Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 25.05.2022 - 15:59:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Najsledovanejší seriál sezóny Druhá šanca bude pokračovať novou sériou už túto jeseň

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 25.04.2022


Jarný seriálový súboj slovenských televízií má už teraz jasného víťaza. Divákov televízie Markíza si hneď od prvej epizódy doslova podmanil výnimočný nový dramatický seriál z lekárskeho prostredia s názvom Druhá šanca a okamžite sa stal najsledovanejším a najobľúbenejším pôvodným seriálom na celom trhu. A už teraz je jasné, že sa Druhá šanca veľmi skoro dočká svojho pokračovania.


„Nesmierne si vážime divácku priazeň a krásne odozvy, ktoré na seriál Druhá šanca neustále dostávame. Pre všetkých jeho fanúšikov máme skvelú správu, v najbližších týždňoch sa rozbehne natáčanie 2. série, ktorú si budú môcť na obrazovkách TV Markíza vychutnať už túto jeseň,“ prezradila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Každú epizódu Druhej šance sleduje túto jar v priemere až 641-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov a v pondelkovom prime-time seriál suverénne víťazí nad konkurenciou. Priemerný trhový podiel seriálu v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 je stabilne na úrovni fantastických 30 %. Aj prostredníctvom tohto diváckeho hitu skupina Markíza pokračuje v úspešne nastolenom trende výroby špičkových seriálov s vysokým dôrazom kladeným na čo najlepšiu možnú kvalitu z hereckého i filmárskeho hľadiska.

V novej sezóne Druhej šance sa diváci opäť ocitnú na oddelení internej medicíny prestížnej Nemocnice Bezručova, kde sa budú stretávať s väčšinou obľúbených hrdinov z prvej série, doplnených novými zaujímavými postavami ďalších lekárov a nemocničného personálu, ktorých tajomstvá a zámery budú postupne odhaľovať. Ústrednou postavou však naďalej ostáva charizmatický „Dok“ – bývalý primár Andrej Fabián, ktorého jedinečným spôsobom herecky stvárňuje Ján Koleník.

Popri napínavých momentoch, šokujúcich odhaleniach a dramatických zvratoch nebude ani v tejto sérii chýbať romantika, pozitívne emócie a silné ľudské príbehy. Týkať sa budú nielen súkromia seriálových lekárov, no opäť aj pestrej palety pacientov s neobvyklými diagnózami a rôznymi problémami, ktoré diváci spoznajú v jednotlivých 16-tich epizódach.

Druhá šanca je slovenskou adaptáciou úspešného talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani, ktorý už bol medzičasom vysielaný v mnohých krajinách po celom svete. Inšpirovaný je skutočným príbehom lekára Pierdante Piccioniho, primára veľkej nemocnice v severnom Taliansku, ktorý opísal vo svojich autobiografických románoch Mínus dvanásť a Prvá pomoc. TV Markíza seriál vyrába v spolupráci so spoločnosťou Beetle producenta Petra Kelíška.

(Dáta sú uvedené v meraní LIVE + TS0-3 + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA)


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
22.04.2022 • Show Jana Krause – 27. 4. 2022
20.04.2022 • 4 vraždy nestačí! Prima KRIMI vstupuje do pátého roku vysílání
20.04.2022 • Aj počas Veľkej noci zaujala RTVS divákov najmä zábavou a športom
19.04.2022 • Tajemství Pevnosti Boyard na Prima ZOOM
14.04.2022 • Velikonoce v České televizi přinesou tradice, pohádky i čokoládové kuře
13.04.2022 • Adopce, exekuce i výrazné osobnosti: ČT připravuje dokumenty o důležitých společenských tématech, Járu Cimrmanovi i PSH

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist