Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 17.01.2018 - 23:05:35     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Skupina Nova chystá k Wimbledonu exkluzivní doprovodný program

  Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 14.06.2017


Nejstarší tenisový Grand Slam si zaslouží mimořádnou pozornost, a tu mu dopřejí i stanice skupiny Nova. Prémiové kanály Nova Sport 1 a 2 budou vysílat přímé přenosy z All-England Clubu. Další 4 speciální kanály pak nabídne videoportál Voyo. Nova Action bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z uplynulého dne v pořadu „Kraťas Martina Čermáka“. Novinky ze zelených trávníků bude přinášet také „Wimbledonský servis“ ve Snídani s Novou a na Nova International.


Prémiové sportovní stanice Nova Sport 1 a 2 budou nepřetržitě sledovat ty nejzajímavější zápasy vždy denně od 12:30. Videoportál Voyo pak divákům zprostředkuje pohled na kurty na dalších 4 speciálních kanálech bez komentáře. K vidění tak bude dění ze šesti kurtů najednou.

„Wimbledon je skutečně mimořádnou událostí, a proto k němu přistupujeme s maximální péčí. Nejslavnější tenisový turnaj bude velkým tématem jak pro zpravodajství, tak i pro Snídani s Novou. Hlavní slovo však budou mít živé přenosy na obou stanicích Nova Sport. Letos náš tým komentátorů navíc rozšíříme o bývalou českou reprezentantku Kláru Koukalovou,“ doplňuje vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Skupina Nova nabídne svým divákům kromě přímých přenosů pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 uvidí na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá každý den ve 22:50 na Nova Action. O ranní přehled se pak postará „Wimbledonský servis“, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15 v rámci Snídaně s Novou. Diváci se letos mohou těšit i na předzápasová studia, která jim stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 12:15. Mimořádnou pozornost dostane Wimbledon také na webových stránkách novasport.tv, kde kromě aktuálního zpravodajství budou i videoblogy komentátorů, expertů i tenistů. Do kampaně se letos zapojily přední české tenistky a tenisové legendy.

„Wimbledonu věnujeme vždy speciální pozornost, které je nejvýznamnější tenisová událost roku hodna. Pro letošní ročník jsme připravili novou 3D informační grafiku pro studia ve Snídani s Novou a pro denní předzápasová studia. Dále rozšířenou kampaň se spoty a medailony, představující naše nejlepší tenisty a tenistky i nové rubriky pro magazín „Kraťas Martina Čermáka“. Spolu se všemi tenisovými fanoušky se těšíme na oslavu světového tenisu na obrazovkách stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2,“ říká kreativní ředitel skupiny Nova Alan Záruba.

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 3. července bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím Nova Sport 1 a 2 a videoportálu Voyo mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

Ve spotové kampani se představují Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová, Petra Kvitová, Kateřina Siniaková, Helena Suková a Radek Štěpánek.


Spoty:

Hlavní: https://youtu.be/00Lu_xBXd14
Moderátoři: https://youtu.be/3JZdMFIxMXo
Barbora Strýcová: https://youtu.be/VGNerJ8m580
Lucie Šafářová: https://youtu.be/N38bCCPJv78


Jana Ondrejechová, Koordinátorka korporátního PR, TV Nova


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
13.06.2017 • Největší domácí zoo na jižní polokouli
11.06.2017 • Poznávejte svět s Prima ZOOM ve 24. týdnu
11.06.2017 • Vytrvalostní motocykly poprvé na Slovakiaringu
06.06.2017 • Nabitý červen na AMC startuje premiérou třetí sezony seriálu Fear the Walking Dead
04.06.2017 • Červnové poznávání s Prima ZOOM ve 23. týdnu
04.06.2017 • E! přichází s novou řadou pořadu HOLLYWOODSKÉ MÉDIUM TYLER HENRY

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist