Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 19.05.2024 - 08:00:27 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Nejasnosti v klíčích  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
15.03.2005 17:10 • Radek
Mám potíž s holandským Canal+ Digital z Astry. Některé kanály jedou bez problémů (NED1, NED2, NED3). Naproti tomu kanály ze stejného paketu (NGC, Discovery, ...) nejdou vůbec. To by mě až tak nepřekvapilo, ale pokud u těchto kanálu stisknu modré tlačítko - edit current key, potom mi zobrazí, že se snaží dekódovat podle klíče pro ORF a ne pro cp_digital. Může mi to někdo, prosím, osvětlit, případně, je-li chyba u mě, poradit jak na to. Mám PX 7100CG s FW 1.59
Díky Radek
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Bingoooo  
17.03.2005 16:45 • maly mike
Radek je sikula nasel to. :good:
 
 
 
Pokud ti po volbě modré tlačít ...  
17.03.2005 06:30 • Raul
Pokud ti po volbě modré tlačítko a current channel na programu z paketu canal digitaal (dutch) se zobrazí ORF, je chyba v klíčích C digitaal. Najdi si na ně aktuální klíče a dopiš je do příslušných řádků v irdeto. Musí být vyplněny hlavně řádky, které sat-key.org uvádí červeně, tedy jsou aktuálně používané. Potom naběhne část paketu, kódovaná v ird1. Ostatní je nezlomeno a nejede na ničem. Po stisku žl tlačítka na zvoleném programu lze vybrant jen ident providera a kódovacího systému, tzn. jaká bude použita sada klíčů. když stanice vysílá ve více kódovacích syst. apod. Při neznalosti lze zkusmo vždy najít to co se má správně použít, proto, pokud u nějakách stanic v případě, že klíče jsou stopro, se použije ještě tento selektor pod žl. tlačítkem a stanice naběhne. Raul.
 
 
 
Díky za reakce. Podle "lyngsa ...  
16.03.2005 13:35 • Radek
Díky za reakce. Podle "lyngsat " jsem zjistil, že ty stanice z paketu, které mi jedou kódují v Irdeto1, Irdeto2 a Mediaguard 2, zatímco ty, které nejedou kódují pouze v Irdeto 2 a Mediaguard 2. Pokud se nemýlím, tak Irdeto 2 prolomeno není a použité Seca klíče nejsou známy, takže to nejede. Je to tak, že vám to nejede nikomu?
Díky Radek
 
 
 
stejne  
16.03.2005 13:28 • olaf
Mam CG to same
 
 
 
chyba je u tebe  
16.03.2005 07:49 • maly mike
nejdriv si zjisti v cem koduji tyto stanice
 
 
 
v prvom prípade by som išiel c ...  
15.03.2005 17:45 • anonym
v prvom prípade by som išiel cez žlté tlačítko (môžeš tam mať medzi ned1 a napr. NGC rôzne nastavenie)-stačí správne cez žlté tlačítko pri kanály ngc vybrať správny a obraz nabehne.
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist