Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 02.04.2023 - 01:05:26   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

ASTRA podporuje detský talent v rámci 5. ročníka súťaže

  Autor: PRAM/SES ASTRA , e-mail: info@astratalent.eu Přidané: 13.10.2015


V októbri sa opäť spustila súťaž SES ASTRA Talent, ktorá sa koná každoročne už počas posledných piatich rokov. Piaty ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže pre deti organizuje spoločnosť SES S.A. (NYSE Euronext Paris a Luxembourg Stock Exchange: SESG) na Slovensku, v Bulharsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku, pričom tento rok podporí organizáciu Lekári bez hraníc.


Deti vo veku 8 až 15 rokov majú za úlohu vytvoriť pohľadnice pri príležitosti 30-teho výročia založenia spoločnosti SES ASTRA, pričom hlavným motívom má byť téma, ako sa bude vyvíjať satelitná technológia v oblasti TV vysielania počas nasledujúcich 30 rokov.

Všetky práce musia byť prihlásené prostredníctvom internetovej stránky www.astratalent.eu. Súťažiť je možné od 1. októbra do 30. novembra 2015.

Po skončení súťaže odborná komisia zložená z umelcov vyberie päť víťazných prác. Ďalších štyroch víťazov vyberie verejnosť prostredníctvom hlasovania na stránke www.astratalent.eu. Všetci víťazi získajú hodnotné ceny, ako napríklad tablety, multimediálne prehrávače a ďalekohľady.

„Deti sú najväčším bohatstvom našej planéty. Podpora ich kreativity poskytuje lepšiu budúcnosť pre nás všetkých. Minuloročné kolo súťaže prekonalo naše očakávania a tohtoročným účastníkom súťaže držíme palce,“ povedala Urszula Marzec, riaditeľka pre marketing a PR v regióne CEE spoločnosti SES ASTRA.

„Veľmi oceňujeme podporu spoločnosti SES ASTRA ako aj účasť detí v súťaži ASTRA Talent. Pomáha nám to zvýšiť povedomie o našej organizácii medzi verejnosťou a tým podporovať ľudí v núdzi po celom svete,“ hovorí Pavel Gruber, generálny riaditeľ organizácie Lekári bez hraníc v Českej republike, charitatívnej organizácie vybratej pre tento projekt.

Viac informácií o súťaži ako aj jej pravidlách nájdete na stránke www.astratalent.eu.


Sledujte nás na:

Twitteri: https://twitter.com/SES_Satellites
LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/ses
Facebooku: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany
YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel
Blogu: http://www.ses.com/blog
Obrázky a videá SES nájdete na: http://www.ses.com/4245221/library
Štúdie SES (SES White papers) sú dostupné na: http://www.ses.com/18681915/white-papers


O spoločnosti SES:

SES (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) je vedúci satelitný operátor na svete, ktorého globálna satelitná flotila zahŕňa vyše 50 geostacionárnych satelitov. Spoločnosť poskytuje satelitné komunikačné služby pre vysielateľov, poskytovateľov multimediálneho obsahu, poskytovateľov mobilných, telekomunikačných a internetových služieb, ako aj pre ďalšie súkromné a vládne organizácie po celom svete. Pre spoločnosť SES sú v satelitnom odvetví dôležité dlhotrvajúce obchodné vzťahy, vysoká kvalita služieb a maximálna profesionalita. Kultúrne odlišné regionálne tímy SES sú umiestnené po celom svete a úzko spolupracujú so zákazníkmi, aby splnili ich špecifické požiadavky na satelitnú kapacitu. Spoločnosť SES vlastní podiel vo firme O3b Networks, ktorá sa špecializuje na budovanie satelitných sietí budúcej generácie, v rámci ktorých kombinuje satelitný dosah s optickou rýchlosťou prenosu dát. Ďalšie informácie o spoločnosti SES nájdete na www.ses.com.


Viktor Škulec, PRAM Consulting, 13. 10. 2015

  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.10.2015 • Da Vinci Learning zve návštěvníky webových stránek freeSAT a jejích facebookových stránek na báječné dobrodružství do Berlína
21.09.2015 • Nová DIGI končí spolupráci s externími dealery, spolehne se na vlastní síť techniků a prodejců
11.08.2015 • freeSAT spouští propagační kampaň, při níž nabízí stávajícím zákazníkům výhody za přivedení nových, slevu dostane každý
05.08.2015 • Najpopulárnejší spôsob TV príjmu na základe zmluvy je cez satelit
06.05.2015 • Satelitná širokopásmová služba tooway™ bude na Slovensku ešte dostupnejšia
02.04.2015 • ČAEK pořádá 16. výroční konferenci s mezinárodní účastí

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist