Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 09:34:07   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

IKO Cable rozšířila své distribuční portfolio

  Autor: IKO TV Central Europe , e-mail: info@filmplus.cz Přidané: 24.03.2013


Mediální společnost IKO Cable CZ/SK provozovatel TV kanálů Film+, Fishing&Hunting a distributor kanálů z portfolia mediální společnosti Viacom, rozšířila svou nabídku o TV kanál English Club TV (ECTV) a ruskojazyčné kanály Channel 1 Russia, dětský kanál Karusel a kanály pod hlavičkou projektu Digital TV Family (DTF) – Dom Kino, Muzika, Vremja a Telekafe.


„V rámci naší strategie, nabízet silné portfolio kanálů, které bezezbytku uspokojí náročné představy diváků, jsme se rozhodli zařadit kanál, English Club TV do našeho distribučního portfolia. English Club TV nabízí nejen unikátní formu výuky anglického jazyka, ale také úsporu rodinnému rozpočtu. Za cenu TV kanálu výuka angličtiny pro celou rodinu. Cítíme silný divácký potenciál, neboť znalost cizích jazyků je jedno z klíčových hledisek, nejen při výběru povolání, ale také patří do základních potřeb moderního člověka,“ uvádí Erika Luzsicza, managing director IKO Cable.


English Club TV byl zpuštěn v roce 2008, vysílá nepřetržitě 24 hodin a sedm dní v týdnu, produkuje a vysílá kombinaci vzdělávacího a zábavného obsahu věnovaného vzdělávání v anglickém jazyce. Diváci jsou zcela ponořeni v jazykovém prostředí. Obohacují si slovní zásobu a zlepšují své dovednosti. Neexistují žádná věkové omezení, děti i dospělí mohou kurzy sledovat současně a společně si zlepšit svou angličtinu. Veškerý obsah je rozdělen do různých témat a úrovní jazykových znalostí, od začátečníků až po pokročilé. Všechny programy jsou vyvíjeny zkušenými učiteli a metodiky s využitím aktuálních technik výuky. Diváci ECTV jsou neustále v kontaktu prostřednictvím internetových stránek www.english-club.tv, kde mohou sdílet své zážitky a pokroky ve vzdělávání. Diváci jsou součástí kurzu z pohodlí svého domova.

„Vysoká sledovanost, mezinárodní přesah a unikátnost ruskojazyčných kanálů Channel1Russia, Karusel a kanálů pod hlavičkou projektu Digital TV Family (DTF) – Dom Kino, Muzika, Vremja a Telekafe, byly jednoznačnými kritérii a důvody pro zařazení do distribučního portfolia IKO Cable. Občané Ruské federace, silné rusky mluvící menšiny, studenti, obchodníci a turisté jsou v současnosti velmi početnou skupinou pohybující se po celém světě, včetně území ČR a SR, bylo tedy jen otázkou času, kdy bude do našeho portfolia zařazen některý z ruskojazyčných kanálů,“ uvádí Erika Luzsicza, managing director IKO Cable.


Channel 1 Russia – mezinárodní ruskojazyčný kanál s jedinečným formátem, spojujícím nejlepší tradice Ruska a moderní trendy v televizním vysílání. Nabízí nejnovější zprávy z Ruska a ze světa, filmy, dokumenty, talk show, sport, zábavu, hudbu, módu a vše ostatní, nezbytné pro životní styl moderního diváka.

Karusel – dětský tematický kanál vysílaný 24 hodin a 7 dní v týdnu, vytvořený ve spolupráci s těmi nejlepšími metodiky a producenty se specializací na dětský televizní kontent, určený dětem v cílové skupině 3-14 let. Po celém světě si získal takřka 51 milionů dětských diváků.


Digital TV Family – prestižní a úspěšný TV projekt, jehož divácká obec v současnosti čítá více 30 milionů diváku a každý rok se rozrůstá v rozmezí 15-30%. Pod hlavičku DTF patří tyto kanály:

Dom Kino – filmový a seriálový TV kanál dostupný zhruba 20 milionům diváků v 7,5 milionech domácností. Vítěz divácké ceny v prestižní mezinárodní soutěži digitálních televizí „Big-Digit 2010“. Dom Kino vysílá filmy domácí i zahraniční produkce.

Muzika – hudební TV kanál vysílaný 24 hodin a 7 dní v týdnu, prezentuje to nejlepší z tvorby ruských interpretů pop music, rokové muziky, nových stylů, včetně časem prověřených hitů.

Vremja – unikátní TV kanál a biografický projekt o životě a minulosti významných osobností. Vítěz v prestižní soutěži Hot Bird TV Awards.

Telekafe – Jedinečný TV kanál o vaření. Klade důraz na vše kolem jídla a stolování, jako na odraz bohatství a rozmanitosti kultury. Telekafe vám otevře tu chutnější část života.

Na zařazení kanálů ECTV a Channel 1 Russia do distribučního portfolia IKO Cable, zareagoval operátor Telefonica O2, který oba kanály zařadil do své nabídky vysílaných kanálů v rámci O2TV a od 15. 3. 2012 tyto kanály nabízí svým předplatitelům.


Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace - datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.


IKO Cable provozuje v ČR a na Slovensku kanály vlastní produkce, FILM+, Fishing&Hunting. Pro oba zmíněné trhy distribuuje kanály z portfolia mezinárodní společnosti MTV NI. Plně lokalizované dětské kanály Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr. a šest hudebních programů VH1, VH1 Classic, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance a také první mezinárodní hudební kanál z nabídky MTVNI vysílaný v HD kvalitě – MTV Live HD.

FILM+ je filmový kanál americké a evropské kinematografie v českém dabingu. Kanál přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku, např. o exklusivní televizní premiéry dobře známých kinotitulů: Apokalypto, Illuzionistu, Warholku,Vášeň a cit, Skandál a mnoho dalších.

F&H je tematický kanál pro nadšence rybolovu a lovu. S Fishing&Hunting kanálem navštívíte nejlepší světové rybářské a lovecké oblasti. Uvidíte speciální reportáže od proslulých rybářských a loveckých expertů. Ukážeme vám nejlepší a nejnovější loveckou a rybářskou výstroj a tipy jak jí nejlépe používat. Dostanete nejlepší rybářské a lovecké rady přímo od skutečných profesionálů. Naučíme vás milovat lov a rybolov! Všechny programy jsou v českém dabingu.

MTV Dance – Hudební kanál specializovaný především na taneční hudbu. Vysílání zahrnuje exkluzivní přímé přenosy z hudebních klubů a ten nejlepší mix od předních DJ´s v žánrech klasické taneční a populární hudby.

MTV Hits - Hudební kanál, který jde napříč všemi žánry. Přináší čerstvou směs současných i budoucích hitů včetně novinek v celosvětových hitparádách.
MTV Rocks - hudební kanál pro mladé se skutečnou vášní pro rockovou hudbu, která bije rychleji než jejich srdce.

VH1 – Hudební kanál pro široké divácké spektrum. Přináší to nejlepší z dnešní hudby, zvuků a nejlepší hity z 60. let, 70, 80 až do 90 let. Je čas se znovu připojit k hudbě.

VH1 Classic – Hudební kanál, který je vším. Hraje hity, které odolaly času a přináší nezapomenutelné hudební pohledy do sedmdesátých, osmdesátých a začátků let devadesátých. Videoklipy, které nestárnou.

MTV Live HD - Hudební kanál, který vysílá inovativní programový obsah. Přenáší živé koncerty hudebních velikánů a přenosy z věhlasných hudebních festivalů. V program jsou obsaženy hudební dokumenty a pořady z originální produkce MTV. MTVNHD vysílá v HD rozlišení.

Nickelodeon – je jedním z nejvíce celosvětově uznávaných a široce distribuovaných multimediálních televizních kanálů s orientací na děti a rodinu. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Nickelodeon zahrnuje programy z produkce celého světa, speciální akce, nabídky spotřebního zboží, digitální nabídky, rekreaci, knihy, hrané filmy a pro-sociální iniciativy. Nickelodeon je bohatý a rozmanitý. Vysílá globální hity v animaci, jako jsou SpongeBob SquarePants a Tučňáci z Madagaskaru nebo inovativní pořady postavené na životopisné lince předškolních dětí, Dora průzkumnice a pro starší děti iCarly, Big Time Rush nebo populární Victorious. Kanál vysílá 24 hodin a v českém jazyce.

Nickelodeon HD - Děti to chtějí také v HD….. Děti jsou zdravě nenasytné, neustále touží po nových zážitcích a ve všech moderních technologiích se cítí a orientují jako doma. Jsou to takoví digitální domorodci. Kanál Nickelodeon HD, poskytuje dětem a celým rodinám ten nejlepší možný požitek při chvílích strávených před televizní obrazovkou, neboť celý programový obsah je vytvořen na základě zkušeností získaných a podložených úspěchem televizního kanálu Nickelodeon. Kanál Nickelodeon HD aktivně komunikuje s dětmi, posiluje jejich sebedůvěru a umožňuje jim reagovat na různé podněty z jejich okolí, správně je posoudit a utřídit. Nickelodeon HD pomyslně rozdělil svět kolem dětí do čtyř oblastí – ekologie, zdravý styl života, vzdělání a společnost. Každá z těchto čtyř oblastí je reprezentována oblíbenou postavou z programu Nickelodeon HD. Kupříkladu jednou takovou oblastí je otázka udržení životního prostředí pro budoucí generace, kterou reprezentuje postava Victorie Justice. Další oblastí je zdraví a wellness, která inspiruje děti k hodnotám zdravého způsobu života a aktivitě a tato oblast je reprezentována postavou, Big Time Rush. Zbývající dvě oblasti, vzdělání a společenství, reprezentují postavy Miranda Cosgrove a Keke Palmer.

Nick Jr. – Vysílá nepřetržitě 24 hodin denně a je zaměřen na předškolní děti. Nick Jr. je jako školka v televizi.

Comedy Central Extra - prvotřídní zábavný TV kanál s exkluzivním, kreativním a originálním obsahem pro ty, kteří se rádi baví a pro ty, kteří se nechají rádi „nakazit“ smíchem druhých. Comedy Central Extra je pohledem skrz magické brýle. Přináší jiný a neočekávaný pohled na každodenní život plný smíchu. Staví věci do jiných perspektiv, někdy až absurdně, ale vždy se záměrem vyvolat ve vás smích. Některé pořady vysílané na Comedy Central Extra, byly oceněny několika prestižními cenami, včetně ceny Emmy.

Channel 1 Russia – mezinárodní ruskojazyčný kanál s jedinečným formátem, spojujícím nejlepší tradice Ruska a moderní trendy v televizním vysílání. Nabízí nejnovější zprávy z Ruska a ze světa, filmy, dokumenty, talk show, sport, zábavu, hudbu, módu a vše ostatní, nezbytné pro životní styl moderního diváka.

Karusel – dětský tematický kanál vysílaný 24 hodin a 7 dní v týdnu, vytvořený ve spolupráci s těmi nejlepšími metodiky a producenty se specializací na dětský televizní kontent, určený dětem v cílové skupině 3-14 let. Po celém světě si získal takřka 51 milionů dětských diváků.

Digital TV Family – prestižní a úspěšný TV projekt, jehož divácká obec v současnosti čítá více 30 milionů diváku a každý rok se rozrůstá v rozmezí 15-30%. Pod hlavičku DTF patří tyto kanály:

Dom Kino – filmový a seriálový TV kanál dostupný zhruba 20 milionům diváků v 7,5 milionech domácností. Vítěz divácké ceny v prestižní mezinárodní soutěži digitálních televizí „Big-Digit 2010“. Dom Kino vysílá filmy domácí i zahraniční produkce.

Muzika – hudební TV kanál vysílaný 24 hodin a 7 dní v týdnu, prezentuje to nejlepší z tvorby ruských interpretů pop music, rokové muziky, nových stylů, včetně časem prověřených hitů.

Vremja – unikátní TV kanál a biografický projekt o životě a minulosti významných osobností. Vítěz v prestižní soutěži Hot Bird TV Awards.

Telekafe – Jedinečný TV kanál o vaření. Klade důraz na vše kolem jídla a stolování, jako na odraz bohatství a rozmanitosti kultury. Telekafe vám otevře tu chutnější část života.

English Club TV byl zpuštěn v roce 2008, vysílá nepřetržitě 24 hodin a sedm dní v týdnu, produkuje a vysílá kombinaci vzdělávacího a zábavného obsahu věnovaného vzdělávání v anglickém jazyce. Diváci jsou zcela ponořeni v jazykovém prostředí. Obohacují si slovní zásobu a zlepšují své dovednosti. Neexistují žádná věkové omezení, děti i dospělí mohou kurzy sledovat současně a společně si zlepšit svou angličtinu. Veškerý obsah je rozdělen do různých témat a úrovní jazykových znalostí, od začátečníků až po pokročilé. Všechny programy jsou vyvíjeny zkušenými učiteli a metodiky s využitím aktuálních technik výuky. Diváci ECTV jsou neustále v kontaktu prostřednictvím internetových stránek www.english-club.tv, kde mohou sdílet své zážitky a pokroky ve vzdělávání. Diváci jsou součástí kurzu z pohodlí svého domova.


Jakub Zíka, PR IKO TV Central Europe


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
23.03.2013 • Space International Services (SIS) letos vypustí satelit Amos-4
22.03.2013 • Dětský Minimax modernizuje svůj vzhled novým 3D logem a obrazem 16:9
19.03.2013 • TVP Rozrywka od 15. 4. 2013 z družice Astra 1
15.03.2013 • Animal Planet v nabídce UPC ve vysokém rozlišení
14.03.2013 • Arise News HD volně z družice Eutelsat 28A
11.03.2013 • SMÍCHOV a TELKA jsou nově dostupné na satelitní platformě

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist