Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 14.07.2024 - 13:06:01   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Televize Nova a DOBRÝ ANDĚL přichází podruhé se společnou kampaní

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 03.11.2014


V sobotu 1. listopadu odstartovala na obrazovkách televize Nova série spotů na podporu DOBRÉHO ANDĚLA postavená na konceptu „Až vyrostu“. Ve spotech vystupují děti, které bojovaly nebo stále bojují s onkologickým onemocněním a dostávají finanční pomoc od Dobrých andělů. Hrají si na to, čím by chtěli být až vyrostou - jedná se o stejné povolání, kterým se živí i jejich Dobrý anděl.


Televize Nova poskytla mediální prostor, do kampaně se zapojily i osobnosti známé z obrazovky, které jsou samy Dobrými anděly. Diváky k dárcovství vyzívá Lucie Borhyová, Rey Koranteng a Emma Smetana.

Až do konce roku budou mít diváci možnost poznat několik rodin nemocných, a to prostřednictvím jejich příběhů zveřejněných ve vysílání televize Nova, konkrétně v Televizních novinách, Snídani s Novou a pořadu Volejte Novu. Společná kampaň má za cíl navázat na úspěšnou loňskou spolupráci a motivovat tak další diváky, aby pomohli rodinám, které bojují se zákeřným onemocněním.

„Dobrým andělem jsem se stal bez váhání už minulý rok. Od té doby mě hřeje pocit, že pomáhám těm, kteří to potřebují. Přitom mám jistotu, že moje příspěvky jsou rodinám rozděleny do posledního haléře. Přidejte se k nám,” vyzívá diváky Rey Koranteng, moderátor TV Nova.

Rey Koranteng pomáhá Adélce, která chce být učitelkou. Malé Adélce byla v červnu 2012 diagnostikována leukémie, se kterou se léčila v pražské motolské nemocnici. Nemoc Adélky přišla nečekaně: 8. června začaly Adélku bolet nožičky, a tím se spustila řada vyšetření, která je dovedla až na hemato-onkologii. Ze dne na den se z relativně zdravé, aktivní holčičky stal ležící pacient. Adélka podstoupila v listopadu 2012 transplantaci kostní dřeně. Nyní má úspěšně léčbu za sebou, jen má stále oslabenou imunitu. "Chtěli bychom moc poděkovat Dobrým andělům. Velmi si pomoci vážíme. Nevím, jak bychom to bez finanční pomoci zvládli. Ještě jednou velké díky,“ vzkazuje paní Bauerová dárcům.

Spot s Reyem Korantengem je ke shlédnutí zde:
https://www.youtube.com/watch?v=l6OhxM_UGA0&feature=youtu.be

DOBRÝ ANDĚL pomáhá pravidelnými finančními příspěvky rodinám s nezaopatřenými dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění, nebo má dítě jiné závažné, dlouhodobé onemocnění. Jedná se například o: cystickou fibrózu, svalovou dystrofii Duchenne, nemoc motýlích křídel, Crohnovu nemoc, chronická selhání orgánů a závažné metabolické poruchy. Rodiny jsou do Systému pomoci zařazeny na doporučení lékařů a sociálních pracovníků.

Zakladateli nadačního fondu jsou Petr Sýkora a Jan Černý. V devadesátých letech společně založili firmu PAPIRIUS. Během pár let se stala největším dodavatelem kancelářských potřeb ve střední a východní Evropě. V roce 2006 společnost prodali americké firmě Office DEPOT, pro kterou ještě několik let pracovali. V roce 2011 se rozhodli založit nadační fond DOBRÝ ANDĚL, neboť si uvědomili, že onkologické, ale i jiné onemocnění s sebou nese kromě osobní a fyzické bolesti i výrazné finanční starosti související například s odchodem jednoho z rodičů ze zaměstnání nebo s péčí o malého pacienta a jeho sourozence. Více na www.dobryandel.cz


Anna Suchá, Corporate PR Manager, Skupina Nova
Markéta Křížová, Marketing & PR manager, DOBRÝ ANDĚL, nadační fondZkrácená adresa na tuto stránku: http://goo.gl/0nzp54 Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.11.2014 • FTV Prima vydává kulinářský čtvrtletník Prima FRESH
03.11.2014 • Media Club představil obchodní politiku pro rok 2015, spojuje prodej televizní, online a rádiové reklamy
01.11.2014 • Česká televize přispívá do kolekce evropského bohatství televizních archivů
31.10.2014 • Aplikácia Zelená vlna bude pomáhať aj počas sviatočného víkendu
30.10.2014 • Česká radost patří České televizi - její dokumenty bodovaly na festivalu v Jihlavě
23.10.2014 • Tisková zpráva z 19. zasedání RRTV, konaného dne 21. 10. 2014

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist