Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 05.12.2020 - 12:48:14   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Eurosport a Speedo se spojují v evropské kampani „Speedo Fit“

  Autor: Eurosport CZ , e-mail: info@eurosport.cz Přidané: 27.05.2016


Eurosport oznámil první dohodu od vytvoření mezinárodní reklamní divize s full-service klientským přístupem One Discovery World. Pro Speedo znamená spolupráce s Eurosportem vstup na bezkonkurenční cyklistickou platformu a příležitost povzbudit cyklistické fanoušky, aby zapojili i plavání do svých fitness programů.


Inovativní partnerství Eurosportu a světového výrobce plavek a plaveckého příslušenství má za cíl popularizovat plavání mezi sportovními fanoušky v Evropě. Speedo chce povzbudit diváky Eurosportu, aby se plavání stalo jejich pravidelným sportovním vyžitím.

Viceprezidentka reklamního partnerství a prodeje Discovery Networks International Viviane Paxinosová: „Partnerství se Speedo je významnou ukázkou schopnosti Eurosportu poskytovat na míru vytvořené kreativní a strategické řešení pro inzerenty a sponzory. Přední světová značka Speedo vyvíjí netradiční průlomové kampaně pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme nadšeni, že Eurosport pomáhá Speedo rozvíjet nadšení pro plavání mezi fanoušky cyklistiky a všech ostatních sportů“.

Viceprezident produktové a marketingové divize Speedo international Ltd: „Cyklistický program Eurosportu sledují miliony diváků napříč Evropou. Právě na tyto sportovní fanoušky se zaměřuje naše kampaň Speedo Fit. Diváci Eurosportu jsou sportovně zaměření, většina z nich provozuje nejméně dva sporty, z tohoto důvodu je pro nás Eurosport ideálním partnerem pro tuto vzrušující kampaň.“

Evropská kampaň se Speedo poběží od června do září 2016, především během cyklistických závodů Dauphiné Libéré (5. – 12. června) a Tour de France (2. – 24. července). Obou závodů se zúčastní australský cyklista Richie Porte z týmu BMC Racing, který se Speedo spolupracuje na tréninkových plánech pro cyklisty, kteří chtějí využít plavání ke zlepšení své fyzické kondice. Součástí kampaně budou i exkluzivní rozhovory s Richiem Portem a krátké video pro televizní vysílání. Veškerý obsah vytvoří produkční tým Eurosportu a bude vysílán během Tour de France s dosahem 54 milionů evropských diváků.


O SKUPINĚ EUROSPORT

Eurosport Group je panevropská jednička ve sportovním vysílání. Je součástí Discovery Communications, čisla 1 na trhu světových poskytovatelů placených TV programů. Eurosport Group má 222 milionů kumulativních předplatitelů v 91 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Kanál Eurosport – vlajková loď Eurosport Group – vysílá živě přes 5000 hodin sportovních přenosů ročně do 137 milionů domácností v 54 zemích a ve 20 jazykových mutacích. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů, který navštíví až 23 milionů uživatelů měsíčně. Eurosport Events je divize expertů společnosti v managementu a podpoře mezinárodních sportovních akcí.


Petr Nejedlý, česká redakce Eurosportu, 27. 5. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.04.2016 • SES spolu s Eurovision odvysílají letní olympiádu v Riu
11.03.2016 • Raketa Ariane 5 vynesla satelit Eutelsat 65 West A do vesmíru
09.03.2016 • Arianespace připravena k letu VA229 se satelitem Eutelsat na palubě
08.03.2016 • Satelit SES-9 byl úspěšně vynesen raketou Falcon 9 SpaceX
03.03.2016 • Fúze společností RR Media a SES Platform Services vytvoří vůdčího celosvětového poskytovatele globálních mediálních řešení
04.02.2016 • Společnosti Discovery a BBC uzavřely smlouvu o vysílání olympijských her

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist