Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 25.05.2022 - 15:02:22   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Sedm pokusů o životní změnu! Bariatrický chirurg Charles Procter pomáhá ženám s těžkou formou obezity

  Autor: Media:list/TLC , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 26.01.2022


Jejich váha se pohybuje v rozmezí 200–400 kilogramů. Všechny se tak potýkají s těžkou formou obezity, která vážným způsobem ohrožuje jejich život. Sedm různých žen se proto rozhodlo vyhledat renomovaného bariatrického chirurga Dr. Charlese Proctera, který jim má provedením operačního zákroku pomoci zlepšit jejich fyzický i zdravotní stav. Aby se tak ovšem stalo, musí hlavní aktérky ještě předtím překonat strastiplnou cestu.


Vše přiblíží zbrusu nový seriál Příliš velcí (Too Large), který bude vysílat od 27. ledna každý čtvrtek kanál TLC.

Jednotlivé díly seriálu postupně představí příběhy sedmi různých žen, které chtějí pomocí speciální operace navždy změnit svůj dosavadní život. Úvodní speciální dvouhodinová epizoda například divákům poodhalí příběh dvou nejlepších kamarádek – Meghan, která váží 248 kilogramů, a Vanessy, jejíž váha je 220 kilogramů.

Meghan se rozhodla bariatrickou operaci podstoupit, aby už v budoucnu nemusela být závislá na kyslíkové podpoře. Tímto krokem inspirovala Vanessu, která však zatím není zcela přesvědčená, že zvládne naplnit všechny požadavky, které doktor Procter vyžaduje. Ty se týkají především změny jídelníčku a nezbytného zakomponování cvičení do denního plánu, protože Meghan s Vanessou mohou podstoupit operaci pouze za předpokladu, že předtím shodí stanovený počet kil.

Životní změna tedy nebude tak jednoduchá, jak se možná na první pohled mohlo zdát. Meghan a Vanessu naopak čeká dlouhá a velmi náročná cesta, během které si budou vzájemně oporou. Zároveň však budou potřebovat podporu i dalších přátel, a hlavně členů rodiny. I to rozhodne, zda nakonec jejich příběhy vyvrcholí triumfálním úspěchem v podobě splnění vytouženého cíle!

Seriál Příliš velcí produkuje společnost Crazy Legs Productions.


O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. discovery+, Food Network Kitchen a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Karel Smetana, PR Account Executive, Media:list, 25. 1. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
26.01.2022 • RTVS prinesie divákom vysielanie zo zimnej olympiády na novom okruhu :Šport
25.01.2022 • Premiérové díly Inkognita od 27. ledna na Primě
24.01.2022 • RTVS vládne víkendovej sledovanosti
23.01.2022 • Peking v podmínkách nevýhradního vysílatele: Česká televize odvysílá ze zimní olympiády 240 premiérových hodin
22.01.2022 • Show Jana Krause – 26. 1. 2022
20.01.2022 • Startuje premiérová řada seriálu Simpsonovi! Homer čelí největší tragédii svého života

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist