Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 16.05.2021 - 13:57:31   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause - 13. 1. 2021

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 11.01.2021Herečtí sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, farářka Martina Viktorie Kopecká a herec Prokop Zach se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. ledna ve 21.35 hod. na Primě.


Adéla a Dalibor Gondíkovi – herci, moderátoři a baviči. Jsou úspěšní, jsou veselí, jsou sourozenci a je o nich známo, že se mají rádi. Dělí je od sebe tři roky a v českém showbyznysu asi nenajdete jinou sourozeneckou dvojici, která by si byla blíž – jak osobně, tak profesně. V rozhlase spolu moderují již více než dvacet let, potkávají se i na divadelním jevišti a mezi společnými přáteli jsou známi tím, že je na večírcích dovedou skvěle pobavit. Dalibor na sestru v tomto směru jednou prásknul, že ani tak on, zato ona byla královnou večírků: „Já taky nebyl svatej, ale tuhle vlajku vždycky držela ona.“ A Adéla musela souhlasit: „To nepopírám. Na konzervatoři jsem toho vymetla rozhodně víc než Dáda a měla jsem docela výdrž. Když jsme někde pařili, já přišla do školy hned na osmou ráno a všechny jsem omluvila. Možná proto, že mi znělo v hlavě tátovo: Pětky mít můžeš, ale neomluvené hodiny nesnesu.“ Co dělají, když nemůžou hrát divadlo, a jaké mají plány do roku 2021, se diváci od sourozenců Gondíkových dozví v první letošní Show Jana Krause.


Martina Viktorie Kopecká – farářka Církve československé husitské. Narodila se v roce 1986 v Lounech. Zajímaly ji opera i svařování trubek, chtěla se stát umělkyní, jen nevěděla jak. A tak začala pracovat v nadnárodním korporátu. Tam ji to ovšem brzy přestalo bavit a Martina začala intenzivně přemýšlet, kým vlastně je. „Trvalo to pak ještě tři roky, než jsem si podala přihlášku na teologii. Více méně zkusmo, jen tak si ,něcoʽ vystudovat. Že to nebude jen tak, pochopil bohoslovec-začátečník velmi brzy. Netknutá křesťanstvím a vírou v cokoli jsem se vypravila koupit si svou první Bibli,“ vzpomíná na své duchovní začátky na internetovém Deníku farářky. V roce 2011 přijala křest, v práci dala výpověď, ještě vystudovala psychologii a jejím prvním církevním působištěm se stal kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kde je podle svých slov jednou nohou a srdcem dodnes. Martina Viktorie Kopecká zastupuje Církev československou husitskou v několika mezinárodních organizacích, což byste, kdybyste ji potkali na ulici, vzhledem k její vizáži modelky jen těžko hádali.


Prokop Zach – mladý herec. „Syn Prokop šel dneska poprvé na konzervatoř. Včera se těšil, dneska už měl strach,“ řekl 1. září minulého roku v rozhlasovém rozhovoru známý herec Roman Zach. „Dělal ještě zkoušky na kameru a režii. Skončil druhý z uchazečů. Já bych byl radši, kdyby toho uměl víc, ale konzervatoř zvítězila,“ dodal k nejbližší budoucnosti svého potomka. Kolik talentu Prokop zdědil a nakolik se ubírá vlastní hereckou cestou, mohou diváci posoudit například ve filmu 3Bobule, v seriálu Já, Mattoni nebo v televizní sérii Božena. Kromě filmu a televize vystupuje patnáctiletý herec, který se zanedlouho objeví na obrazovkách TV Prima v seriálu Hvězdy nad hlavou, v Šakalích létech Divadla Na Fidlovačce a má rád skateboarding.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. ledna ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
12.01.2021 • Psi a kočky na Prima ZOOM
11.01.2021 • Slunečná sfoukává první svíčku na dortu
09.01.2021 • Sestřičky v roce 2021: Nové lásky, osudová rozhodnutí i nové tváře!
09.01.2021 • Na Déčku nově otevírá Medvídkova poradna a Dětská dopravní policie
09.01.2021 • RTVS odvysiela v nedeľu špeciálnu spravodajskú reláciu Slovensko a svet v roku 2020
07.01.2021 • Reality show Milionář mezi námi pokračuje - v novém roce v novém čase…

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist