Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 17.05.2024 - 12:53:31 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
PremiumX  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
29.06.2004 10:45 • taky Jirka
Stále se mi nedaří aktualizovat nový firmware 1.30, používám nový updown ale po zadání "send" ,volbě otevřít soubor PIMG 7000.bin se objeví hláška , že tento soubor není akceptovatelný.STB jsem, než jsem soubor poslal ,vypnul a zapnul tak jak bylo v návodu popsáno.Jak mám aktualizovat klíče přes SEND (není tam volba P2) nebo přes RECEIVE (nedávámi to smysl a nefunguje to).
Může mi někdo poradit co dělám špatně?? Dík .
Mám PremiumX C 7000.Dřívější verze sw jsem aktualizoval zcela bez problémů.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
nepoznáte niekto dobré stránky ...  
30.06.2004 19:26 • anonym
nepoznáte niekto dobré stránky čo a ako s prijímačom PremiumX? (preferoval by som slovenčinu, češtinu a angličtinu). Návody, ako aj veci ktoré sa nedajú nájsť v návode na obsluhu. Dík
 
 
 
Jirka_old: to je radosti, že a ...  
30.06.2004 12:38 • Raul
Jirka_old: to je radosti, že aspoň my dva máme ten samý model 7000P a ten samý problém - horší už je ho vyřešit. S tou opravou firmware asi není třeba nijak zvlášť spěchat, protože my si tam můžeme nechat 1.23 , které má stejné funkce jako 1.30 pro 700P až na tu skyitaly, která ale než to zase dají do kupy stejně půjde do věčných lovišť ve videoguard - počítám tak na konci srpna. V prádle teď je aktuálně cyfra plus. Jsem na to zvědav. Raul.
 
 
 
Mne ten zvuk ide ale mam 7100P ...  
30.06.2004 10:49 • PremiumX
Mne ten zvuk ide ale mam 7100PGU takze tam to asi ide.
 
 
 
Nazdar Raule, to jsem rád, že ...  
30.06.2004 10:25 • Jirka old
Nazdar Raule, to jsem rád, že nejsem sám, komu po upgrade nejde zvuk, už jsem myslel, že se RCV porouchal, jen se divím, že to Korejci nemůžou obratem opravit.
 
 
 
Dík  
29.06.2004 14:14 • taky Jirka
nenapadlo mě použít "roletku" , teď je mi to jasné. Na základě reakcí k článku "Další upgrade firmware..." nicméně zvážím zda budu upgrade vůbec provádět. Con*x klíče jsem zadal ručně a vylepšil jsem svůj osobní rekord času vložení na 8min48 s
 
 
 
Aktualizace firmware: dát conn ...  
29.06.2004 11:50 • Raul
Aktualizace firmware: dát connect, pak send, najít soubor firmware, zaškrtni emergency mode, vypni od sítě, zapni a přenos začne. Pokud to dává hlášku soubor odmítnut, pak je opravdu něco špatně. Klíče se aktualizují rovněž takto (ve verzi updown1.20): send, vybere se P2 files (roletka) ***.hex a pošle se to tam bez problémů. Conax klíče po editaci editorem conax (***.bin) se nahraje jako bin úplně stejně. Já jsem instaloval nový soft novým postupem uspěšně, a stejně úspěšně jsem se vrátil k původní verzi (starým updownem :)). Nešel mi zvuk, kurva. Raul.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist