Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.05.2021 - 15:09:52   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Sestřičky v roce 2021: Nové lásky, osudová rozhodnutí i nové tváře!

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 09.01.2021


Co přinese rok 2021, si dnes stěží dokážeme představit. Hrdinové seriálu Sestřičky už ale mají budoucnost nalinkovanou. Co je čeká? Někoho velká láska, dalšího tvrdá zkouška, životní zklamání, osudová setkání, nové naděje i nové životy… Seriál Sestřičky sledujte poprvé v tomto roce už v pondělí 11. ledna ve 20.15 hod.


„Mery prožije citově složité období. David ji rozčiluje, a přitahuje zároveň. Současně ale nechce zradit Michala, u kterého našla zázemí, klid, lásku a rodinu. Osud ale jako by ji neustále vháněl do Davidovy náruče, i když se tomu brání,“ naznačuje herečka Sabina Laurinová, která v seriálové Nemocnici Rubava slouží na pozici vrchní sestry už čtvrtým rokem.

Citovou turbulenci prožijí v roli Matyho a Katky i David Gránský a Natálie Halouzková. „Vypadá to, že Matyho čeká zlomový rok. Dozvěděl se, že bude táta, to je velká událost. Bohužel zpráva přišla ve chvíli, kdy si uvědomil, že miluje jinou ženu, Katku. Bude se muset k téhle situaci nějak postavit. Maty je férovej a vždy měl smysl pro zodpovědnost, ale současně není na dítě s Laurou připravený. Bude to mít složité, sám jsem zvědavý, jak to vyřeší,“ říká David Gránský.

„Ani Katku rozhodně nečeká klidný rok. Za každou cenu chce najít své biologické rodiče, ti jsou jí sice blíž, než by čekala, ale to ona vůbec netuší. Trápit se bude i pro lásku. Miluje Matyho, Maty ji sice také, ale současně se připravuje na příchod svého potomka s Laurou. Sama jsem zvědavá, jestli se Katce podaří vyřešit alespoň jednu srdeční záležitost,“ doplňuje svého seriálového parťáka Natálie Halouzková.

Také seriálová rodina Adély Gondíkové si v roce 2021 projde těžkou zkouškou soudržnosti. „Míšu čeká rok plný prozření, bohužel ne vždy příjemných. Radost z nevlastního bratra, kterého poznala na konci roku, vystřídá rozčarování. Bratr má tajemství a šílený plán, kterým bude chtít vcelku poklidné žití Kratochvílových proměnit v rodinné drama. A aby toho na Míšu nebylo málo, začne si jí všímat primář Žák, a to intenzivněji, než by si přála. Rok 2021 bude pro Kratochvílovy zkouškou pevnosti rodinného pouta,“ prozrazuje Adéla Gondíková, jíž bude překvapivou oporou švagrová, právnička Zuzana, díky čemuž dostane její představitelka Klára Cibulková v ději výraznější prostor.

„Zuzana zatím chodila ke Kratochvílovým zpražit bráchu Martina, v příštím roce jim ale bude víc než užitečná. Zuzana je dobrá právnička a její služby se budou bratrově rodině hodit. Zuzanu však čeká i osobní příběh. Má minulost, o které nemluví, a která ji doběhne...“ poodhaluje Klára Cibulková.

Seriál Sestřičky posílí i nové tváře v dějové lince Nadi Hartmanové (Daniela Kolářová) a jejího vnuka Lukáše (Jan Nedbal) – herečka Malvína Pachlová v roli Lukášovy kamarádky Elišky a Pavel Nový v roli profesora ekonomie Cacha.


Dějové linky: jaro 2021

David a Mery/Marek Němec a Sabina Laurinová

David (Marek Němec) už si přiznal, že zpátky do Rubavy ho táhla láska k Mery (Sabina Laurinová). A i když se snaží smířit se skutečností, že se Mery poté, co ji opustil a zmizel do Londýna, provdala za Michala (Saša Rašilov), a její nový vztah respektovat, je to silnější než on. A ani Mery Davidův návrat nenechává v klidu, ačkoli se tomu brání. Má ráda Michala, našla v něm oporu a zázemí, které jí chybělo. Ale vášeň, kterou prožila s Davidem, z hlavy vyhnat nedokáže. Udrží Mery a David city na uzdě, nebo podlehnou vzájemné přitažlivosti?


Katka a Maty/Natálie Halouzková a David Gránský

Milostné vzplanutí Katky (Natálie Halouzková) a Matyho (David Gránský) nebylo jen chvilkovým poblouzněním. Milují se a ví, že k sobě patří. Ale pořád je tady Laura (Patricie Pagáčová), která navíc systematicky připravuje Matyho na to, že bude otcem. Maty se bude muset rozhodnout. Nechá zvítězit zodpovědnost, nebo lásku? Katka se trápí zakázanou láskou a pátrá po svých biologických rodičích. Ačkoli ji každý náznak přivádí do slepých uliček, myšlenky, že je najde, se nechce vzdát. Stopy ji nakonec zavedou k překvapivému cíli. Kdo jsou Katčini skuteční rodiče?


Kratochvílovi/Adéla Gondíková, Petr Vaněk, Amélie Pokorná

Zjevení Míšina (Adéla Gondíková) nevlastního bratra Toma (Václav Jiráček) vnese do rodiny Kratochvílových nečekané zpestření. Prvotní okouzlení ale vystřídá jisté rozčarování. Okouzlující Tom má totiž tajemství, které do jinak harmonického rodinného soužití Kratochvílových zasáhne víc, než by si přáli… Ale není jediný, kdo Míše způsobí nelehké spaní. Za nejednou bezesnou nocí bude i nečekané vyznání primáře Žáka… Kam až nechá svoji léta tutlanou touhu po Míše zajít?


Vlčková a Rasputin/Kristýna Frejová a Roman Zach

Z racionální úmluvy o umělém oplodnění pomalu, ale jistě vzniká mezi Emou Vlčkovou (Kristýna Frejová) a Rasputinem (Roman Zach) hezký vztah, ve kterém zásah medicíny nebude potřeba. Radost z přirozeně počatého vytouženého děťátka ale kazí důsledky Emina nedávného incidentu, při kterém v sebeobraně vážně zranila agresivního opilce. Ten má teď jediný cíl, dostat Emu za mříže. Než by se stala vězněnou matkou, zvažuje Ema, že se svého vymodleného dítěte vzdá. Podaří se Emě vyhnout se kriminálu? Stane se matkou? A najde rodinné štěstí u Rasputina?


Lukáš a Saša/Jan Nedbal a Sandra Nováková

Mezi Sašou (Sandra Nováková) a Lukášem (Jan Nedbal) panuje zvláštní napětí. Rozčilují se a přitahují zároveň. Lukášův únos ale přiměl Sašu si přiznat, že jí na něm záleží víc, než si myslela. V jeho blízkosti se ale začíná až nápadně často objevovat jiná žena, Lukášova letitá kamarádka Eliška (Malvína Pachlová). Saša cítí ohrožení, právem, protože ani Lukášovi není Eliška lhostejná. Dochází mu, že po boku optimistické a přátelské Elišky by mu mohlo být lépe než vedle arogantní a zbytečně přísné Saši. Vznikne z velkého přátelství i láska? A jak jejich vztah poznamená tragédie?

Lukášova babička Naďa (Daniela Kolářová) se neúnavně snaží usvědčit Havlenu (Kamil Halbich). Bližší informace o Havlenovi se společně s Lukášem snaží získat nejprve přes Havlenova zetě a později i přes jeho tchána Cacha, se kterým se Naďa systematicky sbližuje. Ten ale nesmí odhalit, kdo je Naďa zač, a proto Naďa vystupuje pod falešnou identitou. Podaří se jí učinit spravedlnosti zadost a usvědčením Havleny pomstít svého mrtvého syna?


Nová postava – Eliška (Malvína Pachlová)

Eliška je učitelka v mateřské škole, sympatická a na první pohled bezstarostná holka a Lukášova (Jan Nedbal) letitá kamarádka. S Eliščiným bratrem Mirkem (Václav Marhold) a s Lukášem tvořili od dětství partičku. Mirek jde ale z problému do problému, se škraloupy se mu těžko hledá práce a Eliška s Lukášem se mu snaží pomoct. Společná starost o Mirka mezi nimi vytvoří další pouto. Jiné než z dětství… Toho si všímá i Lukáš, ale i Saša (Sandra Nováková), které Lukáš rozhodně není lhostejný, jakkoli se tak snaží přesvědčit sebe i jeho. Co se stane, až dá Lukáš na misku vah veselou nekonfliktní Elišku a arogantní tvrdou Sašu? A co teprve, až Eliška odhalí svoji nedávnou minulost, o které Lukáš nemá ani tušení…


Nová postava – Cach (Pavel Nový)

Cach je profesor ekonomie, který vstoupí do života Nadi (Daniela Kolářová). Naďa v něm vidí naději a cestu k vyřešení jejího rodinného případu. Je si jistá, že smrt jejího syna nebyla náhoda a Cach, shodou okolností tchán padoucha Havleny (Kamil Halbich), by jí mohl nevědomky pomoct případ konečně rozplést. Naďa se proto rozhodne tajit svoji skutečnou identitu a za sebe nastrčí kamarádku Jarku (Dana Syslová). Prokoukne Cach Nadinu lest? A podaří se Nadě s jeho pomocí odhalit skutečné okolnosti synovy smrti?


Seriál Sestřičky od pondělí 11. ledna ve 20.15 hod. na Primě.


Kateřina Kotalová, PR Manager, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 8. 1. 2021


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
11.01.2021 • Show Jana Krause - 13. 1. 2021
09.01.2021 • Na Déčku nově otevírá Medvídkova poradna a Dětská dopravní policie
09.01.2021 • RTVS odvysiela v nedeľu špeciálnu spravodajskú reláciu Slovensko a svet v roku 2020
07.01.2021 • Reality show Milionář mezi námi pokračuje - v novém roce v novém čase…
07.01.2021 • Jednotka aj Dvojka sa tešili vysokej sledovanosti počas silvestrovského večera aj v novom roku
07.01.2021 • Na Silvestra sa diváci zabávali s TV JOJ + TOP 20 nespravodajských programov TV JOJ v roku 2020

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist