Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 25.05.2022 - 16:25:26   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Premiérové díly Inkognita od 27. ledna na Primě

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 25.01.2022


Od čtvrtka 27. ledna začne televize Prima vysílat nové premiérové díly zábavního pořadu Inkognito. Známé televizní tváře v něm hádají povolání tří pozvaných hostů a identitu čtvrtého VIP hosta. Sestava panelistů je vždy čtyřčlenná – střídají se v ní Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Marta Jandová, Richar Genzer, Miloš Pokorný a nově také výhledově přibude Adéla Gondíková.


Pořad tedy zaručeně přinese ještě větší porci zábavy! Pozornému oku diváka neunikne nový design studia. V prvním premiérovém dílu se představí nečekaný VIP host. Kdo to tentokrát bude a co nového pořadu přinese?

„Na účinkování v Inkognitu se těším. Jen si říkám, že si budu muset průběžně dělat poznámky,“ říká Adéla Gondíková a přiznává, že na lidi nemá moc dobrý odhad. „Já jsem jako malá chtěla být učitelkou v mateřské školce, případně pracovat jako sestřička. Jenže bratr studoval konzervatoř, a tak mně tato škola učarovala. Podala jsem si tedy na ni také přihlášku, ale moc jsem si nevěřila. Jako druhou školu jsem si dala dopravní. Říkala jsem si, že kdyžtak budu pracovat na dráze a štípat lístky. Všichni v naší rodině jsou totiž ajznboňáci,“ směje se Adéla.

Ondřej Brzobohatý usedne mezi hádajícími v nových brýlích. Takhle ho diváci ještě neviděli! A Jakub Prachař bude opět ve skvělé formě, vtipy z něho budou jen tryskat. Stejně tak i Petra Nesvačilová, v níž někteří diváci vidí humorný potenciál Jiřiny Bohdalové. „To mě samozřejmě velice těší. Být spojována s Jiřinou Bohdalovou je čest,“ říká na to Petra. „Smysl pro humor jsem zřejmě zdědila po rodičích. Tatínek je velmi vtipný, i maminka, a vlastně i můj partner,“ dodává. V Inkognitu jde o situační humor a ten má Petra ráda. „Kamarádi mi říkají, že tyhle fórky vždycky dělávám na silvestra a je prý neuvěřitelný, že jsem je už prokopla i do televize,“ směje se.

Na světě je přes padesát tisíc profesí, a tak uhodnout právě tu, která přísluší pozvanému hostovi, není vůbec jednoduché. Výsledku se navíc mohou panelisté dobrat jen prostřednictvím uzavřených otázek. Odpovědi ANO či NE jim buď potvrdí, či vyvrátí správnost úvahy, kterou se ve své mysli ubírají. Pohotovým moderátorem pořadu a vtipným glosátorem humorných situací je Libor Bouček. Je zároveň také tím, kdo hosty do Inkognita vybírá a zve. Jaká překvapení si tentokrát pro hvězdný tým hádajících připravil? Jaká povolání budou panelisté a s nimi i televizní diváci v premiérových dílech hádat?

Sledujte Inkognito každý čtvrtek ve 21.35 hod. na TV Prima!


Jana Lohrová, Marketingový a PR konzultant, FTV Prima, 24. 1. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.01.2022 • RTVS prinesie divákom vysielanie zo zimnej olympiády na novom okruhu :Šport
26.01.2022 • Sedm pokusů o životní změnu! Bariatrický chirurg Charles Procter pomáhá ženám s těžkou formou obezity
24.01.2022 • RTVS vládne víkendovej sledovanosti
23.01.2022 • Peking v podmínkách nevýhradního vysílatele: Česká televize odvysílá ze zimní olympiády 240 premiérových hodin
22.01.2022 • Show Jana Krause – 26. 1. 2022
20.01.2022 • Startuje premiérová řada seriálu Simpsonovi! Homer čelí největší tragédii svého života

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist