Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 19:02:35     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

FLIX TV přidává program ID HD se zaměřením na krimi žánr

  Autor: FLIX TV , e-mail: info@flixtv.cz Přidané: 08.02.2018


Rozšiřování programové nabídky FLIX TV pokračuje. Nyní se jedná o kanál Investigation Discovery (ID) v HD kvalitě, který osloví zejména diváky s oblibou pro detektivní žánr. Program mohou diváci FLIX TV sledovat od 8. února 2018 v základním programovém balíčku Dobrá TV. Jde opět o kanál, který vyšel z ankety FLIX TV diváků jako preferenční. FLIX TV neustále pracuje na rozšiřování svých služeb tak, aby byly atraktivní jak pro stávající, tak pro potenciální klienty.


Na konci loňského roku došlo v rámci globální strategie společnosti Discovery k významné změně -skupina Discovery přidala do své nabídky nový detektivní kanál ID HD. Krátce poté stanice prošla grafickou a programovou úpravou. Využívá nový vzhled a přináší svým divákům obsah té nejvyšší kvality. Program uvádí kriminální pořady formou dokumentů, zabývající se zločiny dle skutečných událostí. Program ID HD byl zařazen do základní programové nabídky FLIX TV - Dobrá TV od 8. února 2018. ID HD tak doplňuje stávající portfolio atraktivních stanic skupiny Discovery v nabídce FLIX TV - Discovery Channel, Discovery Science HD, Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, TLC, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD.


Nová sestava programů bude automaticky naladěná, technické parametry pro manuální vyhledávání:

Frekvence 11.471 GHz; Polarizace vertikální; SR 30000; FEC 5/6; Norma DVB-S2; Modulace 8PSK; Kodek MPEG-4 AVC. ID HD má dvě zvukové stopy – českou a anglickou.


Komplexní programová nabídka je velmi pestrá. Momentálně FLIX TV nabízí v ČR již přes stovku programů, z toho 32 v HD kvalitě. Zákazníci jistě ocení akční nabídku. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců získají 50% slevu na vybranou programovou nabídku po dobu 3 měsíců a instalaci s vybavením za 1 Kč v ČR, resp. 1 € v SR. Navíc klienti, kteří si zvolí roční frekvenci platby, získají další slevu ve výši 20%.

FLIX TV přijímá objednávky od zákazníků z České republiky na telefonním čísle +420 222 700 807, ze Slovenska na +421 220 510 405. Každá objednávka může být také zadána on-line prostřednictvím internetového obchodu na www.flixtv.cz, bez časového omezení. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


O FLIX TV:

FLIX TV je soukromý poskytovatel služeb satelitní televize, který vstoupil na český trh v březnu, r. 2016. FLIX TV nabízí lehce pochopitelné, pestré kombinace zábavných TV kanálů všech žánrů s chytrým výběrem, který myslí na každého člena rodiny. Seznam FLIX TV kanálů byl pečlivě vytvořen tak, aby poskytl každému členu rodiny několik možností, od každodenních zpráv, filmů a sportovních kanálů až po nejroztomilejší kanály pro děti. Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice a na Slovensku.


Ing. Klára Obořilová, marketing and content manager, FLIX TV, 8. 2. 2018


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.02.2018 • Eurosport 1 HD a TLC HD od dnešního dne volně z družice Astra 1L; Eurosport 2 HD Xtra pro všechny klienty platformy HD+
06.02.2018 • DIGI TV nově vysílá Animal Planet a Discovery Channel v HD kvalitě
05.02.2018 • Cestovatelský kanál Travelxp HD dnes zahájil vysílání na satelitu Astra 3B
02.02.2018 • Nickelodeon na předvolbě Skylink Ochutnávka
02.02.2018 • Zákazníci freeSAT-u môžu vďaka mesačnému voľnému vysielaniu Viasat Explore začať objavovať nové dobrodružstvá
01.02.2018 • Další program v nabídce FLIX TV - dětský Nickelodeon

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist