Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 21.10.2018 - 19:34:43     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Interaktivní TV rozšiřuje délku archivu na 7 dní

  Autor: Itself/Interaktivni TV , e-mail: info@interaktivni.tv Přidané: 06.12.2017S Interaktivní TV mohou nyní poskytovatelé internetového připojení svým zákazníkům nabídnout možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. Rozšíření archivu je navíc zahrnuto v základní ceně služby. Ta zůstává beze změny.


Interaktivní TV přináší poskytovatelům internetu možnost jednoduše zařadit televizní služby do své nabídky. Volbou tohoto řešení uspoří nemalé investice do vývoje vlastní služby. Odpadne rozsáhlá agenda spojená se zajištěním smluv s poskytovateli obsahu nebo autorskými organizacemi. Poskytovatel internetového připojení se také obejde bez licence pro provozování převzatého vysílání od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Největší předností Interaktivní TV je využití technologie adaptivního streamingu. Spočívá ve vytvoření 5 synchronizovaných profilů z jednoho vstupního streamu, které se přizpůsobí jednak zobrazovacím možnostem výstupního zařízení, ale také aktuální kvalitě internetového připojení. Pro maximální využití služby v HD rozlišení je doporučena linka s kapacitou 8 Mb/s. Služba je postavena na prověřené softwarové platformě 4NET.TV, kterou využívá téměř dvě stě operátorů v České republice i na Slovensku, a vlastním hardwarovém řešení, které je shodné se službou DIGI2GO.


S Interaktivní TV poskytovatel internetu nabídne svým zákazníkům sledování televize na set-top-boxu (Arris VIP1113), mobilních zařízení (s operačním systémem iOS nebo Android) nebo počítači (PC nebo Mac) s využitím interaktivních funkcí. Programová nabídka představuje sestavu více než 120 televizních kanálů, z nichž je 48 dostupných v HD rozlišení. Více na www.interaktivní.tv.


O společnosti itself s.r.o.:

itself s.r.o. je ryze česká společnost působící již více než 25 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice se dvěma datacentry v Brně a Ivančicích. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 350 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 35 000 domácností ve 42 městech a obcích jižní Moravy.


Ing. Zuzana Čerbáková, Marketingová ředitelka, itself


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
06.12.2017 • HbbTV aplikaci CineStar Novinky v kině navštívilo již 100 000 diváků
03.12.2017 • V neděli nasadí česká liga poprvé v historii videorozhodčí! Stanice O2 TV Sport se stala hlavním technickým partnerem celého projektu
30.11.2017 • Telekom pripravil bohatú vianočnú nádielku pre všetkých zákazníkov Magio televízie
14.11.2017 • LTE využívalo na pripojenie k internetu viac ako 2,09 mil. užívateľov
14.11.2017 • České radiokomunikace spouští nové ICT služby – rozšiřují regionální datová centra a míří k hybridnímu cloudu
04.11.2017 • Šlágr podzimu! Souboj mezi Plzní a pražskou Slavií uvidí pouze diváci O2 TV

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist