Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.06.2022 - 04:26:57   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Baseballová liga i letos na Galaxii sport

  Autor: PR Press TV Nova/Galaxie sport , e-mail: galaxie-sport@galaxie-sport.cz Přidané: 03.05.2008Zápasy nejprestižnější baseballové ligy světa, Major League Baseball, zařadila i letos do svého programu Galaxie sport. Kromě toho odvysílá i červencovou All Star Game, zápasy play-off a celou Světovou baseballovou sérii.


Praha 2. května 2008 - Galaxie Sport zařazuje od 4. května do svého programového schématu zápasy Major League Baseball (MLB), nejprestižnější baseballové ligy světa. Po dvou sezónách, kdy z této soutěže odvysílala více než čtyřicet přenosů, vstupuje do třetího vysílacího roku a znovu nabídne divákům to nejlepší, co je v současném baseballu k vidění.

Pravidelné přenosy ze základní části, celkem by jich mělo být jedenadvacet, budou až na výjimky začínat vždy v pondělí, pár minut po druhé hodině ranní. V repríze je pak diváci uvidí ve stejný den večer. Magazíny MLB poběží v premiéře každé úterý v podvečer.

V balíčku MLB pro Evropu zakoupila Galaxie sport i práva na červencovou All Star Game i na zápasy play-off. Z vyřazovacích bojů nabídne během října šest přenosů. Celou Světovou sérii, tedy duely vítězů Americké a Národní ligy, odvysílá ze záznamu.

Do role černého koně 108. ročníku Major League Baseball pasovali odborníci tým Detroitu Tigers vítěze Americké ligy 2006. Mezi tradiční favority patří i oba kluby z New Yorku – Yankees a Mets, dále také obhájce loňského vítězství Boston Red Sox, Angels z Los Angeles nebo tým Arizony Diamondbacks.

Tradičním zlomem sezóny MLB bude i letos Utkání hvězd. Tentokrát ho v polovině července přivítá stařičký Yankee Stadium v newyorské čtvrti Bronx. Bude to symbolická tečka za jedním z nejslavnějších baseballových stadionů historie, na kterém se na zápasy MLB chodilo dlouhých 83 let. Domácím stánkem Yankees má být od příští sezóny zbrusu nový a supermoderní New Yankee Stadium, jež pojme téměř 52 tisíc fanoušků.


Veronika Šmítková, Tisková mluvčí TV NovaDoplnění redakce satCentrum:


Ze satelitu Galaxii sport můžeme naladit na třech orbitálních pozicích:

- v digitální platformě českých televizních a rozhlasových stanic na satelitu Astra 3A, 23,5 st. východně na tr. 12,525 V, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 164, A-PID 96, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR i SR je možnost uzavřít abonenci pro individuální příjemce u distributorů TT Karet (TRADE and TECHNOLOGY, součást balíčku programů MULTI), karet diGITALlink (GITAL) a SKY LINK (TRI R, též v balíčku MULTI).

- v platformě UPC Direct na satelitu Astra 1G, 19,2 st. východně na tr. 12,304 H, SR 27500, FEC 3/4, V-PIDy 101, A-PID 111, v kódu CryptoWorks. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základní programové nabídky Rodina.

- v platformě DIGI TV na satelitu Intelsat 10-02, 1,0 st. západně na tr. 12,643 V, SR 27500, FEC 3/4, V-PID 612, A-PID 845, v kódu Nagravision 2. Pro občany v ČR a SR je možnost abonence základního programového balíku.


Úplné týdenní programové přehledy si můžete stáhnout na našem webu v sekci TV download.


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.05.2008 • Nový balíček programů v kvalitě HD poskytovaný prostřednictvím satelitů ASTRA [ 6 ]
05.05.2008 • Anketa na satCentrum: Návštěvníci české mutace upřednostňují TT Karty, slovenské platformu DIGI TV [ 7 ]
04.05.2008 • Dnes začala vysílat TV LUX [ 3 ]
02.05.2008 • SPORT 5 dnes zahájil vysílání
01.05.2008 • Volksmusik TV ukončí vysílání ze satelitu
29.04.2008 • Zpravodajský kanál ČT24 vyhledávají diváci už 3 roky [ 1 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist