Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 24.11.2017 - 00:43:35     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

DIGI TV spouští novou sportovní talkshow: Českou uličku Michala Hrdličky

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 17.05.2017


Sportovní komentátor Michal Hrdlička představuje ve spolupráci s DIGI TV zbrusu novou talkshow se sportovním zaměřením. Vysílat se bude jednou za čtrnáct dní na webu. Prvním hostem Michala Hrdličky je hokejista Radek Smoleňák, který den před čtvrtfinále mistrovství světa odpovídá mimo jiné na otázky týkající se hokejové reprezentace.


Již první díl ale naznačuje, že diskuse s hosty se nebude týkat jen tradičních sportovních témat, naopak bude mít výrazný přesah do společenské roviny. Diváci se tedy mohou těšit na peprné debaty plné pikantních otázek.

Česká ulička Michala Hrdličky se natáčí na terase nového pražského administrativního centra Florentinum. „Je to opravdu krásný prostor, který má daleko lepší atmosféru než klasická vnitřní studia,“ pochvaluje si moderátor Michal Hrdlička. Mezi hosty jeho talkshow nebudou jen sportovci, ale i trenéři, funkcionáři nebo osobnosti ze světa šoubyznysu. „V České republice máme celou řadu zajímavých lidí, kteří mají ke sportu vřelý vztah. Bude zajímavé sledovat a porovnávat jejich odlišné úhly pohledů,“ těší se komentátor.

Nový projekt DIGI TV umístila na webové stránky digisupersport.cz a spolu se zahájením talkshow byla spuštěna i stránka na Facebooku. „Jsme rádi, že naše spolupráce s Michalem Hrdličkou dostává nový rozměr. Věříme, že jeho pořad diváky zaujme. Na jeho moderátorské výkony v televizních studiích máme velmi pozitivní ohlasy,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ. Na stránkách digisupersport.cz najdou návštěvníci aktuální informace z fotbalové anglické Premier League, španělské La Ligy či z tenisových turnajů ATP, které DIGI TV v České republice exkluzivně vysílá. Nechybí ani kompletní program sportovních kanálů DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD.

Česká ulička Michala Hrdličky láká na zajímavou skladbu programu, atraktivní hosty, a hlavně na netradiční sportovní témata. „Nic mi není svaté. Vím, jak to ve sportu funguje. Nebojím se položit otázky na tělo a dostat svého hosta i mimo jeho komfortní zónu,“ zve Michal Hrdlička diváky ke sledování talkshow.

Na nový pořad Michala Hrdličky se mohou nejen sportovní fanoušci těšit vždy jednou za čtrnáct dní. Premiérový díl uvedla DIGI TV na webu digisupersport.cz dnes, ve středu 17. května. Michal Hrdlička v něm vyzpovídal hokejistu Radka Smoleňáka, bývalého reprezentanta a účastníka mistrovství světa v Praze v roce 2015. Hráč Slovanu Bratislava se rozpovídal o hokejovém i soukromém v životě. V NHL se nikdy naplno neprosadil, ale se svou kariérou je maximálně spokojený. Vzpomíná i na krušné začátky v KHL
v Novgorodu.

Třicetiletý hokejista také Michalu Hrdličkovi popsal, jak nedávno požádal modelku Hanu Věrnou o ruku. Radek Smoleňák otevřeně hovoří také o večírcích hokejistů na Máchově jezeře, které jsou tradičně středem zájmu bulvárních novinářů. Co říká na svou roli ve filmu Babovřesky nebo pověst lamače dívčích srdcí? To vše a mnohé další přináší premiérová Česká ulička Michala Hrdličky.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague, 17. 5. 2017  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.05.2017 • Podnikněte výpravu za dobrodružstvím ve 20. týdnu na Prima ZOOM
12.05.2017 • Straussův Růžový kavalír v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 13. května 2017
08.05.2017 • Zbrusu nový seriál Druhé manželky od 12. května ve 21:00 hod. na televizi E!
07.05.2017 • Vzhůru na palubu dobrodružství Prima ZOOM v 19. týdnu
05.05.2017 • freeSAT a Da Vinci Learning prinášajú súťaž o iPad mini a ďalšie skvelé ceny
03.05.2017 • Nový seriál o perle Jadranu - Dubrovníku - startuje už dnes na Viasat History

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist