Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 05.06.2020 - 21:29:48   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

SuperStar vstupuje do živých finálových kôl! Desiatka finalistov bude v nedeľu bojovať na TV Markíza

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 19.05.2020


Obľúbená hudobná šou SuperStar vrcholí! Divákov TV Markíza a TV Nova čakajú v nedeľu 24. mája a 31. mája dva živé finálové prenosy, v ktorých budú tí najlepší speváci a speváčky zo Slovenska a Česka bojovať o titul SuperStar 2020 a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur. O osude súťažiacich doposiaľ rozhodovala porota, v živých kolách o víťazovi rozhodnú už iba diváci!


Za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti divákov odvysielajú televízie Markíza a Nova v nedeľu 24. mája a 31. mája naživo finálové prenosy hudobnej šou SuperStar.

prvom prenose sa za sprievodu živej kapely predstaví kompletná desiatka finalistov a na základe diváckeho hlasovania päť súťažiacich s najnižším počtom hlasov šou opustí. V druhom živom prenose - Superfinále - vystúpi pätica postupujúcich, každý s dvomi pesničkami. Divácke hlasovanie sa následne pozastaví a SuperStar opustia ďalší dvaja súťažiaci s najnižším počtom hlasov. Z troch najúspešnejších sa stanú superfinalisti a divákom zaspievajú ešte raz. Jeden z nich sa potom stane SuperStar 2020,"vysvětluje pravidlá kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.


Do živých prenosov postupuje TOP 10 finalistov SuperStar 2020 v nasledujúcom zložení:

Lucie Bikárová, Diana Koval'ová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Barbora Piešová, Timotej Májsky, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata.

Počas živých prenosov samozrejme nebude chýbať hviezdna porota v zložení Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.


Produkcia a realizácia oboch živých prenosov bude prebiehať za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení a bez prítomnosti publika. Súťažiaci aj porota prejdú testom na ochorenie COVID-19. Samozrejmosťou a povinnosťou sú rúška, rukavice, štíty a ďalšie zdravotnícke pomôcky pre štáb. Súťažiaci, porota a kapela budú počas živého vysielania na obrazovke bez rúšok. Natáčanie všetkých medailónikov bude prebiehať za prísne stanovených hygienických pravidiel podľa aktuálnych opatrení. Finalisti sa ubytujú v hoteli s prísne stráženým režimom, aby sa minimalizoval kontakt s verejnosťou. S rodinnými príslušníkmi súťažiacich sa v priebehu živých prenosov spojí produkcia online vďaka moderným technológiám. Pozrieme sa naživo do ich domovov a diváci tak uvidia bezprostredné reakcie.

Do zákulisia šou zavedú fanúšikov oficiálne sociálne siete TV Markíza - @tvmarkizaofficial na Instagrame a https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza a SuperStar - @superstarcs na Instagrame a https://www.facebook.com/superstarcs. Môžu sa tešiť napríklad na živé vysielanie z backstage, rozhovory so súťažiacimi a bezprostrednú atmosféru mimo dosahu kamier.


Odkaz pre favorita

Chcete pozdraviť svojho favorita zo SuperStar? Teraz máte jedinečnú príležitosť! Natočte na šírku krátky videoodkaz pre svojho obľúbeného speváka alebo speváčku a nahrajte ho prostredníctvom formulára na markizaplus.sk v sekcii SuperStar - Zdravice. Tie najlepšie videá následne zverejníme na webe a aj v priamom prenose na obrazovkách Markízy a Novy - https://videoarchiv.markiza.sk/video/superstar/zdravice. Všetky vystúpenia aj bonusy navyše si diváci môžu spätne pozrieť na Markíza Plus, Voyo.sk a cez červené tlačidlo v HbbTV.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 18. 5. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.05.2020 • Prima Partička se vrací na Primu reprízami s oblíbenými hosty
19.05.2020 • Česká tleská: ČT spouští nový projekt na podporu kulturních akcí
18.05.2020 • Matouš Ruml provede děti po Datové Lhotě - Déčko přispěje k rozvoji počítačové gramotnosti novým seriálem
18.05.2020 • RTVS si dnes pripomenie 100. výročie narodenia Jána Pavla II.
15.05.2020 • RTVS U VÁS DOMA – výnimočné koncerty z našich sídlisk
14.05.2020 • Benny Cristo zazpívá v sobotu Evropě: příští rok půjde do Eurovize s novou písní

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist