Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.05.2024 - 13:21:50   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

INTEC 2005 – mezinárodní veletrh informační a komunikační techniky

  Autor: PR Press Terinvest , e-mail: info@terinvest.com Přidané: 08.04.2005


Veletržní správa TERINVEST, s. r. o. se, ve spolupráci s odbornými partnery APVTS a CCB, s. r. o., rozhodla navázat na úspěšnost veletrhu AMPER. Na přání samotných vystavovatelů tohoto veletrhu s dlouholetou tradicí se veletržní správa rozhodla vyčlenit tři odborná témata a zahrnula je do tří samostatných sekcí, z nichž každá tvoří samostatnou část nově připravovaného „trojveletrží“.

Dovolujeme si Vám proto představit 1. ročník nového veletrhu informační a komunikační techniky INTEC 2005. Tento veletrh bude probíhat společně s tematicky se doplňujícími projekty veletrhů CREATIVE 2005 (mezinárodní veletrh obrazové, zvukové a osvětlovací techniky) a VISION 2005 (mezinárodní veletrh grafické, fotografické a tiskové techniky).

Termín konání je ve dnech 14. – 16. dubna 2005.

Celý tento trojlístek veletrhů bude představen již tradičně v Pražském veletržním areálu Letňany, jenž v posledních letech prošel značnými změnami. Vystavujícím firmám i návštěvníkům zajišťují tyto změny kvalitnější prostory pro prezentaci a dokonalý zabezpečovací servis včetně prostorného parkoviště s kapacitou až 10.000 míst.

INTEC 2005 nabízí svou odbornou koncepcí českým i zahraničním výrobcům hardwaru, softwaru, telekomunikační, radiokomunikační a satelitní techniky tři dny ideálního prostředí pro navazování obchodních kontaktů. Příznivou atmosféru pro prezentaci společnosti najdou vystavovatelé na 30.000 m2 výstavního areálu, který je dokonalým řešením problému s prostorem jak do velikosti plochy, tak do výšky. Cílem úsilí veletržní správy je připravit plnohodnotný specializovaný projekt s pevnou tradicí založenou na modelu „business-to-business“ a také představit metropoli hlavní město Prahu, jako jedno ze světových center ICT.

Samozřejmě nebude chybět ani doprovodný program tvořený odbornými semináři a konferencemi připravovanými ve spolupráci s Českým telekomunikačním úřadem. Tyto konference a semináře vyzdvihnou odbornost této akce a vytvoří větší prostor pro obchodní jednání.

Zvolili jsme pro INTEC 2005 a zároveň i pro současně pořádané veletrhy CREATIVE 2005 a VISION 2005 každoroční opakování. Věříme, že vzhledem k dynamickému vývoji techniky, kterou toto „trojveletrží“ nabízí, nejen vystavovatelé, ale i návštěvníci uvítají možnost seznámit se s novinkami na trhu nejen českém.

Zviditelnění a návštěvnost veletrhu podporujeme celorepublikovou mediální kampaní ve specializovaných tiskových médiích a internetových serverech. Připravena je také reklamní kampaň v rádiích, TV a na billboardech.

Věříme, že díky dlouhodobým zkušenostem Veletržní správy TERINVEST, profesionálnímu servisu a individuálnímu přístupu se konečně podaří připravit kvalitní kontraktační veletrh ku prospěchu všech zainteresovaných stran.

Zuzana Šponarová, Obchodní manžerka, Terinvest s.r.o.


Doplnění redakce:

Web satCentrum je mediálním partnerem veletrhu INTEC 2005. Náš redaktor bude všechny tři dny přítomen v areálu a přiblíží vám nejzajímavější expozice a výrobky v reportáži, kterou si budete moci v zápětí přečíst na těchto stránkách. Uvítáme proto dopředu informace od vystavujících firem, které zde budou mít své stánky. Například už víme, pražská společnost SAT Plus, s.r.o. zde bude vystavovat a prodávat (za speciální veletržní cenu) receivery EDISION.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.04.2005 • UPC a ASTRA Vás pozývajú na workshop inštalatérov [ 3 ]
02.04.2005 • DVB-T – netradičný príjem v praxi [ 3 ]
01.04.2005 • UPC Slovensko zaraďuje Moooby TV [ 19 ]
01.04.2005 • 3. výročí vysílání českého sportovního programu Galaxie sport [ 1 ]
31.03.2005 • Televize Prima v novém kabátě [ 3 ]
26.03.2005 • Reakce TV Nova na schválení ZEK a další vývoj digitalizace televizního vysílání [ 10 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist