Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 03.07.2020 - 15:40:00   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

DIGI TV převedla další tři stanice do HD rozlišení - HBO 2 HD, HBO 3 HD a ČT24 HD nahradily své SD verze

  Autor: DIGI TV , e-mail: info@cz.digi.tv Přidané: 16.11.2018


Satelitní DIGI TV nově vysílá další tři televizní kanály v HD rozlišení. Ke změně došlo v noci ze 14. na 15. listopadu. Celkem má DIGI TV v satelitní nabídce již 39 stanic v HD kvalitě. Diváci mohou nyní ve vyšším rozlišení sledovat atraktivní filmy, seriály i dokumenty na HBO 2 HD a HBO 3 HD. Třetí stanicí, kterou satelitní DIGI TV vysílá od dnešního dne v HD kvalitě, je zpravodajský kanál ČT24.


Zpravodajský kanál ČT24 HD je k dispozici všem divákům již v ZÁKLADNÍM programovém balíčku, HBO 2 HD a HBO 3 HD mohou sledovat ti zákazníci, kteří mají zakoupený doplňkový balíček HBO, případně kompletní programovou nabídku více než stovky kanálů sdruženou do balíčku MAXI. Zákazníkům se set-top boxem KAON se změny provedly automaticky, kanál v HD rozlišení vidí na stejné pozici, kde dosud sledovali jeho verzi v nižším rozlišení. Pokud se tak nestalo, stačí set-top box restartovat.


Zákazníci s CA moduly provedou naladění ručně zadáním příslušných parametrů:

HBO2 HD SID 4016 – 12 245MHz, 3/4, Horizontal, 30 000, DVB-S2
HBO3 HD SID 4021 – 12 245MHz, 3/4, Horizontal, 30 000, DVB-S2
ČT24 HD SID 4024 – 12 245MHz, 3/4, Horizontal, 30 000, DVB-S2


Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů satelitní DIGI TV je k dispozici na cz.digi.tv/technicke-parametry-kanalu.


Všechny HBO stanice v HD

Prémiové kanály HBO nabízejí světové i české filmy, pohádky, seriály i dokumenty. Teď si je všechny užijí diváci v HD rozlišení a měsíc, co měsíc se mohou těšit na skvělé zážitky u televizní obrazovky. Například v neděli 18. listopadu odvysílá HBO HD od 20 hodin premiéru dobrodružné rodinné fantasy V Pasti času, nového dobrodružství studia Disney. Ve čtvrtek 16. listopadu potěší především děti na HBO 2 HD animovaný film Příšerákovi, na HBO 3 HD lze sledovat od 20:05 epizodu seriálového westernového dramatu Deadwood II. Na sobotní noc připravil kanál HBO 3 HD lahůdku: maraton 12 epizod 5. řady seriálu Ray Donovan s tím, že od 23. listopadu zařadí HBO do vysílání již 6. sérii oblíbeného seriálu, v němž hlavní hrdina Ray Donovan dělá všechnu špinavou práci za losangeleskou smetánku.


Počty HD kanálů na DIGI TV přibývají

Navyšování počtu kanálů v HD rozlišení je dlouhodobou prioritou DIGI TV. Diváci na satelitní TV mají k dispozici aktuálně 39 HD kanálů, na TV přes internet pak 58 z maximální nabídky, jež aktuálně čítá 113 televizních kanálů. Po poslední změně a přidání nových HD kanálů jsou všechny stanice z rodiny HBO, České televize, ale také Novy či Primy nyní na DIGI TV dostupné v HD rozlišení.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Aneta Havlová, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
16.11.2018 • Země bývalé Jugoslávie získávají nové satelitní kanály od Telekom Srbija a SES
06.11.2018 • MTV+ z družic Astra 1KR a Astra 1M
01.11.2018 • Platforma Sky Deutschland začne od 29. 11. 2018 vypínat vysílání ve standardním rozlišení na satelitech Astra 1
31.10.2018 • Z BTV se stane TV1 Horní Rakousko - příjem z družice Astra 1N
29.10.2018 • freeSAT zaradí RTL Gold pre ešte viac zábavy v maďarčine
24.10.2018 • Discovery a PGA TOUR spouštějí GOLFTV

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist