Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.06.2024 - 05:34:55   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Úspěšná spolupráce DIGI CZ a DIGI Slovakia bude i nadále pokračovat, diváci uvidí špičkový fotbal na kanálech Digi Sport

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 25.07.2016


Diváci v České republice budou moci v následujících třech sezonách sledovat nejvyšší anglickou ligu Premier League, druhou anglickou ligu Sky Bet Championship a ve dvou sezonách španělskou La Ligu na kanálech Digi Sport, které budou v České republice výhradně v nabídce satelitní televize Nová DIGI TV. Pokračuje tak strategická spolupráce mezi společnostmi DIGI CZ a DIGI Slovakia.


Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV, se dohodla se společností DIGI Slovakia, která je dcerou největšího slovenského telekomunikačního operátora Slovak Telekom, na pokračování dosavadní spolupráce. Znamená to, že fotbaloví fanoušci budou moci exkluzivně a pouze na Nové DIGI TV sledovat přenosy z anglické Premier League a Sky Bet Championship či španělské La Ligy na kanálech Digi Sport, které provozuje DIGI Slovakia, a to po tři následující sezony v případě anglických lig a dvě sezony v případě španělské nejvyšší soutěže.

DIGI CZ má se sportovním obsahem nejvíc zkušeností ze všech operátorů na českém trhu, exkluzivní obsah vysílá už šest let. Pokračování úspěšné spolupráce s DIGI Slovakia garantuje fotbalovým fanouškům špičkový obsah ve vysoké kvalitě. „Jsem rád, že jsme se s partnery z DIGI Slovakia a Slovak Telekom dohodli na pokračování spolupráce, protože fungovala dosud velmi dobře, ať už v oblasti produkce sportovních programů nebo v technickém zabezpečení satelitní služby. Nyní máme jistotu, že naši zákazníci sledující anglické ligy či španělskou La Ligu budou mít i nadále zajištěnu tu nejlepší kvalitu přenosů a informační i programový servis,“ řekl Vladimír Rusnák, ředitel satelitní televize Nová DIGI TV.

DIGI CZ vkládá do spolupráce exkluzivní fotbalový obsah a DIGI Slovakia zajistí výrobu tohoto obsahu po produkční i programové stránce. DIGI CZ navíc umožní slovenskému partnerovi vysílat přenosy z prestižních závodů motocyklového mistrovství světa jednotlivců na ploché dráze. „Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s vysíláním sportovních a fotbalových programů, proto jsme schopni zajistit vysokou kvalitu přenosů z Premier League a Sky Bet Championship. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se s partnery z DIGI CZ dohodli na pokračování spolupráce,“ uvedl Marcel Šatanek, generální ředitel DIGI Slovakia.


O DIGI CZ

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP, 25. 7. 2016


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.07.2016 • Startuje projekt Česká Miss pro obnovu památek
01.07.2016 • Samsung a DIGI CZ nabízejí zákazníkům špičkové televize s exkluzivním sportovním obsahem zdarma
22.06.2016 • Slováci sú národ HD TV, pripravujú sa na Ultra HD
18.06.2016 • Kampaň k launchi seriálu Fear the Walking Dead získala 2. místo na české ceně PR
16.06.2016 • Súd zakázal neoprávnené šírenie Markízy v Českej republike [ 1 ]
16.06.2016 • Regionalnitelevize.cz posiluje

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist