Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 26.10.2021 - 23:50:06   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

V 3 pódiách sa predstaví Gladiator, Andrea Bučko Trio a kapela Akustika

  Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 18.12.2020


Posledné tohtoročné 3 pódiá budú opäť jedinečným zážitkom. V jednom štúdiu sa stretne rocková a reggae kapela a doplní ich nežná intímna hudba s terapeutickými účinkami. Kde inde, ako v tejto obľúbenej relácii si môžu spolu zahrať Gladiator, Akustika a Andrea Bučko Trio? Zaznejú aj novinky, ale tiež hit od The Rolling Stones v netradičnom prevedení. Nenechajte si to ujsť. Už dnes, v piatok 18. decembra o 22.35 hod.


Tento rok hudobníkom a ich fanúšikom veľmi neprial. Bolo len veľmi málo príležitostí vychutnať si ich živé hranie. Trochu to nahrádza relácia 3 pódiá, v ktorej moderátor a hudobník Peter Bič hostí svojich kolegov. V poslednej tohtoročnej epizóde si zahrá aj kapela Gladiator.

„Veľmi sa tešíme, že 3 pódia fungujú ako jedna z mála hudobných relácií. Je perfektne zorganizovaná a interpreti dostávajú priestor na živé vystúpenie a predstavenie svojich noviniek. My zahráme Lásku, Bonboniéru a našu najnovšiu pesničku Nechcem o teba prísť. Bude aj prekvapenie. Priamo na pľaci sme si dohodli, že zahráme legendárny hit od The Rolling Stones. A na úvod sme si všetci interpreti aj spolu zahrali," láka k obrazovkám spevák kapely Gladiator Miko Hladký.


V relácii sa predstaví aj mladá prešovská kapela Akustika.

„Relácia sa nám veľmi páči, keďže ide o koncept a priestor na propagáciu kapiel a muzikantov zo Slovenska. Zahráme skladby z nášho posledného albumu Zastavme svet - Pridaj sa k nám a Ako sa máš. No a odprezentujeme tiež najhorúcejšiu novinku z našej dielne s názvom Mizneme. Skladba je o nezmyselne rýchlo miznúcich lesoch. Sme veľmi radi, že sme si po dlhej dobe mohli spoločne zahrať hudbu, ktorú všetci milujeme," povedal basgitarista a spevák kapely Tomáš Durkáč.


Intimitu a nežnosť do relácie vnesie Andrea Bučko Trio.

„Mám viacero autorských projektov, niekedy zvyknem hrávať moje najintímnejšie skladby, ktoré sú však aj najmenej známe. Pre 3 pódiá sme sa s produkciou zhodli, že z viacerých mojich autorských projektov chceme prezentovať ten, na ktorom sa podieľali aj špičkoví hudobníci - Mária Kmeťková (moja dlhoročná kolegyňa a kamarátka harfistka) a Paľko Bereza (nesmierne talentovaný gitarista). Nie len pre netradičné spojenie nástrojov, ale aj preto, že obaja vedia tie moje intímne polohy krásne podfarbiť, zachytiť, dodať im šmrnc, svoj cit, pozornosť, nehu i vášeň. Som veľmi šťastná, že relácia tohto formátu na Slovensku vznikla a má svoju sledovanosť. Oceňujem, že sa v relácii hrá live a človek má pocit, že je na živom koncerte. Ukazuje to tvorcov v ich nahote s chybami aj krásami patriacim prítomnému okamihu," uzatvára Andrea Bučko.

Všetko podstatné o relácii 3 pódiá, ktorú moderuje Peter Bič, nájdete na Facebooku a Instagrame relácie. Celé epizódy si môžete kedykoľvek pozrieť v Archíve RTVS.


Bratislava 17. 12. 2020, Rozhlas a televízia Slovenska


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.12.2020 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 16. 12. 2020
17.12.2020 • Rádio_FM predstaví počas vianočnej Bielej noci v Bratislave unikátnu inštaláciu Panák_FM
14.12.2020 • Autokino Strahov promítá denně - chystá Lásku nebeskou, Slam Poetry i dobročinnou dražbu
10.12.2020 • Tisková zpráva z 20. zasedání RRTV, konaného dne 8. 12. 2020
10.12.2020 • Slovak Telekom štartuje prvú rozsiahlu prevádzku mobilnej 5G siete už dnes
03.12.2020 • Tlačová informácia zo zasadnutia RVR 2. 12. 2020

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist