Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.10.2018 - 08:43:33     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Na obrazovky E! přichází druhá řada inspirativní show Přeměny s Khloé Kardashian

  Autor: TV Consulting , e-mail: info@tvconsulting.cz Přidané: 03.01.2018


Televizní stanice E! Entertainment Television uvede na obrazovky premiérovou 2. řadu inspirativní reality show Přeměny s Khloé Kardashian. V pořadu se objeví skupina lidí, kteří potřebují psychickou a emocionální podporu, aby si začali vážit sami sebe a dokázali se vyrovnat s nástrahami, které jim osud přichystal a mohli tak začít žít život v lásce a respektu k sobě samým.


Průvodcem pořadu je Khloé Kardashian - televizní osobnost a autorka knižního bestselleru s názvem „Strong Looks Better Naked“. Pomáhat jí přitom bude tým specialistů, kteří často radí i hollywoodským celebritám jak zhubnout a zůstat fit.

“Jsem opravdu šťastná, že mám opět možnost pomoci lidem, kteří neměli v životě štěstí, a já mohu být u toho, když se mění jejich životní osudy“, říká moderátorka pořadu a výkonná producentka show Khloé Kardashian. “Jsem pyšná, že mohu přispět každému z nich k tomu, aby byli silnější, vytrvalejší a vážili si sami sebe.“

Během osmi hodinových epizod dostane každý z účinkujících příležitost změnit sám sebe, za pomoci nejlepších hollywoodských trenérů, stylistů a mnohdy až intimního rozhovoru s Khloé, která sama dlouho pracovala na tom, aby mohla zhubnout a zvýšilo se jí tím i sebevědomí.

Druhá řada reality show Přeměny s Khloé Kardashian startuje na kanálu E! v neděli 14.ledna ve 21.00 hod.


O NBCUniversal International Networks

NBCUniversal International Networks, globální televizní divize společnosti NBCUniversal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 165 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo, DreamWorks and Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě. Spravuje také filmový kanál Movies 24 ve Velké Británii a Style Networks v Austrálii. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí onair a online zpravodajství na světě, zastřešuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.

NBCUniversal International Networks je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia, světově známé zábavné parky i řadu úspěšných internetových společností. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.


Martina Zvířecí a Veronika Tamchynová, TV Consulting – zastoupení televizních kanálů E! Entertainment ČR a SR


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.01.2018 • Změny v programové nabídce Skylinku
30.12.2017 • Začněte rok 2018 s Prima ZOOM!
29.12.2017 • Lednové programové tipy E! Entertainment
28.12.2017 • Lednové premiéry na Viasat Explore, History a Nature
26.12.2017 • Hopmanův pohár 2018 na Eurosportu
24.12.2017 • Zakončete rok s Prima ZOOM!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist