Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 01.03.2021 - 08:55:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

SPI/FilmBox rozšiřuje spolupráci s IPTV operátorem Nej.cz

  Autor: SPI/FILMBOX/Weber Shandwick , e-mail: info@filmbox.cz Přidané: 12.04.2020


Globální mediální společnost SPI/FilmBox a český televizní operátor Nej.cz ohlásili rozšíření jejich dlouhodobého partnerství. Podle nové dohody budou mít zákazníci Nej.cz přístup celkově k 13 kanálům z pestrého portfolia SPI/FilmBox, včetně širokého spektra kanálů FilmBox a dalších kanálů, které přinášejí tematickou zábavu. Nej.cz nabídne na své online platformě více než sto speciálně vybraných filmů na vyžádání v rámci služby FilmBox On Demand.


Nej.cz před dvěma lety převzal televizního operátora Rio Media a v loňském roce uskutečnil nákup několika menších operátorů. Mateřská společnost KAPRAIN holding zároveň odkoupila poskytovatele internetových služeb a televize, společnost CentroNet. V současnosti Nej.cz patří po velké trojce k největším kabelovým operátorům na českém trhu. SPI/FilmBox též zvětšuje svůj globální vliv. Mediální společnost pokrývá lineárním vysíláním a digitálními službami celosvětově až 65 milionů domácností.

„Oblíbenost kanálů FilmBox ze strany českého publika je důkazem, že dbáme závazku poskytovat našim divákům dobře namíchaný mix uznávaných filmových titulů a jiného zábavného obsahu podle chuti každého,“ říká Tamás Fülöp, provozní ředitel v regionu CEE v SPI International. „Těší nás, že dokážeme přinášet náš svět skvělé zábavy čím dál širšímu publiku skrze naši spolupráci s Nej.cz,“ shrnuje Fülöp.

Mezi kanály, které bude Nej.cz nabízet, je vlajková loď SPI, kanál FilmBox HD, nejsledovanější zpoplatněný filmový kanál v České republice podle údajů Asociace televizních organizací. FilmBox HD přinese divákům v České republice během dubna stovky hodin výborné filmové zábavy, a to od hollywoodských hitů jako Plážový povaleč s akademií oceněným Matthew McConaugheym a raperem Snoop Doggem až po české klasiky jako Světáci nebo Tajemství hradu v Karpatech.

„Spojení sil s tak kvalitním partnerem, jakým je FilmBox, je mimořádně dobrou zprávou pro naše zákazníky. Díky tomu můžeme významným způsobem rozšířit naši nabídku nejen prvotřídní filmové zábavy, ale i dokumentární tvorby nebo netradičních sportovních zážitků,“ říká Jaroslav Hanyk, předseda sboru jednatelů v Nej.cz. „Pro Nej.cz je to další krok k růstu. V tomto případě k růstu kvality služeb pro naše diváky,“ uzavírá Hanyk.

K dalším kanálům přístupným zákazníkům Nej.cz patří: FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family a prémiový filmový kanál SPI FilmBox Premium HD, který promítá ostatní trháky, oceňované filmy a slavné hollywoodské snímky s nejpopulárnějšími hvězdami, stejně jako DocuBox, Fast&FunBox HD a 360TuneBox HD, které přinášejí zábavný obsah nejrozmanitějších chutí.


O SPI International

SPI International je globální mediální společnost provozující 40 televizních kanálů na šesti kontinentech. FilmBox je její vlajkovou lodí. SPI je jedním z největších agregátorů nativního obsahu v Ultra HD kvalitě na světě. Ve spolupráci s více než 1400 operátory na celém světě využívá SPI nejmodernější technologii, která poskytuje 65 milionům předplatitelů přístup k SPI lineárnímu obsahu a on-demand obsahu včetně živého streamování UHD programů a FilmBox kanálů na jakémkoli zařízení připojeném k internetu prostřednictvím velkých globálních poskytovatelů streamingových služeb, jako i místních poskytovatelů OTT. SPI přidalo nedávno do svého portfolia Film1 prémiovou filmovou službu v Holandsku, včetně čtyř filmových kanálů a digitálních služeb.

Více než 25 let je SPI International předním distributorem divadelních filmů a televizních programů na mezinárodním trhu. Pevné spojenectví SPI s hlavními dodavateli licencí poskytují nepřekonatelný a lehko rozpoznatelný obsah s vysokou poptávkou. Internet: www.spiintl.com


O Nej.cz

Nej.cz s.r.o. má na telekomunikačním trhu ČR více než desetiletou tradici a mezi poskytovateli služeb veřejných elektronických komunikací zaujímá významné místo v oblasti poskytování služeb kabelové televize, přístupu k síti internet i hlasových služeb v pevné i mobilní síti. Je součástí investiční skupiny KAPRAIN, kde reprezentuje hlavní telekomunikační segment v portfoliu holdingu.

V televizních službách se výrazně profiluje přechodem od klasických platforem kabelového vysílání (DVBC,
DVB T) k přenosu televizních programů internetovým protokolem a s tím spojenými výhodami nelineárních služeb vysílání pro jejich uživatele.

Postupnou akvizicí menších kabelových operátorů a konsolidací jejich sítí a přenosových systémů do jednoho celku získala a částečně i vybudovala přístupovou síť ve více než 100 lokalitách napříč Českou republikou, které jsou vzájemně propojeny vysokokapacitní páteřní sítí s kapacitou linek 10 a 100 Gb/s.
V současné době nabízí své služby více než 150.000 zákazníků.


Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.04.2020 • Programové novinky O2 TV Sport: Unikátní dokument o Slavii, speciály Ligy mistrů nebo cvičení s Veronikou
26.03.2020 • TV ÓČKO startuje unikátní projekt #VidimSeNaOcku a propojuje TV vysílání se sociálními sítěmi
23.03.2020 • Bohatá rozhlasová ponuka na vzdelávanie, aj príjemné trávenie času
08.03.2020 • O2 TV Sport vstupuje do play off s novinkami, boj o extraligový titul uvidí diváci z pohledu rozhodčích
05.03.2020 • Spoločnosť SATRO s.r.o. rozšírilo ponuku SATROdigital o SD aj HD programy
03.03.2020 • Vysílání o přírodě táhne, AXOCOM přichází s relaxační Park TV

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist