Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 17:53:43   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Z domova | Články
 

Bohaté Vánoce u DIGI TV: Zima zdarma, sport nebo filmy HBO na půl roku zadarmo

  Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@novadigitv.cz Přidané: 21.11.2019


Český televizní operátor DIGI TV právě spustil vánoční kampaň primárně orientovanou na nové zákazníky. Nadílka je skutečně bohatá. Na výběr dává DIGI TV ze tří možností dle preferencí a potřeb televizních diváků. Mohou si zvolit buď nabídku Zima zdarma, díky níž budou moci v prvních třech měsících svého dvouletého úvazku sledovat kompletní nabídku více než sta kanálů DIGI TV zcela zdarma.


Pro milovníky filmů nabízí DIGI TV jako dárek k podpisu smlouvy balíček HBO na půl roku zdarma, sportovní fanoušky zase potěší nabídka balíčku Sport s vlastními sportovními kanály DIGI Sport 1-3 HD a stanicí Premier Sport HD na půl roku opět zdarma.

„Při přípravě vánoční akce jsme se soustředili na to, abychom se co nejvíce trefili do potřeb našich zákazníků. Víme, že je DIGI TV známá svým jedinečným sportovním, především fotbalovým obsahem, proto jsme zvolili jako dárek balíček Sport na půl roku zdarma, tedy prakticky do konce fotbalové sezony. HBO zase přiláká milovníky těch nejlepších filmů a pro ty potenciální zákazníky, kteří nemají ujasněno, jaký balíček zvolit, představuje ideální volbu získat možnost sledovat kompletní nabídku po dobu tří měsíců a během této doby se rozhodnout, jaké doplňkové balíčky si následně vybrat,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.


Dárek 1: SPORT na 6 měsíců zdarma

Doplňkový balíček Sport zahrnuje oblíbenou stanici Premier Sport HD, jež se soustředí na vysílání ostrovní kopané, zejména Premier League. Sportovní kanály DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD vysílají elitní evropské fotbalové soutěže jako je německá Bundesliga, španělská LaLiga či italská Serie A. Z dalších sportů kanály DIGI Sport nabízí především tenisový seriál ATP World Tour. Pro pokrytí kompletního fotbalového menu při paralelně hraných zápasech, vysílají, především o víkendech, také stanice DIGI Sport 6-8 HD. Každý víkend tak uvedené stanice souhrnně nabízejí více než třicet přímých přenosů.


Dárek 2: HBO na 6 měsíců zdarma

Balíček HBO zahrnuje stanice HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD s těmi nejlepšími filmy, seriály, dokumenty i pohádkami. Balíček Sport, stejně jako balíček HBO, získají noví zákazníci DIGI TV na půl roku zdarma jako dárek při podpisu smlouvy. Nabídka se týká jak satelitní DIGI TV, tak televize přes internet. Po uplynutí šesti měsíců od podpisu smlouvy se vybraný bonusový balíček automaticky deaktivuje, případně si jej může zákazník dále aktivovat za běžných podmínek. Jak balíček Sport, tak balíček HBO lze kombinovat se slevou 149 Kč na DIGI internet, pokud si jej zákazníci objednají.


Dárek 3: Kompletní nabídka DIGI TV na 3 měsíce zdarma

Třetím možným vánočním dárkem od DIGI TV je akce Zima zdarma. Novým zákazníkům satelitní DIGI TV nebo televize přes internet, kteří se pro ni rozhodnou, se na tři měsíce aktivuje kompletní programová nabídka, kterou budou moci sledovat zcela zdarma, přičemž na první tři měsíce budou mít zdarma též pronájem set-top boxu, případně CA modulu pro příjem satelitní DIGI TV. Po třech měsících se těmto zákazníkům automaticky vrátí ta služba, kterou si při původní objednávce aktivovali. Tuto nabídku nelze s DIGI internetem kombinovat.

Každý nový zákazník si může vybrat jeden ze tří nabízených dárků podle svých preferencí. Získá jej v případě, kdy si od DIGI TV objedná přinejmenším Základní balíček, jehož standardní cena je 299 Kč měsíčně u satelitní DIGI TV a 349 Kč u DIGI TV přes internet. Základní balíček obsahuje až 76 televizních kanálů, z nichž je 47 v HD kvalitě a poskytují průřez všemi žánry: od dokumentů přes zpravodajství, sportovní přenosy, filmy až po pohádky. Více informací je k dispozici na www.novadigitv.cz/zima-s-digi/.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague, 20. 11. 2019  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.08.2019 • Čeští diváci mají o přechodu na DVB-T2 a jeho přínosech dobré povědomí, ale nevědí, kdy k němu dojde
06.08.2019 • DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky
25.07.2019 • Česká asociace satelitních operátorů z.s. vyjádřila otevřeným dopisem podporu p. Jaromíru Novákovi, předsedovi Rady ČTÚ
08.05.2019 • Zákulisí České televize dnes přilákalo 27 tisíc lidí, o šest tisíc více než předloni
30.04.2019 • Volně vysílané programy v měsíci květnu v platformě Skylink
30.04.2019 • Atmedia nově přibírá do svého portfolia stanici TV Paprika

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist