Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 13:07:15   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

UPC DTH má medzi poskytovateľmi služieb satelitnej televízie najviac spokojných zákazníkov

  Autor: UPC DTH S.à r.l , e-mail: press@upcdth.lu Přidané: 22.10.2013


UPC DTH S.à r.l., popredný poskytovateľ služieb satelitnej televízie v strednej a vo východnej Európe, s potešením oznamuje, že jeho služby UPC Direct v Maďarsku a freeSAT v Česku a na Slovensku získali v rozsiahlom prieskume kvality poskytovateľov služieb satelitnej televízie na trhu v týchto krajinách najvyššie skóre spokojnosti u zákazníkov. Výskum pre UPC DTH vykonala rešpektovaná poradenská a výskumná agentúra BellResearch.


Výskumné spoločnosti, ktoré zisťujú spokojnosť zákazníkov s konkrétnou značkou na trhu, často používajú metodiku zvanú Net Promoter Score (NPS). Je založená na tom, do akej miery je zákazník ochotný odporučiť služby týkajúce sa prieskumu známemu alebo príbuznému. Na základe toho sa určuje lojalita zákazníka. Ostatný výskum BellResearch ukázal, že zákazníci s veľkou pravdepodobnosťou odporučia služby UPC DTH svojim známym alebo príbuzným a zároveň sú najspokojnejšími zákazníkmi na trhu satelitnej televízie v Maďarsku, Česku a na Slovensku.

Tento výsledok odráža naše trojročné úsilie, keď sme sa intenzívnejšie zamerali na priania a potreby našich zákazníkov. Pre UPC DTH je prioritou poskytovať svojim zákazníkom čo najlepší zákaznícky servis na trhu satelitnej a káblovej televízie v Maďarsku, na Slovensku a v Českej republike. V praxi to dosahujeme čo najkvalitnejším prístupom zamestnancov nášho centra služieb zákazníkom, ktorí sú vyškolení špeciálne v oblasti starostlivosti o zákazníka a nedávno získali medzinárodné ocenenie za špičkovú kvalitu svojich služieb. Na našom úspechu sa podieľa aj sieť našich obchodných zástupcov vo všetkých troch krajinách, vďaka čomu je spoločnosť UPC DTH schopná poskytovať novým zákazníkom profesionálny servis od prvého okamihu.

Výsledky prieskumu spoločnosti BellResearch navyše dokazujú, že naša spoločnosť plní svoj záväzok voči zákazníkom a vždy im poskytuje ľahko dostupnú zákaznícku podporu najvyššej úrovne. Zákazníci si môžu vybrať z viacerých spôsobov, ako kontaktovať freeSAT alebo UPC Direct, vrátane Skypu, Facebooku alebo funkcie „Zavolajte mi“ na našej webovej stránke a, samozrejme, telefonicky prostredníctvom nášho oceňovaného centra služieb zákazníkom.

Neustále rozširovanie našej programovej ponuky je tiež jedným z faktorov, ktorý prispieva k rastúcej spokojnosti našich zákazníkov. Roku 2013 freeSAT a UPC Direct zaradili do svojich programových balíkov „medium“ a „plus“ viac ako sedem nových kanálov.

Všetky tieto snahy prispeli k tomu, že freeSAT na Slovensku nedávno prekročil hranicu 60 000 zákazníkov. Dosiahli sme tak ďalší medzník v pokračujúcom raste služby freeSAT.
„Som veľmi rád, že naši zákazníci nás hodnotia takto kladne a sú ochotní odporučiť nás ďalej svojim priateľom či príbuzným. Aj naďalej budeme počúvať našich zákazníkov a realizovať podobné prieskumy, aby sme mali istotu, že sme na správnej ceste. Práve vďaka nim môžeme hľadať nové spôsoby, ako zákazníkom poskytnúť vždy tie najlepšie služby,“ povedal Michael Lee, generálny riaditeľ UPC DTH S.à r.l.

András Benke, výskumný pracovník spoločnosti BellResearch, sa vyslovil: „Aj my sme radi, že môžeme prezentovať tento prieskum pre spoločnosť UPC DTH. Takýto rozsiahly projekt ukazuje, ako môžeme využiť naše bohaté skúsenosti v oblasti prieskumu pre mediálne spoločnosti, ktoré chcú vedieť, či poskytujú svojim zákazníkom tie najlepšie služby. Výsledky pri použitej metodike ukazujú, že spoločnosť UPC DTH môže pokračovať vo svojej úspešnej misii, v ktorej je na prvom mieste zákazník.“


O spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. so sídlom v Luxembursku, európskom centre satelitných služieb, je poskytovateľom vysokokvalitných služieb satelitnej televízie. Svoje služby poskytuje v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku a navyše riadi služby satelitnej televízie poskytovateľa v Rumunsku. Jej služba direct to home (DTH), známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT v Českej republike a na Slovensku a Focus Sat v Rumunsku, sa môže pochváliť viac ako 731 000 zákazníkmi (k júnu 2013). Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom viac televíznych kanálov, lepší obsah, niekoľkými cenami ovenčený zákaznícky servis a dokonalú kvalitu signálu vrátane krištáľovo čistého HD obrazu.

UPC DTH S.à r.l. je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc.


O spoločnosti Liberty Global

Spoločnosť Liberty Global je najväčším medzinárodným káblovým operátorom, ktorý vyvíja činnosť v 14 krajinách. Spája ľudí s digitálnym svetom a umožňuje im objavovať a prežívať jeho nekonečné možnosti. Televízne služby, širokopásmový internet a telefonické služby spoločnosť poskytuje prostredníctvom sietí a inovatívnych technologických platforiem budúcej generácie, ktoré spájajú 24,5 milióna zákazníkov odoberajúcich 47,5 milióna produktov televízie, širokopásmového internetu a telefonických služieb (k júnu 2013).

Pod Liberty Global patria spotrebiteľské značky Virgin Media, UPC, Unitymedia, KabelBW, Telenet a VTR. Patrí sem i Chellomedia, obsahová divízia, UPC Liberty Global Business Services, divízia komerčných služieb, a Liberty Global Ventures, investičný fond.


O spoločnosti BellResearch

Spoločnosť BellResearch je najväčšou nezávislou súkromnou prieskumnou a poradenskou agentúrou v Maďarsku. Patrí medzi odborníkov na trhy technológií a služieb a je členom celosvetovej siete IRIS, ktorá spája medzinárodne uznávané výskumné ústavy s partnermi v 35 krajinách sveta. Tímy spoločnosti BellResearch realizovali kvantitatívne aj kvalitatívne výskumy pre najväčšie svetové spoločnosti v oblasti telekomunikácií, informačných technológií, bankovníctva, médií i pre vlády niektorých krajín.


PR Press UPC DTH, 22. 10. 2013


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.10.2013 • Setkání TOP partnerů Skylinku v Humpolci v datech a číslech - I. část [ 1 ]
27.09.2013 • Sedmnácté podzimní setkání provozovatelů elektronických komunikací
05.09.2013 • DIGI Slovakia sa 1. septembra 2013 stala členom Skupiny Slovak Telekom
04.09.2013 • Třetí ročník soutěže ASTRA Talent dává dětem příležitost uplatnit svoje nadání a podpořit Lékaře bez hranic
21.08.2013 • TV kanál věnovaný výuce angličtiny, English Club TV spouští český web…
05.08.2013 • Slovak Telekom ziskal suhlas Protimonopolneho uradu s akviziciou DIGI Slovakia [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist