Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.07.2024 - 21:31:40   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

České Radiokomunikace slaví 50 let

  Autor: České Radiokomunikace , e-mail: info@radiokomunikace.cz Přidané: 31.05.2013


České Radiokomunikace, přední poskytovatel šíření pozemního televizního i rozhlasového vysílání a telekomunikačních a ICT řešení, slaví 50. výročí své existence. Služby společnosti využívá každý den většina obyvatel České republiky prostřednictvím příjmu televizního nebo rozhlasového vysílání, telekomunikačních služeb nebo ICT řešení pro firemní zákazníky.


„Jsme moderní a rostoucí firmou, která prošla úspěšnou transformací i změnou vlastníka. Po zdárně dokončené digitalizaci televizního vysílání jsme si udrželi vedoucí postavení v oblasti vysílacích služeb. Těší nás, že naši síť i technickou podporu využívají všichni mobilní operátoři, a tak přispíváme významnou měrou k dostupnosti mobilních služeb. Nově přinášíme zákazníkům také všechny výhody služeb Cloud Computingu a datových center,” říká Michal Čupa, generální ředitel Českých Radiokomunikací.

„Dnes nabízíme nejmodernější služby v pozemním vysílání, jako je vysílání ve vysokém rozlišení nebo digitální rozhlas, které budeme nadále rozšiřovat. Posouváme tak možnosti českého trhu televizní a rozhlasové zábavy směrem k interaktivitě. Nepřetržitý vývoj je základní hybnou silou naší společnosti i proto patříme k lídrům trhu v oblasti Cloud Computingu a také datových center, která našla zázemí v našich technologických objektech,“ dodává Čupa.

Jako první telekomunikační společnost u nás nabídly České Radiokomunikace komplexní ICT řešení Smart Cloud pro bezpečný provoz firemních aplikací v dedikovaném virtuálním datacentru s využitím vlastní telekomunikační sítě a technické podpory. V tomto sektoru lze velmi dobře uplatnit důvěryhodnost, inovativnost a flexibilitu, tedy vlastnosti, kterými disponují právě České Radiokomunikace. K výročí založení společnosti rozšiřujeme portfolio služeb o Smart Cloud Easy, který je zajímavý svou transparentní cenovou politikou s využitím on-line kalkulátorů a zavedením jednoduchých objednávek prostřednictvím webu.

Rozvoji moderních datových center věnují České Radiokomunikace velkou pozornost. Přímo v objektu televizního vysílače v Praze na Žižkově otevřela společnost v březnu loňského roku datové centrum TOWER splňující nejvyšší bezpečnostní standardy. Již po roce činnosti bylo zákazníky zcela zaplněno a jeho kapacita je nyní zdvojnásobena. České Radiokomunikace plánují otevření datových center ve svých dalších vysílacích objektech po celé České republice tak, aby jejich služby byly co nejblíže stávajícím i budoucím zákazníkům.

Od roku 2011 patří České Radiokomunikace do silné mezinárodní skupiny vlastněné australskými infrastrukturními fondy Macquarie Infrastructure Funds.


Markéta Šveňková, PR Specialista, České Radiokomunikace a.s.
Kamil Chalupa, Ogilvy Public Relations, s.r.o.  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.06.2013 • SuperStar nové éry se stala "punkerka" Sabina Křováková!
17.05.2013 • Súťaž pre mladých hudobníkov Jazz START UP mieri do éteru
17.05.2013 • NEWS Telekom vytvoril v Bratislave Múzeum Depeche Mode
16.05.2013 • 90 rokov rozhlasového vysielania v éteri Rádia Slovensko a Rádia Regina
13.05.2013 • Legendární "zpívající bubeník" Vítězslav Vávra se s novou kapelou vrací na pódia
10.05.2013 • Predseda Fondu na rozvoj ruskej kinematografie odovzdá ceny tvorcom seriálu Kriminálka Staré Mesto

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist