Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 22.09.2020 - 16:57:29   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Věda, inženýrství, historie a speciální dokument o viru COVID-19 v dubnu na Discovery Channel

  Autor: Media:List CZ/Discovery Channel , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 04.04.2020


Série vzdělávacích pořadů na kanálu Discovery Channel pokračuje i v dubnu, programové schéma zahrnuje oblíbené série Mimořádné projekty (Extreme Engineering) a Zničená minulost (Blowing Up History) nebo speciální dokument o koronaviru Pandemie: Covid-19 (Pandemic: COVID 19).


Od prvního dubna je vždy hodina denně od pondělí do pátku od 9:50, resp. od 16:00 vyhrazena prohlídce zákulisí vzniku těch nejimpozantnějších staveb světa. První neděli v měsíci mohou diváci pátrat po odpovědích na otázky týkající se vzniku a rozšíření epidemie koronaviru.

Vášniví fanoušci stavitelství mohou sledovat, jak byly postaveny některé z největších budov na světě, jako například stadion v Melbourne, most v Hongkongu, obrovská vodní elektrárna v Turecku nebo ikonické starověké a středověké budovy. Nový dokumentární speciál Pandemie: Covid-19 se zabývá aktuálně největší světovou hrozbou pro lidské zdraví a vysvětluje vývoj koronaviru od jeho počátku nebo snahy vědců o jeho vymýcení.


Při sledování těchto poutavých pořadů a dokumentů diváci naleznou odpovědi na ty nejambicióznější otázky:

Mimořádné projekty (Pondělí-pátek, 9:50): inženýrské projekty jsou čím dál ambicióznější. Rok od roku architekti navrhují a staví struktury, jejichž cílem je zastínit obdivuhodná díla minulosti. Architektonické plány jsou obrovské nejen co do rozměrů, finančních investic nebo sociálních dopadů, ale neustále se snaží posouvat hranice možného. Je obtížné představit si míru proveditelnosti takových projektů, nemluvě o technických detailech potřebných pro jejich výstavbu. Pořad představuje vybrané architektonické plány současnosti.


Zničená minulost (Pondělí-pátek, 16:00): Jak byly postaveny nejznámější starověké a středověké stavby? Tvůrci této dokumentární série využívají nejmodernějších animací, aby odhalili, jak byly tyto neuvěřitelné struktury vytvořeny. Série také rozkrývá nejnovější poznatky o mýtech a tajemstvích starodávných civilizací a ikonických struktur, které naši předkové postavili.


Pandemie: COVID-19 (neděle 5. dubna, 20:00) - Odborníci vysvětlují s pomocí nejnovějších informací z lékařského prostředí, proč je tento nový virus tak nebezpečný a jaké kroky je nutné podniknout v boji proti němu.


O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. Eurosport Player a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Michaela Celárková, Media:List CZ, 3. 4. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.04.2020 • Dva týdny plné dokumentární zábavy na Prima ZOOM
31.03.2020 • Vědci a odborníci sdílejí poznatky o koronaviru ve zcela novém speciálu na kanálu Discovery Channel
29.03.2020 • Celou planetu z různých pohledů ukazuje Prima ZOOM
26.03.2020 • FilmBox Premium u velkých operátorů dočasně zdarma
23.03.2020 • Dokumentární skvosty na Prima ZOOM ve 13. týdnu
23.03.2020 • Viasat Nature: Nevyzpytatelné počasí ukazuje jevy, které jsme dosud neznali!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist