Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 20.07.2018 - 10:56:13     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Prima vydává první dětskou knížku Primáček – Klíč od světa pohádek

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 10.08.2017


První pohádkovou knížku s oblíbeným dětským hrdinou Primáčkem vydává FTV Prima a agentura Solootions pod názvem Primáček – Klíč od světa pohádek ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group. Na 80 stranách knihy se malí čtenáři vydají do vesmíru spolu s oblíbenými přáteli z dětského ranního pásma Primáček a stejnojmenného časopisu. Doporučená cena nového knižního titulu je 199 Kč.


V srpnu vyjde také třetí letošní číslo časopisu Primáček, které bude speciálně věnované 3D filmu Hurvínek a kouzelné muzeum.

„Postavička Primáčka slaví na Primě již tři roky a jsem rád, že jsme jí mohli k narozeninám nadělit poutavý příběh od Lucie Kaletové s krásnými ilustracemi Josefa Fraška. Věřím, že kniha pobaví při čtení nejen děti, ale i jejich rodiče,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions, a dodává: „Dalším unikátním narozeninovým projektem je spolupráce s 3D filmem Hurvínek a kouzelné muzeum. V dalším čísle tištěného časopisu Primáček, které vyjde 24. srpna, budou děti doprovázet oblíbené postavičky Hurvínka, Spejbla, Máničky, Bábinky a Žeryka.“

Nový knižní počin Primáček – Klíč od světa pohádek má stejně jako komiksový čtvrtletník Primáček edukativní prvky a je upraven pro malé čtenáře už od 5 let. Napínavé čtení o Primáčkovi ilustroval Josef Fraško, který je autorem kreseb i v časopisech Primáček nebo Méďa Pusík. Příběh napsala Lucie Kaletová, autorka oblíbených knížek pro děti Strašidla na Silvrštejně nebo Josefína a bytosti.

A jaké dobrodružství tentokrát Primáček zažije? Primáček, Maruška, Oskar, Hrkol, Drdola a Digoun se v knížce musí vydat najít natahovací klíček, který Primáčkovi ukradl neznámý vetřelec. Nejde ale o obyčejný klíček, ale o klíč k celé říši pohádek… Honba za zlodějem zavede Primáčka a jeho kamarády na neznámé planety, kde na ně čeká spousta dobrodružství.

Primáček vzešel z dětského ranního vysílání na Primě a kromě časopisu jej mohou diváci najít v podobě aplikace v hybridní televizi HbbTV.

S postavičkou Primáčka se mohou děti a rodiče potkávat i na vybraných partnerských akcích FTV Prima, jako například Primáčkův pohádkový les nebo v rámci festivalu České hrady.cz, YOU FEST a další. Solootions také s partnerskou společností Pinko připravila i řadu zmrzlin Primáček.


Gabriela Semová, vedoucí korporátní a interní komunikace, FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
10.08.2017 • Tisková zpráva z 13. zasedání RRTV, konaného dne 8. 8. 2017
05.08.2017 • Sériu jedinečných HÝBSA days uzavrie špeciálny event v Šamoríne!
04.08.2017 • Skupina Slovak Telekom pokračuje v 1. polroku 2017 v raste služieb pevnej siete, expanduje najmä digitálna TV
02.08.2017 • Skupina Markíza bola v júli 2017 silným celodenným lídrom!
01.08.2017 • Česká televize má nový tým Komunikace a PR
01.08.2017 • Čtvrtý ročník Be2Can se představí v Kasárnách Karlín - aktualizováno

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist