Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 18.06.2024 - 02:39:41   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

DOD 2013: Oslávte s nami 17. narodeniny TV Markíza

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 21.08.2013


V sobotu 24. augusta 2013 od 9.00 do 16.00 čaká na návštevníkov Dňa otvorených dverí (DOD) atraktívny program v areáli televízie v Záhorskej Bystrici, ako aj prehliadka štúdií a redakcií, v ktorých sa pripravujú a vysielajú obľúbené spravodajské či publicistické relácie. S hercami, moderátormi a spevákmi sa budete môcť stretnúť naživo!


Najväčším lákadlom bude určite autogramiáda megahviezd najsledovanejšieho seriálu Búrlivé víno, ktorý už niekoľko mesiacov kraľuje slovenským televíznym obrazovkám. Návštevníci sa tak budú môcť naživo stretnúť so svojimi idolmi – Nelou Pociskovou, Jurajom Lojom, Braňom Deákom alebo Marošom Kramárom, získať ich autogram či spoločnú fotografiu.

V areáli TV Markíza budú žiariť aj hviezdy zo seriálu Horúca krv ako Jozef Vajda, Anna Javorková, či Anna Šišková a nebudú chýbať ani hrdinovia nového seriálu Chlapi neplačú - Alexander Bárta, Elena Podzámska, či Dominika Kavaschová. Svoje podpisy budú rozdávať aj známi moderátori a redaktori markizáckych relácií.

Pripravený je aj bohatý program na pódiu, kde odznejú hity skupín Tublatanka, Vidiek či Peter Bič Project. Návštevníkov svojím vystúpením dozaista poteší aj obľúbená speváčka a herečka Nela Pocisková, svoj letný hit naživo predstavia Eva Máziková a Thomas Puskailer, hip-hopoví nadšenci sa zas môžu tešiť na skupinu AMO & Band, či na Laciho Strikea s unikátnym tanečno-hudobným predstavením.

O dobrú náladu sa postarajú aj finalisti SuperStar a Hlasu Česko Slovenska.

Diváci sa tiež budú môcť stať súčasťou živého vysielania špeciálneho vydania relácie Teleráno, ktoré sa uskutoční v exteriéri za účasti všetkých jeho moderátorov medzi 9.00 a 10.00. Pre tých, čo nemajú možnosť prísť priamo na DOD, sú pripravené aj dva ďalšie živé televízne vstupy o 8.25 a 12.30.

Atraktívnou novinkou pre všetkých súťaživých divákov je SMS hra o exkluzívny automobil, ktorá prebieha od utorka 13. augusta 2013, pričom výherca bude vyžrebovaný priamo na DOD - oslávte s nami 17. narodeniny TV Markíza a vyhrajte auto!

V areáli televízie budú k dispozícii stánky s občerstvením, suvenírmi, ako aj rôzne atrakcie pre deti aj dospelých, vrátane možnosti zakúpiť si vyhliadkový let vrtuľníkom. Pripravený je aj bezplatný pitný režim a sladké prekvapenie.

Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bude k dispozícii veľké parkovisko pred areálom televízie a tiež bezplatná kyvadlová doprava, ktorá bude od 8.00 do 17.00 premávať v 10-minútových intervaloch spod Mosta SNP.

Tešíme sa na stretnutie s našimi divákmi a veríme, že takto spoločne v skvelej atmosfére oslávime 17. narodeniny televízie Markíza.


PR oddelenie skupiny Markíza


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.08.2013 • Rada pro rozhlasové a televizní vysílání varuje diváky před ezoterickými pořady
19.08.2013 • Václav Mika uzavrel ďalšiu dohodu so zahraničným partnerom
14.08.2013 • Personálne zmeny v RTVS
13.08.2013 • Společenskému on-line magazínu skupiny Nova Prásk.tv meziročně vzrostla návštěvnost o 256 %
13.08.2013 • RRTV obhájila pokuty, které byly provozovateli CET 21 spol. s r.o. uloženy za ohrožení psychického, fyzického a mravního vývoje dětí a mladistvých
12.08.2013 • Novým programovým ředitelem FTV Prima je Roman Mrázek

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist