Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 28.04.2024 - 01:20:46 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
otázka na humaxa  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.03.2004 16:10 • tomko
Mám humax5500 + motor h-h120 a mám tento problém: Kvalita signálu je 80-90% a aj napriek tomu my začal vypadávať signál resp. kockovať (jednoducho sa správať tak ako by tam bol nedostatočný signál). A druhy problém v tom, že keď nahrám kanál TOP CHANNEL (na 16E) a uložím tak za chvílu mi zmizne a tak ho musím znova naladiť. Včom to všetkom je??? Dík
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
to Tomko  
31.03.2004 23:23 • JendaJ.
Není závada co Ti píše Humax. Ty elyty bych radši nechal proměřit případně kapacitním měřičem a při výměně dal nové na větší teplotu. Ten softík i seting bych zkusil přehrát znova.Není potřeba kupovat nový zdroj bez problému se dají ty kondíky -elyty vyměnit.
 
 
 
to JendaJ  
31.03.2004 17:06 • tomko
Mám taký ten pocit že by som mohol znovu nahráť ten soft do prijímača, lebo mi to začalo blbnúť keď som tam nahrával programy (kanály) a keď somm išiel nahrávať čosi som spravil a začalo mi písať rA a potom v pohode r8,02 a vždy nabehol. Ten zdroj by som si aj tak radšej vymenil. Je to ľahké? Dá sa niekde samostane kúpiť zdroj? Aký typ?
 
 
 
Zkus...  
31.03.2004 00:15 • JendaJ
Doporučuji nahrát znova sowtvare i seting,mockrát mě to pomohlo. A kouknul bych se taky jestli nezlobí zdroj -elka.
 
 
 
A prečo si myslíš že je to kon ...  
30.03.2004 20:08 • tomko
A prečo si myslíš že je to konventorom? Teraz mi to napr. prešlo ale čo nabudúce? Dík
 
 
 
ja ale mám golden interstar 0, ...  
30.03.2004 20:07 • tomko
ja ale mám golden interstar 0,3dB. Vyskúšaný aj na inom prijímači (emtech)
 
 
 
Treba vyskushat iny konvertor  
30.03.2004 09:46 • Sudca Dred
Ja som mal podobny problem z konverterom Grundic - dal som tam philipsa a ide bez problemov. :D
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist