Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 20.01.2019 - 04:45:03     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Olympijský hokejový turnaj v RTVS

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 09.02.2018


Do vysielania RTVS sa, na rozdiel od situácie spred štyroch rokov, opätovne vrátia hokejové zápasy zo zimnej olympiády. Ich získanie bolo prioritou rokovaní RTVS so spoločnosťou Discovery Communications, ktorá vlastní exkluzívne vysielacie práva na olympijské hry v Pjongčangu pre európsky trh.


RTVS zároveň upriami pozornosť na ďalšie zaujímavé disciplíny, v ktorých sa očakáva medailový úspech slovenských reprezentantov. Prioritou je zachytiť výsledky všetkých slovenských športovcov. V prípade črtajúceho sa zaujímavého výsledku či medailového úspechu Rádio Slovensko zaradí operatívne do vysielania aktuálne vstupy priamo z dejiska ZOH v Pjongčangu a nie sú vylúčené ani programové zmeny na Jednotke a Dvojke.


Dvojka prinesie od skorých ranných hodín sled priamych prenosov a kratších záznamov do približne 15:30 až 16:00 s využitím vstupov zo Štúdia ZOH. Od 16:00 do 19:30 je na Dvojke naplánovaný trojhodinový až triapolhodinový blok záznamov zo všetkých najdôležitejších súťaží olympijského dňa. Na Dvojke si diváci denne od 20:10 môžu v Štúdiu ZOH 2018 pozrieť 50-minútový podrobný prehľad o športovom dianí v Pjongčangu. Súčasťou popoludňajšieho vysielania na Dvojke bude relácia Štúdio Šport – Olympijský dom 2018. Prinesie zaujímavé rozhovory s výraznými osobnosťami slovenského a zahraničného športu, ako aj reakcie na výkony a výsledky slovenských športovcov. Zimná olympiáda bude mať dominantné postavenie v Góloch-bodoch-sekundách na Jednotke, ako aj vo všetkých športových spravodajstvách.


V Rádiu Slovensko sa bude od soboty 10. februára do nedele 25. februára od 02:00 do približne 13:00 naživo ozývať moderované OH štúdio podľa toho, v akom čase budú vrcholiť disciplíny, v ktorých sa predstavia slovenské medailové želiezka. O ZOH 2018 bude Rádio Slovensko informovať tiež v Rádiožurnáli a vo večerných športových reláciách, odvysiela sumáre aktuálneho diania, rozhovory so športovcami a priestor dostane i publicistika zo zákulisia olympijského diania. Olympijskej téme sa bude venovať Nočná pyramída, K veci či Príbeh na týždeň.


Vo vysielaní RTVS sa olympiáda začne v piatok 9. februára o 11:30 Štúdiom ZOH 2018 na Jednotke a hneď po ňom otváracím ceremoniálom. Ukončí sa v nedeľu 25. februára na Dvojke záverečným Štúdiom ZOH 2018 – sumár o 20:10. Záverečný ceremoniál prinesie Jednotka medzi 12:00 až 14:00.


Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.02.2018 • Dyk nebo Kaiser? Tatianu Vilhelmovou čeká ve filmu Dívka za zrcadlem velké rozhodnutí
10.02.2018 • Pevnost Boyard II – 7. díl
10.02.2018 • Show Jana Krause – 14. 2. 2018
10.02.2018 • Hana Zagorová, Marek Eben nebo Jaromír Bosák pomohou odhalit nová Tajemství těla
09.02.2018 • Oteckovia najsledovanejší na trhu s rekordným trhovým podielom!
08.02.2018 • Olympiáda startuje, ČT sport se jí bude věnovat 24 hodin denně

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & KOUC, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist