Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 23.02.2019 - 18:07:52     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 14. 2. 2018

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 10.02.2018Herečka Michaela Badinková, tanečník Štěpán Pechar a motoristka Olga Roučková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. února ve 21.35 hod. na Primě.


Michaela Badinková – jedna z nejoblíbenějších seriálových hereček se narodila na Slovensku, kde také vystudovala konzervatoř. Po hereckých štacích v Nitře a Žilině začala studovat na pražské DAMU. Do povědomí diváků se dostala rolí Anny Posedlé ve filmu Jak básníci neztrácejí naději. Delší dobu hrála v pražském Divadle Na Fidlovačce, diváci ji také mohli vidět v Divadlech ABC nebo Rokoko. Za roli Millie Dillmount v Hledá se muž. Zn. Bohatý! (Divadlo Na Fidlovačce) byla nominována na Cenu Thálie v kategorii muzikál. Životním partnerem Michaely Badinkové je herec Jan Teplý ml., mají spolu dvě dcery, Evelýnu a Emílii.


Štěpán Pechar – choreograf, tanečník, umělecký šéf Dekkadancers, člen Baletu Národního divadla, kde ztvárňuje role moderního repertoáru nebo výrazné charakterní role, které potřebují herecký projev či specifické tanečně-divadelní vyjádření. Je skvělý tanečník contemporary style, moderního fyzického nebo tanečního divadla. Exceluje např. v choreografii Separate Knots izraelského tvůrce Emanuela Gata. Do svých 10 let s rodinou cestoval mezi maltskými ostrovy a Českou republikou. Nakonec zakotvili na Gozu, kde Štěpán žil téměř do 18 let – mluví tak plynnou maltštinou. Poté se přestěhoval do Prahy, aby zde zahájil svou taneční kariéru. Po studiu na Taneční konzervatoři spolupracoval mj. s Pražským komorním baletem, s tanečním souborem 420PEOPLE, byl členem souboru Laterny magiky, kde tančil řadu stěžejních rolí. Je spoluautorem inscenace Laterny magiky Cube. Na scéně Národního divadla vytvořil řadu úspěšných choreografií, například Červenej čudlik, Přesně včas, Křehký vrh, Vnuknutí.


Olga Roučková – první Češka, která úspěšně absolvovala legendární Rallye Dakar. Navíc si domů přivezla i plaketu určenou pro tři nejlepší ženy ve spojené kategorii motocyklů a čtyřkolek. 33letá blondýnka jela nejtěžší etapový závod na světě na čtyřkolce. „Jsem maximálně spokojená a musím říct, že jsem to ani nečekala. Je to velikánské překvapení i pro mě samotnou. Překvapená jsem byla z toho, jak to dopadlo, jak jsem to zvládala, i z toho, jak to zvládal celý tým, protože není lehké mít ženu v týmu. Je to opravdu těžké,“ říká. Radost z dokončené rallye měla i proto, že jí hodně lidí nevěřilo, že to dokáže. „Paradoxně mi to pomohlo, protože jsem v tu chvíli potřebovala dokázat něco nejen sobě, ale i všem těm, co mi nevěřili,“ dodává závodnice, jejíž jméno je v motoristickém světě známé už 10 let a která se např. v loňském roce stala mistryní Evropy v jedné z nejextrémnějších sérií závodů FIM Europe.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. února ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Mgr. Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.02.2018 • Dyk nebo Kaiser? Tatianu Vilhelmovou čeká ve filmu Dívka za zrcadlem velké rozhodnutí
10.02.2018 • Pevnost Boyard II – 7. díl
10.02.2018 • Hana Zagorová, Marek Eben nebo Jaromír Bosák pomohou odhalit nová Tajemství těla
09.02.2018 • Olympijský hokejový turnaj v RTVS
09.02.2018 • Oteckovia najsledovanejší na trhu s rekordným trhovým podielom!
08.02.2018 • Olympiáda startuje, ČT sport se jí bude věnovat 24 hodin denně

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist