Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 13:52:33   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Spoločnosť SATRO pripravila od mája 2016 zmeny v ponuke SATROdigital

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 05.05.2016


Od mája 2016 spoločnosť SATRO s.r.o. pripravila pre svojich zákazníkov programové aj cenové zmeny v ponuke služby SATROdigital. Pribudli predovšetkým HD stanice. Programové zmeny v ponuke sa začali na jeseň roku 2015, kedy spoločnosť rozšírila svoju ponuku o stanice JOJ PLUS HD, DAJTO HD a výrazne posilnila programovú ponuku MAGYAR pre svojich zákazníkov v Nitre, v Galante a v Bratislave pri nezmenenej mesačnej cene.


Od mája 2016 spoločnosť SATRO ruší doplatok za programový balík KLASIK HD. To znamená, že všetci zákazníci, ktorí majú objednaný balíček KLASIK, nájdu tieto stanice vo vysokom rozlíšení vo svojich ponukách, pričom ich mesačný poplatok sa nezmení. Balík KLASIK bude teda obsahovať 7 staníc vo vysokom rozlíšení NatGeo Wild HD, EUROSPORT 1 HD, H2 HD, SPORT 1 HD, SPORT 2 HD, NOVA SPORT 1 HD, Animal Planet HD. Zákazníci, ktorí si doplatok za HD kanály platili budú odteraz platiť menej.

Od mája 2016 uvádza spoločnosť SATRO s.r.o. na trh aj nový tematický balíček - KOMFORT HOBBY, za mesačný poplatok 2,50 EUR. V spomínanom balíčku KOMFORT HOBBY budú okrem iného aj také obľúbené stanice ako TV Paprika, Spektrum Home a Fishing&Hunting, Auto Motor a Šport . E! A presunutá Fashion TV Balíček Komfort Hobby bude súčasťou ponuky Komfort.

Preto od začiatku mája tohto roku spoločnosť SATRO s.r.o. pristúpila aj k zmene ceny programového balíka KOMFORT. Jeho mesačná cena bude 9,90 EUR , pričom v balíku sa postupne objavia niektoré nové stanice - ako je napríklad stanica E!, Nova Sport 2 , Auto Motor a Šport.

Do športového Komfort Šport balíčka pribudne okrem presunutej stanice EUROSPORT 2 aj Nova Sport 2. Všetci zákazníci, ktorí majú viazanosť na programové balíčky majú garantované akciové ceny.

Nové cenníkové ceny budú pre nich platiť až po skončení ich viazanosti.

Do balíka HBO MAX pribudla stanica HBO2 HD bez doplatku.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000. V prípade, že sa zákazníci budú zaujímať o ich podrobné splátkové kalendáre, stačí ak svoju požiadavku pošlú na email ccba@satro.sk.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu už 24 rokov. Stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti nielen na celom území západného Slovenska, ale už aj vo vybraných mestách stredného a východného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu a internet cez DSL.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
25.04.2016 • UPC uvádza prelomovú interaktívnu Horizon TV
20.04.2016 • UPC ponúka TV Archív pre 40 staníc v mobilnej televízii Horizon Go
23.03.2016 • UPC spája svoje prevádzky v Česku a na Slovensku
15.03.2016 • UPC překročila padesátku HD programů
29.02.2016 • Stanice AMC od 1.3. u slovenského operátora UPC v HD kvalitě
26.02.2016 • Do jubilejního desátého dílu Tak určitě přijal pozvání Miroslav Pelta, premiéra poběží v sobotu od 18 hodin

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist