Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 27.01.2023 - 19:16:17   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Food Network dnes představí na 49. TOURFILMu v Karlových Varech seriál Za Donalem…do Evropy

  Autor: Channel , e-mail: info@channel.cz Přidané: 07.10.2016Food Network se letos opět účastní 49. ročníku Mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tematikou – TOURFILM v Karlových Varech. Do soutěže jsme přihlásili úspěšný seriál, který byl na Food Network uveden v premiéře v únoru 2016 - Za Donalem…do Evropy.


Snímek postoupil do užšího výběru a veřejnost jej bude moci shlédnout ve speciální veřejné projekci v rámci festivalového programu dnes, v pátek 7. 10. 2016 od 15 hodin v hotelu Thermal, sál C. Food Network bude při tom a má pro diváky připraven tematický dárek. Přijďte se podívat!


Za Donalem…do Evropy

Vydejte se na cesty s nadějným a mladým kuchařem Donalem Skehanem, oblíbeným kulinářským blogerem, který si chce rozšířit své kulinářské obzory napříč Evropou. Po úspěchu svého vietnamského výletu se Donal vydává za více domáckými lahůdkami, za setkáními s několika úspěšnými místními kulinářskými blogery v Evropě, a také za chutěmi evropské kultury.

V Budapešti si dá pár chutných pouličních jídel a pak navštíví každoroční gurmánský festival plný úžasných chutí a nezvyklých lahůdek!

Při Donalově návštěvě Istanbulu má snídani jako král, a rovněž neobvyklou, ale šťavnatou ovčí hlavu.

V Amsterodamu, Lisabonu, Krakově i Stockholmu navštíví Donal mnohá nejžhavější kulturní místa, po okraj přetékající úžasnými chutěmi a vůněmi. Na každém rohu čeká nové dobrodružství a Donal odkrývá autentické pikantní vůně a koření napříč kontinentem.


O Food Network

Food Network není typickým kanálem, který diváky učí, jak vařit. Přináší nové pojejí pořadů o jídle a věnuje se všemu, co je v daném žánru odvážné a zábavné, mnohdy boří zažité mýty, oslavuje jídlo a s tím související kulturu. Food Network je nadále jednou z nejrychleji rostoucích lifestylových značek na trhu, kombinující přehlídku oceněných pořadů, show šéfkuchařů z celého světa i kuchařských soutěží.

Ve Velké Británii se stal jedničkou mezi lifestylovými kanály a je dostupný na všech klíčových platformách. Velké popularitě se těší také v Polsku a Jižní Africe. Ve Spojených státech patří stanice k nejpopulárnějším televizním kanálům vůbec a webové stránky k nejnavštěvovanějším ve svém oboru. Webové stránky www.foodnetworktv.com doplňují 24hodinové lineární vysílání, nabízí TV program, online vysílání nebo epizody na vyžádání, biografie šéfkuchařů, recepty, krátká videa, atd.

Food Network UK je vlastněn společností Scripps Networks Interactive (SNI), který je předním producentem televizního, internetového obsahu v oblasti životního stylu orientovaného na kategorie domov a design, jídlo a cestování.


Eva Sedláčková, Channels, zastoupení Food Network


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
07.10.2016 • Telekom uvádza množstvo noviniek pre zákazníkov Magio televízie
27.09.2016 • Česká televize přechází na satelitu k vysílání ve vysokém rozlišení
20.09.2016 • Velký úspěch a příjemná nálada na TOP setkání partnerů Flix TV
18.08.2016 • Internetová televize Nová DIGI TV odstartuje 1. září 2016
28.07.2016 • HD je již běžným standardem pro Čechy i Slováky
25.07.2016 • Úspěšná spolupráce DIGI CZ a DIGI Slovakia bude i nadále pokračovat, diváci uvidí špičkový fotbal na kanálech Digi Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist