Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 23.03.2023 - 12:43:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Internet a IPTV | Články
 

Telly provedla rozsáhlou aktualizaci koncových zařízení pro sledování internetové televize

  Autor: Telly/Beaufort , e-mail: info@telly.cz Přidané: 02.02.2022Telly v noci z prvního na druhého února úspěšně zrealizovala dlouho plánovanou aktualizaci softwaru koncových zařízení a aplikací svých zákazníků. Díky ní je přenos obrazu stabilnější a uživatelé navíc dostanou nové zajímavé funkce.


Aktualizace proběhla u většiny zařízení, přes které jsou uživatelé připojeni k internetové televizi Telly, v průběhu noci zcela automaticky. Nově Telly přidala i aplikaci pro konzole Xbox, zákazníci ji najdou v rámci Microsoft Store. Kromě vylepšení stávajícího systému je součástí aktualizace i řada novinek.

Uživatelské prostředí má nyní modernější vzhled a především u všech aplikací přibyla záložka Domů, v níž uživatelé najdou výběr filmů a seriálů dle žánrů a procentuálního hodnocení. Je zde i přehled posledních sledovaných pořadů, který je synchronizovaný s ostatními aplikacemi napříč uživatelským účtem.

Další novinkou je upravená správa vlastních skupin stanic – nastavení vlastních skupin nyní bude sdíleno do všech zařízení a aplikací vedených pod jedním účtem. Skupiny je možné pohodlně spravovat přes webový přehrávač na stránce moje.telly.cz.

Inovací prošel i Elektronický průvodce programů (EPG). Hlavní změnou je přesnější vyhledávání a přehlednější seskupení seznamu dílů jednotlivých seriálů.

Zákazníků přijímajících televizní signál přes satelit se aktualizace nikterak nedotkne. Beze změny zůstala i aplikace pro Samsung Smart TV, která již byla aktualizována před několika týdny.

„Na současné aktualizaci jsme pracovali několik měsíců a jsme rádi, že u drtivé většiny uživatelů proběhla zcela automaticky, aniž by jejich zařízení vyžadovalo jakékoliv dodatečné nastavení,“ říká Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 2. 2. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
01.02.2022 • HBO Max přichází do Česka a na Slovensko 8. března
28.01.2022 • Disney+ spustí službu letos v létě ve 42 zemích, včetně Česka a Slovenska
18.01.2022 • Druhý VOYO Originál – šokujúca miniséria Guru
01.12.2021 • V prosinci startuje nová generace iVysílání, ČT nabídne i první webové pořady
24.11.2021 • Kyberútoky počas pandémie stúpajú, hackeri žiadajú veľké peniaze
16.11.2021 • VOD služby typu Netflix sledují 2 miliony Čechů

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist