Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 07.04.2020 - 23:20:24   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Setkání Satelitu/Parabola a satCentrum s vedením UPC Direct, aneb Napište UPC svůj názor!

  Autor: Redakce , e-mail: redakce@satcentrum.com Přidané: 02.11.2001


V úterý 6.listopadu 2001 proběhne setkání UPC Direct se zástupci médií, na kterém nebude chybět ani týdeník Satelit/Parabola a SatCentrum.


Chtěli bychom při této příležitosti předat vedení UPC naše poznatky, které máme za dobu ročního poskytování služby UPC Direct a to, protože jsme společná česko-slovenská satelitní doména - za Českou republiku i za Slovensko. Nechtěli bychom zapomenout ani na předání zkušeností prodejců a montážních firem, certifikovaných pro poskytování této služby zákazníkům a samozřejmě neopomeneme připojit názory a připomínky vás – uživatelů UPC Direct v obou našich republikách.Známe již řadu výtek a reakcí z diskusí na webech www.satelit.sk, www.vhr.cz a nyní i z webu www.satcentrum.com a www.satcentrum.sk, pokud budou odpovědní činitelé z vedení této společnosti ochotni vyslechnout názory „vox populi“, tedy hlasu lidu, jak to předběžně slíbili, může to vést k navázání lepších vztahů a oboustranného dialogu mezi poskytovatelem, prodejci, montážníky a uživateli UPC.

Všechny Vaše dosavadní reakce z diskusí máme již kompletně zpracované, chtěli bychom dnes však dát ještě jednu, poslední možnost i vám ostatním, kteří jste dosud nereagovali či ještě chcete s něčím vystoupit. V reakci za tímto článkem anebo anonymně na speciální, pro tento účel vytvořené adrese upc@vhr.cz máte možnost od teď až do pondělí 5.11.2001, 12.hodiny, kdy se tato schránka uzavře.


Zatím nejvíce reakcí bylo na tyto problémy:

- Cena za základní nabídku (snížit počet programů a s tím snížit cenu Rodiny)
- Neodpovídající kvalita filmových kanálů (nízká datová rychlost, kostečkování, chybějící Dolby Digital)
- Nevhodná nabídka programů v základní nabídce
- Chybějící české a slovenské televize (ČT1, ČT2, Prima, Nova, STV1, STV2, TA 3, Global) v nabídce UPC Direct
- Zbytečně mnoho „vaty“ (tedy hudebních kanálů na úkor jiných, atraktivnějších programů)
- Nemožnost abonence jen HBO
- Ukončení specializovaného sportovního kanálu (Sport 1) bez odpovídající náhrady
- Nemožnost abonence jen služby („karty“) bez pronajatého receiveru a paraboly
- Problémy software Philipsu (kousání u kanál N24, nehrající rádia BDR FM4 a OE3 a některé volné televizní stanice - Game Network apod.)
- Neúměrně vysoká záloha – depozit - u abonentů na Slovensku (13 000 Sk)
- Nárůst byrokracie při podepsání smlouvy pro české abonenty (kopírování kromě dokladů totožnosti také inkasa a dalších dokladů o účtech a telefonech)
- Malé technické znalosti a ochota pomoci při volání na Zákaznickou linku UPC
- Problémy s fakturací, opožděné vrácení záloh (depozitu) při ukončení smlouvy
- Neochota ze stany vedení UPC odpovídat na maily či telefonáty, neochota reagovat na satelitních webech v diskusích (vyjímkou jsou neoficiální reakce slovenských zástupců – slečny z UPC a Karola v diskusi na téma poraďte marketingovému řediteli)
- Víme o problémech s nízkými počty legálních abonentů, a také o problémech s piráty a podvodníky, kteří svým jednáním poškozují UPC, na druhou stranu ale nelze tyto ztráty přenášet na poctivé, platící abonenty.

Toto jsou vaše nejčastější výtky na adresu UPC Direct, právě pozice „mrtvého brouka“ často nahrává fámám o konci UPC Direct v Čechách a na Slovensku, kdy je abonent po špatných zkušenostech s Multichoice Kaledoiscope a nyní po ukončení Sportu 1 a také i po fúzi Wizji TV spojené se změnou kódovacího systému (a tedy i změnou pronajatého zařízení) vyplašený a na budoucnost UPC Direct nehledí dvakrát optimisticky.

Myslíme si, že úterní setkání vedení UPC přinese řadu nových informací a přesvědčí nás o tom, že se o názorech diváků, abonentů či budoucích zájemců o tuto službu ví a bude se na ni také odpovídajícím způsobem reagovat.

Placená televize, navíc poskytovaná v naší mateřštině, má u nás určitě své nezastupitelné místo. Další krach by však našeho satelitního fanouška asi úplně odradil od jakéhokoliv dalšího možného projektu.

SatCentrum ve spolupráci s týdeníkem Satelit/Parabola chce stát u zrodu nové etapy lepší vzájemné komunikace mezi UPC a vámi, kteří se nestydíte za svůj názor a máte zájem na zlepšení služby UPC Direct.

O výsledcích úterního setkání vás samozřejmě budeme na našem webu informovat.

Děkujeme za váš názor, který ještě dnes můžete připojit pod tímto článkem.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 35   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.11.2001 • Sattech 2001 Trnava [ 3 ]
01.11.2001 • Nezopakuje se situace s Multichoice? [ 3 ]
28.10.2001 • Změny v UPC Direct pro české abonenty
13.10.2001 • Pohyb v českom pakete CzechLink [ 4 ]
11.09.2001 • TA3 v plnom skúšobnom režime - 17 hodín denne. [ 1 ]
05.09.2001 • Od 23. septembra 2001 bude TA3 vysielať cez satelit nekódovane [ 4 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.


za obsah níže uvedených komentářů satCentrum nezodpovídá!
[ nejnovější komentáře jsou nahoře ]
2 / 2

  Môj príspevok 

05.11.2001 08:39 • LadaB
Jediné co pomuze UPC zustat na nasem trhu je: 1)SNIZIT CENY SVYCH BALICKU (v dnesni dobe cena znacne presahuje kvalitu nabidky a neni umerna kupni sile obcanu CR/SK) 2)UVOLNIT PRODEJ SAMOSTATNE KARTY 3)MOZNOST SVOBODNE VOLBY URCITYCH PROGRAMU 4)ZAVEDENI ATRAKTIVNICH PROGRAMU DO NABIDKY (ne obdoba HBO-stale se opakujici filmy, ci Hallmark-filmy pro velmi omezeny okruh divaku) JAKO TEMATICKE A JINE (jako ma napr.Premiere World).
 
 
  HBO 

05.11.2001 07:56 • Pepe
Kedy bude možné platiť za samostatné HBO pri zakúpení samostatnej karty ???
 
 
  Môj príspevok 

04.11.2001 22:59 • Stranto
Karci Kosice , si trochu naivny.
 
 
  návrh 

04.11.2001 19:41 • Karči KOŠICE
ja by som navrhol aby UPC pod vianocny stromcek dala akciu taku aby sat.prijmac si mohol klient sam vybrat(napr.zo styroch modelov),UPC karta by mohla stat okolo 2000 korun a za programy tak ako napisal pan.mjamriska 10 korun/program a HBO 200. Som presveceny ze za prvy Q r.2002,pocet klientov by sa zdvojnasobyl a kuncu roka by peniaze,penize alebo penezi,sefstvo z UPC prehadzovalo vydlamy v cesku tak aj na slovensku.
 
 
  zbytečně velka kritika 

04.11.2001 14:18 • Gažo Patrik
Mrzi mě, že po přečtení některých názoru klientu UPC čtu jen samou kritiku. Nesouhlasim moc s cenou i programová nabídka by se mohla také upravit.ALE BYLA BY VELKÄ SKODA TENTO PROJEKT ZASTAVIT. Jsem presvědčen, že lidi v UPC dělají všechno proto aby co nejvíce zlepšili kvalitu a nabídku programu. Museli do tohoto projektu investovat velke peníze.
 
 
  upc 

04.11.2001 12:28 • martin
myslim ze upc mela hned od zacatku zacit tak ze 6 az 8 kvalitnimi programy za rozumnou cenu a ne s 22 ktere vetsinou nejsou nic moc a stoji zbytecne draho
 
 
  Upc direct 

04.11.2001 12:01 • jindra
Když stím před rokem začínali tak si měli uvědomit že za nasazené ceny nebudou mít skoro žádný odbyt své služby.Pkud by tam bylo HBO kolem 200 Kč,bylo by to o něčem jiném.Dále by měli přestat dělat z lidí blbce/viz.digitální kvalita/HBO v jejich podání je děs a hrůza.Zvýšit datový tok tak jako to je u přenosu z družice Amos.
 
 
  viz Parabola diskuze 

04.11.2001 08:44 • pavel
Doufám, že na tiskovce se věci pohnou o něco dál a situace bude jasnější. Nerad bych aby UPC skončilo. Nepatřím mezi škodolibé diváky, kteří přejí UPC konec a vadí jim nějaké sekundové kostičkování. Ať si pořídí drahou placenou zahraniční televizi např. z Anglie a budou vidět, když je pro ně UPC drahé.
 
 
  UPC Direct 

04.11.2001 06:31 • silvester
Konečne nech vypočujú aj svojich abonentov a zvýšia prenosovú rýchlosť na kanál HBO.Za tie peniaze čo zaň pýtaj by si to určite zaslúžil.A vyradiť s prog.ponuky WIZJA POGODA

nemyslím si,že Slovač zaujíma aktuálne počasie v Poľsku.
 
 
  suhlasim s jukom 

03.11.2001 20:31 • roman
SUHLASIM S JUKOM, AKO KEBY SOM TO PISAL JA, LEN S TYM ROZDIELOM, ZE NEMAM UPC ALE VIACCESS
 
 
  Můj příspěvek 

03.11.2001 11:39 • Kamil
Jakékoliv akce tohoto typu už nemají smysl.

Titanic se potápí.....


 
 
  Môj príspevok 

03.11.2001 11:15 • juko
samotnu kartu by som kupil,sice teraz na nich seriem z vysoka,ked neboli schopny ju ponukat od zaciatku.Ja a aj moji znami maju svoje sat komplety a vsetci piratske karty UPS,nebudemepredsa ako blby platit 950 sk a mat v skrini ich povinnu zostavu z debilnym Philisom.UPS si samo svojim pristupm a chamtivosotu zabezpecilo ze vznikali piratskekarty.Keby mali v UPD dakdo daco v hlave,tak by si to preratali,kolko asi moze taka karta stat aby sa to piratom nevyplatilo.Zabudlitotiz ze su na slovensku kde ludia penazi nemaju a budu hladat bocne cesticky.Co by tak povedali v zap europe keby mal dat nemec za platenu TV 900 DM?Tak ich vysmeje a nakope do riti.Prijatelna cena za platenu UPS kartu z HBO by bola tak do 100-200 SK mesacne.V opacnom pripade nemaju sancu,ani samotnym predajom kariet.Kdochce na slovensku uspiet a udrzat si poctivu disciplinu platenia,takmusi mat rozumne ceny.
 
 
  Môj príspevok 

03.11.2001 09:47 • mjamriska
samostatnu kartu by som si kupil, pretoze mam dig. sat. prijimac. vyber programov by mal byt lubovolny asi 10 korun/program a HBO 200 korun. mesacne by som bol ochotny dat max 500 korun. myslim si, ze keby predavali karty samostatne uz skor a mali nizsie ceny mali by ovela viac zakaznikov.
 
 
  Konec UPC nebude tak rychlý 

03.11.2001 07:25 • Honza
Myslím si, že konec UPC nebude zase až tak rychlý, mám kámoše, který dostal od UPC/Philipsu k podpisu novou smlouvu na montáže, kterou se obnoví ta stará. Proč by si s tím jinak dělali práci, ne? I když školení na Multichoice s rautem prý také bylo organizavané měsíc před krachem a údajně to také nikdo tehdy nevěděl !?!
 
 
  labutia piesen 

02.11.2001 22:50 • dbart
budem VELMI prekvapeny, ak na tej tlacovke neohlasia koniec directu
 
 
Celkový počet komentářů: 35 / zobrazují se: 21 ... 35

|<«12»>|


zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist