka  
27.11.2003 08:23 • Rocky
Pro #A#
Dik za radu uz to bjezi diky tve informaci nize mi to stacilo
a mas pravdu !
V instrukci C841 je uplne vsechno CUS
 
 
 
Re: Klice  
26.11.2003 08:32 • Milosko
Ahoj
nejak nechapu o cem tedka mluvis, pokud vim tak jeste nikdo sifrovani instrukce C8 41 pro zmenu klice nevyresil, tim padem nelze zmenit klic na karte pro kterou UPC pakety nevysila (v pripade ze bych si ten paket pro zmenu klice chtel vytvoril sam). Jinak nemelo bejt 8D ... plus kodovani ... C8 41 ... Coz urcite jak jsem rikal nic nevyresi pro ktere to kodovani nemate. Jedine... ze bys jste si ho tam nejak dodelal ????
 
 
 
myslis ze neresi ...???  
25.11.2003 23:00 • #A#
:what:
myslis si ze to neresi ten Vas problem ????
Ja bych rekl ze jo ... na co porad sichni chcete kompletni instrukce ...
Kdo vi o co tam jde a jak problem kodovaneho zapisu vyresit .. tak jede.. a ty lidi uz jsou .. i kdyz to delaji za hodne penez ..Vse co vam k tomu relativne staci jsem napsal ...
Me a nasim karta funguje v plne nabidce a lidem z meho okoli taky .. i kdyz mam samo i par karet ktery jiz nesly ... diky skvelym radam strkat kartu do filipa bez blockeru ...
tak se snazte ... myslim si ze dobrej mesic dva samotne instrukce nedostanete ... najit universalku asi nebude tak lehky ...
A clovek se uci tim co si zkousi sam .. co ti nekdo podstrci az pod nos se nikdy nenaucis ...
:warning: nebo lepe .. hodne lidi se naucilo, ze karta bëz blockeru vse vyresi :warning:
:good: a maji samozrejme pravdu ... vyresi .. ale jenm jednou ... :bad: :D
 
 
 
klice  
24.11.2003 22:48 • Rocky
pustte jeste nekdo nake cisla treba to dam dohromady dik
Taky nevim kde je sehnat!
Vy co to mate namakany se jen smejete ok co jineho ze
vas to taky nikdo neucil. !-)
 
 
 
Re: Klice  
24.11.2003 21:27 • anonym
www.upc.cz
 
 
 
Re: Klice  
24.11.2003 16:06 • Milosko
To bohuzel neresi otazku kde sehnat klice pro dohrani ostatnich programu na orig U*C
 
 
 
Re: Klice  
24.11.2003 15:34 • #A#
8D ... plus kodovani ...841 ...
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist