Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 21.11.2017 - 16:45:39     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

El Clásico na DIGI TV bude premiérou Tomáše Ujfalušiho v roli televizního komentátora, DIGI TV nabídne také alternativní komentář El Clásika v podání

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 21.04.2017


Již v neděli večer se odehraje tradiční El Clásico, vrchol jarní sezony španělské fotbalové La Ligy. V České republice bude utkání Realu Madrid s Barcelonou exkluzivně vysílat DIGI TV a připravila si k této příležitosti bohatý doprovodný program i jednu zajímavou premiéru. Utkání bude přímo z Madridu spolukomentovat Tomáš Ujfaluši. Bývalý český reprezentant už má zkušenosti s prací v televizi jako expert ve studiu, na komentátorské místo, navíc přímo na stadionu Santiago Bernabéu v Madridu, usedne poprvé v životě.


O alternativní komentář, který si budou moci diváci vybrat na druhé audiostopě, se postarají Leoš Mareš s Jakubem Kohákem. Nabité předzápasové studio s živými vstupy přímo ze stadionu potrvá déle než hodinu a půl.

„Pokusím se to příliš neprožívat. Budu mít vedle sebe zkušeného komentátora Marka Skáčika z DIGI Sportu, kterého budu doplňovat. Mým hlavním úkolem bude zprostředkovat divákům nějaké zajímavosti. Přece jenom La Ligu jsem hrál, a pořád ji sleduji a přehled o týmech i hráčích mám. Jen jsem teď rád, že už nemám dlouhé vlasy a fanoušci Realu mě jako bývalého hráče konkurenčního Atlétika Madrid nepoznají. Rivalita mezi oběma týmy je velká, proto asi nepřekvapí, že budu při El Clásiku přát spíš Barceloně,“ říká Tomáš Ujfaluši, který do Madridu přiletí v sobotu a kromě přípravy na El Clásico plánuje v čase před zápasem natáčení dokumentu právě na hřišti konkurenčního Atlétika Madrid.

Tomáš Ujfaluši dostane prostor i v předzápasovém studiu, které na kanálu DIGI Sport 3 HD začne v neděli 23. dubna již v 19 hodin, tedy hodinu a tři čtvrtě před výkopem. DIGI TV bude mít jako jedna z mála televizních stanic předzápasové studio přímo u hrací plochy a plánuje celkem tři živé vstupy. Tomáš Ujfaluši s komentátorem Markem Skáčikem se při nich spojí s Michalem Hrdličkou, jenž bude předzápasové studio moderovat spolu s bývalým slovenským reprezentantem Karolem Kiselem.

Hosty v předzápasovém studiu budou i Leoš Mareš s Jakubem Kohákem, kteří se postarají o alternativní komentář utkání. „Mně volal Messi, že do toho dá všechno. A věřte tomu, že jo,“ říká Jakub Kohák na originální videopozvánce. Jejich komentář utkání se bude formou streamu živě přenášet na Facebookové stránce DIGI TV.

„Pro fanoušky jsme k El Clásiku připravili řadu dalších překvapení. Kromě živých vstupů ze studia umístěného přímo u hrací plochy a hostů v našem studiu v DIGI Sportu budeme mít připravené informace z předzápasových tréninků a tiskových konferencí obou týmů, dále sestřihy ze starších zápasů Realu s Barcelonou. Chystáme též anketu osobností na téma Cristiano Ronaldo versus Lionel Messi a podobně. Věříme, že pro všechny diváky připravíme velmi atraktivní program, který samozřejmě vyvrcholí od 20:45 přímým přenosem utkání Realu Madrid s Barcelonou,“ láká ke sledování zápasu jara španělské La Ligy Viktor Blažek, šéfredaktor DIGI Sportu.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.04.2017 • Lifestylová stanice TLC slibuje v sezóně 2017-2018 ještě více inspirativních a překvapivých původních pořadů
20.04.2017 • Discovery Channel představil své programové schéma pro sezónu 2017-2018
20.04.2017 • Čajkovského opera Evžen Oněgin v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 22. dubna 2017
17.04.2017 • DIGI TV odvysílá tenisový turnaj ATP Masters v Monte Carlu
16.04.2017 • Vše, co vás zajímá na Prima ZOOM v 16. týdnu
14.04.2017 • Discovery Channel uvede dokumentární seriál Zápasník

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist