Zpravodajství TV info Škola Frekvence TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 22.02.2019 - 23:24:09     satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Na najmenších divákov čaká na freeSAT-e rozprávkové leto

  Autor: UPC DTH/mediamedia , e-mail: info@mediamedia.sk Přidané: 07.07.2018


Leto bude plné rozprávok a kreslených filmov. Kanály v ponuke freeSAT-u sľubujú maratón programov pre deti počas celých letných prázdnin. Kedykoľvek si najmladší členovia rodiny odskočia od ostatných letných aktivít, môžu si byť istí, že na jednom z nich - či už to je Minimax, Nickelodeon, Nick Jr, Cartoon Network alebo Boomerang - nájdu vhodné vzdelávacie, zábavné, dobrodružné a vzrušujúce programy.


Na Minimaxe prežije svoje dobrodružstvá každý víkend Kocúr v čižmách (Puss in Boots). Najmladší diváci sa môžu tešiť aj na bláznivé príbehy lemurieho kráľa, známeho z filmov o Madagaskare, v tretej sérii seriálu Sláva kráľovi Julienovi (All hail king Julien). Detský kanál má niečo nachystané aj pre dievčatá - každý deň prinesie epizódu z prvej série Barbie Dreamtopia, ako aj zážitky mladej čarodejnice a jej priateľky v seriáli Bibi a Tina. Najmladší diváci si zase isto užijú premiéru prvej série Monchhichi.

Nickelodeon vracia na obrazovky dobrodružstvá Leonarda, Michelangela, Donatella a Raphaela. Mladé ninja korytnačky (Teenage Mutant Ninja Turtles) predvedú svoje super schopnosti v nových epizódach každú nedeľu. S úplne novými časťami každý júlový pracovný deň prichádza aj Príšerka Bunsen (Bunsen is a Beast). Staršie deti môžu sledovať príbehy plné hudby v Škole ro(c)ku (School of Rock), ktorá odvysiela tretiu sériu v premiére od konca júla. August prinesie nedeľné maratóny SpongeBoba v šortkách (SpongeBob Squarepants), ako aj nové epizódy seriálu Super Thundermanovci (Super Thundermans).

Nick Jr poteší najmenšie deti novými časťami seriálov Vtáčí kadeti (Top Wing), Slniečkový deň (Sunny Day) a Shimmer a Shine. V auguste môžu obdivovať nové vynálezy Kivy, mladej vynálezkyne zo seriálu Kiva vie! Stelesnením dievčenskej sily je zase Nella, princezná rytierka, ktorá bude v nových príbehoch počas augusta rúcať bariéry, prekonávať očakávania a bojovať za spravodlivosť.

Skutočný maratón kreslených filmov deti čaká na kanáli Cartoon Network. Každé ráno okrem víkendov prinesie pásmo epizód jedného z populárnych seriálov. Okrem toho môžu sledovať nové príbehy tímu superhrdinov Mladí Titani, do toho! (Teen Titans Go) či Supernoobs, študentov, bojujúcich proti vírusom.

Boomerang každé ráno odvysiela letné filmy. Zabávať bude počas víkendových maratónov od 7. júla aj kreslený Mr. Bean.


Všetky spomínané i ďalšie kanály pre deti možno nájsť v ponuke freeSAT-u od balíka freeSAT medium HD.


O spoločnosti UPC DTH S.à r.l.

Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je kvalitný poskytovateľ satelitných televíznych služieb so sídlom v Luxemburgu, európskom centre satelitných služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku. Okrem toho riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku. Jeho službu Direct-to-Home (DTH), ktorá je známa pod názvom UPC Direct na maďarskom trhu, freeSAT na slovenskom a českom trhu a ako Focus Sat v Rumunsku, využívalo k 31. decembru 2016 viac ako 854-tisíc zákazníkov. UPC DTH S.à r.l. ponúka svojim zákazníkom oceňovanú zákaznícku podporu a vynikajúcu kvalitu signálu, vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. UPC DTH S.à r.l. je súčasťou Liberty Global plc


Miloslav Surgoš, PR Manager, mediamedia


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.07.2018 • Prázdniny v plném proudu – usedněte k Prima ZOOM
08.07.2018 • DIGI TV vylepšuje fotbalovou nabídku. Bude vysílat italskou Sérii A
07.07.2018 • Na AMC režisér James Cameron spolu s hvězdnými přáteli provede fanoušky filmu světem sci-fi
07.07.2018 • Vysílání Tour de France 2018 bude rozsáhlejší než kdykoli v minulosti. Eurosport rozšiřuje pokrytí na všech platformách
07.07.2018 • Serie A je späť: veľký návrat na obrazovky DIGI Sport
06.07.2018 • Komentátoři Tour de France se představují

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist