Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 22.04.2024 - 15:57:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Chello CE výrazně rozšiřuje nabídku svých stanic ve FiberTV od Orange

  Autor: Chello Central Europe , e-mail: info@chellocentraleurope.com Přidané: 12.04.2013


O pět nových placených televizních stanic z portfolia předního poskytovatele televizních programů Chello Central Europe se počátkem dubna rozrostla nabídka IPTV služby FiberTV, kterou na Slovensku poskytuje Orange. Zákazníci tohoto operátora mohou již v tuto chvíli nově sledovat Sport2 HD, dokumentární Spektrum HD, dětský Megamax, seriálové CBS Drama či Spektrum Home o stylovém bydlení a zahradničení. Společnost Chello Central Europe patří do skupiny Liberty Global, Inc.


Všechny čerstvě přidané televizní kanály zařadil Orange do stávajících tematických balíčků, a to následovně: rodinný 1 (Megamax, CBS Drama), rodinný 2 (Spektrum Home), dokumentární (Spektrum HD), sportovní (Sport2 HD).

„Jsme rádi, že můžeme dalším slovenským divákům nabídnout naše televizní stanice, které díky své tematické pestrosti a špičkovým pořadům zaujmou všechny členy rodiny využívající digitální televizi FiberTV od Orange,“ uvedl Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.


Sport2 HD vysílá v nativním vysokém rozlišení například přímé přenosy zápasů Slovanu Bratislava a Lva Praha v Kontinentální hokejové lize (KHL) a dále ze španělské La Ligy s velkokluby FC Barcelona a Real Madrid či prestižní tenisové turnaje ATP500.

Dokumentární Spektrum HD ve vysokém rozlišení „nazírá na svět jinýma očima“, například populárně-naučnými megahity z produkce věhlasné BBC.

Dětský Megamax je bránou do světa superhrdinů, cílí na chlapce ve věku od 7 do 14 let a přináší jim světově známé dobrodružné pořady jako Transformeři, Ninjago nebo Hot Wheels.

CBS Drama vysílá osvědčenou seriálovou klasiku, do níž patří Dynastie či Městečko Twin Peaks.

Spektrum Home stylově inspiruje pro krásnější byt, dům a zahradu.


IPTV služba FiberTV nyní nabízí celkem 14 kanálů provozovaných či zastupovaných společností Chello Central Europe. Vedle výše uvedených dále Sport1, SportM, Minimax, TV Paprika, MGM, CBS Reality, JimJam, Fine Living, Da Vinci Learning a Extreme Sports Channel.


Společnost Chello Central Europe

Chello Central Europe je jednou z vedoucích mezinárodních firem v oblasti vysílání, distribuce a zastupování tematických televizních stanic se zaměřením na trh střední a východní Evropy. Chello Central Europe je podnikatelskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – přední mezinárodní mediální společnosti a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc. Současné portfolio Chello Central Europe v Česku a na Slovensku zahrnuje stanice SPORT1, SPORT2 HD, SportM, Minimax a Megamax (pro děti), Spektrum (dokumenty), TV Paprika (gastronomie), Spektrum Home (bydlení) a MGM (filmy). Kromě tematických kanálů společnost dále provozuje firmu Atmedia se sídlem v Polsku, zajišťující prodej reklamních časů. Aktuálně působí také v Česku a v Maďarsku. Spolu s tím Chello Central Europe obchodně a distribučně zastupuje okolo 20 zahraničních tematických stanic a televizních společností, mj. CBS Drama, CBS Reality, Fine Living , JimJam, Extreme Sports Channel, History, Da Vinci Learning, ShortsTV HD, Trace TV, Outdoor, Food HD, Ginx, Hustler TV, Daring!TV nebo Bloomberg.


Jakub Švestka, PR Manager, Chello Central Europe s.r.o.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.04.2013 • UPC a Filmbox Extra 1 přinášejí seriálové hity
27.02.2013 • Další porce dokumentů na TV KinoSvět [ 1 ]
22.02.2013 • Spoločnosť SATRO s.r.o. zaraďuje FOOOR od pondelka 25. februára
14.02.2013 • UPC uvádza od 1. marca predaj prijímacích zariadení a prenájom modemov
14.02.2013 • Dětský Megamax od 14. února v nabídce UPC
11.02.2013 • Horror Film od 14. února v nabídce UPC

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist