Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 11.08.2022 - 07:22:59   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Únorové premiéry na CBS Reality

  Autor: PR.Konektor/CBS , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 03.02.2022


Diváci se mohou těšit na závěrečnou řadu seriálu Ohrožení v přímém přenosu, který zachycuje zlomové okamžiky, kdy se i naprosto všední událost ve chvíli změnila v katastrofu a boj o život. Majitele zlobivých psích mazlíčků by mohl potěšit a inspirovat seriál, Velmi zlobiví psi, kde zkušený trenér Graeme Hall poradí, jak čtyřnohé parťáky usměrnit. Naopak zoufalí rodiče by mohli uvítat další premiérové řady seriálu Chůvou na tři dny. V únoru se je zkrátka na CBS Reality na co těšit.


Nebezpečné situace, které píše sám život a výchova nezbedných dětí a psích mazlíčků, to vše budou hlavní témata únorového vysílání stanice CBS Reality. Žádná fikce, ale skutečné příběhy, z nichž někdy mrazí a jindy nad nimi zůstává rozum stát. Bavte se i vzdělávejte, nikdy nevíte, co vás může potkat.


Ohrožení v přímém přenosu

Obyčejní lidé čelící mimořádně nebezpečným situacím, vyprávějí své neuvěřitelné příběhy. Nenechte si ujít závěrečnou řadu seriálu Ohrožení v přímém přenosu, který zachycuje zlomové okamžiky, kdy se i naprosto všední událost ve chvíli změnila v katastrofu a boj o život. Autentické telefonáty, videozáznamy a výpovědi všech zúčastněných vtáhnou diváky do děje. Jednou tak budete svědky záchrany surfaře v bezvědomí či otce, na jehož auto cestou do školy spadne obrovský strom. Jindy se pro změnu například ocitnete u dálniční nehody, kde policisté a letuška resuscitují řidiče nákladního vozu, kterého postihla zástava srdce. Hranice mezi životem a smrtí nebo vážnými následky je opravdu tenká.

8. řada startuje na CBS Reality 5. února a sledovat ji můžete v sobotu a v neděli vždy od 11:00 a 17:40. Kdo by nestihl premiéru, všechny díly budou reprízovány od 23. února každý všední den od 8:30 a 13:55.


Tipy, jak na nezvladatelné psí mazlíčky

Co mají společného Britové a Češi? Oba národy jsou velkými milovníky psů. Jenže ne každý pes je poslušný mazlíček, někteří jsou neposlušní, nezvladatelní a v tu chvíli přichází na scénu zkušený trenér Graeme Hall a pořad Velmi zlobiví psi. Téměř každé problematické psí chování má řešení a nezřídka problém začíná u chovatele. Co pes to zcela jedinečná osobnost, a tedy i přístup. V prvních dílech nového seriálu tak Graeme řeší dva nezvladatelné labradory, kteří svým chováním ohrožují zdraví majitelky nebo mistryni útěků Peggy, pro kterou žádná překážka není dost velká a pevná. Jste zvědaví, jak si mistr výcviku poradí s výzvami, které před ním stojí?

Sledujte od 14. února nový seriál Velmi zlobiví psi, každý všední den od 9:45 a 16:00. A protože opakování je matka moudrosti, můžete si jednotlivé díly připomenout od 20. února vždy v sobotu a v neděli od 9:20 a 20:10.


Když se děti mění v ďáblíky

Patříte-li k rodičům, kteří už jsou zoufalí z chování svých ratolestí, nenechte si ujít další premiérové řady seriálu Chůvou na tři dny. Profesionální chůva s mnohaletými zkušenostmi přichází na tři dny do rodin s problémovými dětmi a její akční plán poskytne rodičům nástroje, jak opět nastolit řád a vytvořit šťastný domov. Kathryn se snaží pohlížet na dané problémy i z hlediska dítěte a najít komunikační nedostatky, jejichž zlepšením se zefektivní interakce rodičů a dětí.

Premiérové rady a tipy chůvy Kathryn sledujte od 5. února vždy v sobotu a v neděli od 9:20 a 20:10 na CBS Reality. Kdo ví, možná zjistíte, že vaše děti jsou vlastně ještě andílci.


Martina Hrašová, Account Manager, PR.Konektor, 2. 2. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
04.02.2022 • Cyklistický program Eurosportu pokračuje i během olympijských her
04.02.2022 • Seriál Království surikat: Vzestup dynastie na Viasat Nature
01.02.2022 • Eurosport před startem Beijingu 2022 uvede dokument One Last Push
31.01.2022 • Únor - Měsíc velkých koček na Nat Geo Wild
30.01.2022 • Narozeninový týden na Prima ZOOM
26.01.2022 • Odboj v Mauthausenu na Viasat History

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist