Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 12.08.2022 - 13:41:02   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Pokračuje seriál Slunečná - Predrag za scénou

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 17.08.2020


Na obrazovky se po letní pauze opět vrací divácky oblíbený seriál Slunečná. O prázdninách si toho zažil spoustu, hlavně přeplněné natáčecí dny, protože se musela dohnat pauza, která nastala kvůli pandemii koronaviru. Ateliéry byly zavřené, herci měli volno, a tak se v létě muselo všechno dohnat.


Už dnes v předpremiéře diváci uvidí díly, které se natáčely za přísných hygienických podmínek a v omezeném režimu. To způsobilo i to, že do ateliérů nemohl přijet jeden z herců, který měl právě ten den natáčet.
Řeč je o herci Predragu Bjelacovi, který se v seriálu Slunečná objevil jako albánský podnikatel, motající se kolem hlavního hrdiny Marka Lambory.

„Vzhledem k pandemii koronaviru, která byla v té době v plném proudu, se Predrag Bjelac nemohl dostat na natáčení. Nelétala letadla, republika byla v omezeném režimu, a to znamenalo, že nebylo možné herce dostat do ateliérů,“ osvětluje situaci tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký.

Tvůrci ale přišli s plánem, že pomůže technika, a tak se herec objeví v seriálu za pomoci konferenčního hovoru. „Moc jsem se těšil na další natáčení, ale bohužel… Nešlo to. Jsem rád, že se to vyřešilo tímto způsobem a já se se všemi mohl vidět alespoň takto,“ prozrazuje herec, který má kořeny v bývalé Jugoslávii a za nabídku zahrát si ve Slunečné je moc vděčný, protože v České republice dlouho netočil.

Scény, kdy seriálový Janek domlouvá s Predragem obchod, se tedy rušit nemusely a proběhly za pomoci techniky a počítače. „Vše bylo připravené a domluvené. Klaplo to a jsme moc rádi, že si Predrag udělal čas a natáčení dokončil i takto. Jen nás mrzí, že nemohl přijet osobně, protože je mezi ostatními kolegy oblíbený a všichni se na něj těšili. Není ale vyloučené, že se ještě v seriálu objeví,“ dodává Josef Ducký.

Díky velkému diváckému ohlasu na seriál Slunečná a velkému zájmu o předpremiéry v iPrima Videopůjčovně, kdy celkový počet prodaných předpremiér je přes 1 mil., jsme se rozhodli zařadit předpremiéry Slunečné i do televizního vysílání. Během prázdnin tak mohou diváci vidět od pondělí až do čtvrtka exkluzivní předpremiéry Slunečné. V pondělí 17. 8. od 18.10 do 18.55 poběží na hlavním kanále Prima první část 36. dílu seriálu, v úterý 18. 8. nabídneme druhou část tohoto dílu. Ve středu a čtvrtek zařadíme 37. díl.


Josef Ducký, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 17. 8. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
19.08.2020 • TV JOJ je lídrom trhu
18.08.2020 • TV Markíza prinesie v priamom prenose finále Ligy majstrov v Lisabone
15.08.2020 • Seriál Ulice bude zkraje sezóny dějově „našlapaný“
15.08.2020 • Noční můra arachnofobů je tady!
15.08.2020 • Kuře s aktovkou pomůže dětem zpátky do školy
14.08.2020 • RTVS si pripomenie výročie SNP v televíznom aj rozhlasovom vysielaní

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist