Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 10.12.2022 - 00:15:08   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Druhá část 7. řady seriálu FEAR THE WALKING DEAD od pondělí na AMC

  Autor: PR.Konektor/AMC , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 17.04.2022


AMC oznámila znovuobsazení Kim Dickens do 8. série seriálu Fear the Walking Dead, která v 1. a 4. sérii hrála postavu Madison Clark. Dickens se poprvé objeví v druhé polovině 7. série, která se na AMC vrátí už v pondělí 18. dubna a v 8. sérii bude pokračovat jako stálý člen seriálu.


"Kdyby existovala hora Deadmore, byla by na ní tvář Kim Dickens. Madison Clark je základní postavou TWDU - hrdinská, komplexní, člověk který se stane bojovníkem, a pak silou dobrotivosti," řekl Scott M. Gimple, šéf obsahu seriálu The Walking Dead Universe. "Syrový talent, síla a brilantnost Kim Dickens opět elektrizují TWDU a my nemůžeme být šťastnější, že ji máme zpět."

V druhé polovině 7. série uplynulo několik měsíců po jaderném výbuchu a jediným, komu se daří, je Victor Strand (Colman Domingo). Poté, co si vybudoval léno, bezcitně vybírá, kdo bude mít šanci na život. Ostatní členové skupiny nesmírně trpěli, z toho však vzešlo urputné odhodlání žít, i kdyby to mělo znamenat násilné obsazení Strandovy věže a pokračování v hledání Padre, bájného místa, o němž si nikdo není jistý, že skutečně existuje.

Alicii (Alycia Debnam-Carey), nyní neochotnou vůdkyni Teddyho bývalých stoupenců, trápí záhadná nemoc a následky jejích minulých činů. Morgan (Lennie James), který se snaží udržet si naději, že se znovu setká se svou rodinou, ví, že Alicia je klíčem k jejich přežití. S tím, jak Alicia vyhlašuje válku, roste Strandova paranoia a osobní msta, a s tím se objevují nové hrozby ze všech stran.

Fear the Walking Dead produkují Scott M. Gimple, showrunneři Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert a je produkován společností AMC Studios.

oficiální upoutávka: Fear the Walking Dead, 7. série: https://youtu.be/QR-CtTDF3e8


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Martina Hrašová, Account Manager, Konektor PR, 14. 4. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.04.2022 • Vesmírné putování na Prima ZOOM v 16. týdnu
11.04.2022 • Nejširší nabídka světových dokumentů v 15. týdnu na Prima ZOOM
08.04.2022 • Cestu k Roland-Garros na Eurosportu 2 odstartuje Monte-Carlo Masters
08.04.2022 • Vývoj – nechme se inspirovat přírodou
07.04.2022 • Vydejte se hledat starověké poklady s Bettany Hughes
03.04.2022 • Pojďte poznávat svět s Prima ZOOM ve 14. týdnu!

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist