Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 04.07.2022 - 09:03:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

DIGI TV prodlužuje slevovou akci Zima zadarmo do konce ledna

  Autor: DIGI CZ , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 02.01.2018


Úspěšná akce Zima zadarmo pokračuje i v lednu. Všichni noví zákazníci, kteří si až do 31. ledna 2018 objednají satelitní DIGI TV nebo televizi přes internet, mohou sledovat svou televizi čtyři měsíce zcela zdarma. Zároveň se jim na celou tuto dobu zpřístupní, rovněž zcela zdarma, kompletní nabídka více než 100 kanálů DIGI TV bez ohledu na to, jaký programový balíček si objednají. Zdarma je na tyto čtyři měsíce též pronájem set-top boxu.


Kromě toho se zákazníci automaticky zapojí do soutěže o Renault CLIO Grandtour.

„Zájem o akci Zima zadarmo nás velmi mile překvapil, proto jsme se rozhodli ji o měsíc prodloužit. Po Vánocích má řada rodin napjaté rozpočty, proto věříme, že ocení příležitost mít v této době televizi zcela zdarma a vychutnat si kompletní programovou nabídku více než sta kanálů DIGI TV. První faktura přijde až spolu s pátým měsícem, kdy se zákazníkům zároveň aktivují ty programové balíčky, které si objednali,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Zájemci o televizi přes internet mohou spojit její objednání s vysokorychlostním internetem, který společnost DIGI CZ rovněž nabízí. Pak získají po celou dobu úvazku slevu 149 Kč na jakýkoli programový balíček, přičemž nabídka START se základními programy je k internetu od společnosti DIGI CZ zcela zdarma. Sleva se týká i zákazníků satelitní DIGI TV. Ti si navíc mohou objednat mobilní službu DIGI2GO a získají možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních a využívat výhod moderní televize včetně archivu pro zpětné zhlédnutí. V něm jsou ještě 7 dní po odvysílání dostupné veškeré pořady na všech programech v nabídce DIGI TV, což při sto kanálech představuje 17 tisíc hodin kvalitní televizní zábavy v každý moment.

Do soutěže o automobil Renault CLIO Grandtour se zapojí automaticky všichni noví zákazníci DIGI TV. Týká se ale také stávajících zákazníků, kteří v příslušném měsíci prodlouží úvazek o další období nebo si rozšíří nabídku o libovolný programový balíček. V případě zákazníků satelitní DIGI TV platí též rozšíření o mobilní službu DIGI2GO. Soutěží se celkem o deset automobilů za deset měsíců trvání soutěže. První losování se uskuteční v lednu za měsíc prosinec, poslední v říjnu za smlouvy uzavřené v měsíci září. Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na stránkách https://cz.digi.tv/soutez-auto/

V rámci akce Zima zadarmo si mohou noví zákazníci DIGI TV objednat až do 31. ledna 2018 buď na zákaznické lince 533 427 533, nebo na webové stránce www.novadigitv.cz. A to jak v podobě satelitní DIGI TV, tak televize přes internet s mobilní službou DIGI2GO. Aby mohli zákazníci sledovat televizi po čtyři měsíce zcela zdarma, je třeba uzavřít smlouvu na dva roky. Po aktivaci objednaného balíčku se po celou dobu čtyř měsíců automaticky zpřístupní kompletní programová nabídka, která bude dostupná také zcela zdarma. Po dobu trvání akce Zima zadarmo zákazníci neplatí ani za pronájem set-top boxu.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. Mobilní služba televize přes internet využívá též obchodní název DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV PP Partners Prague, 2. 1. 2018  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
31.12.2017 • PF 2018
24.12.2017 • Šťastné a veselé Vánoce vám přeje satCentrum! [ 1 ]
22.11.2017 • DIGI Sport vyhlašuje soutěž o dva zájezdy na utkání La Ligy
15.11.2017 • DIGI TV vyhlásila velkou soutěž o 10 automobilů Renault
30.10.2017 • Bratislava Business Briefing: Výzvy televizního odvětví na Slovensku
27.10.2017 • Zákazníci freeSAT-u si budú môcť viac ako dva týždne vychutnávať kanály FilmBox

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist