Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 28.01.2023 - 14:51:47   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Kabelová televize | Články
 

Spoločnosť SATRO rozšírilo ponuku SATROdigital o ďalšie HD programy

  Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 03.05.2022


Spoločnosť SATRO s.r.o. pripravila od apríla 2022 pre svojich zákazníkov niektoré programové zmeny v ponuke služby SATROdigital. Zákazníci služby SATROdigital môžu po novom sledovať celkovo 88 kanálov v HD rozlíšení. Spoločnosť po úprave svojich cien niektorých programových balíkov služby SATROdigital v apríli 2022, pokračovala v ďalšom skvalitňovaní služby SATROdigital a jej rozširovaní o nové programy.


S tým súviselo aj rozhodnutie ukončiť vysielanie niektorých SD verzií staníc dostupných aj v HD. Vznikla tak voľná kapacita nielen na pridanie nových staníc do ponuky, ale aj na zmenu ďalších, už vysielaných, z SD na HD rozlíšenie. SATRO s.r.o. okrem iného pridá postupne do ponuky KLASIK prírodopisnú stanicu LOVE NATURE a obľúbenú detskú stanicu NICKTOONS. Do ponuky GLOBAL pribudli kanály SKY NEWS, TVP POLONIA, TVP INFO, UKRAINA 24 a RADA TV. Nakoniec, do ponuky MAGYAR pribudli kanály RTL II, TV2, SUPER TV2, TV2 ŠÉF, FEM3, TV4, STORY4, ATV a HÍR TV.

Mnohé z nových kanálov sú dostupné v HD kvalite, ďalšie najsledovanejšie kanály prešli na kvalitnejšie HD rozlíšenie. Po potrebnom preladení si digitálnych prijímačov alebo TV prijímačov s CAM modulom, môžu zákazníci služby SATROdigital sledovať celkovo 88 kanálov v HD rozlíšení. V blízkej budúcnosti toto číslo vzrastie až na 93. Napríklad, v najsledovanejších ponukách MINI KOMPLET a KLASIK je súčasný podiel HD kanálov až na úrovni 80%.

Ak majú zákazníci v prenájme starší typ SD digitálneho prijímača, tento si môžu bezplatne vymeniť za novší HD prijímač alebo CAM modul. V prípade, že majú zakúpený starší SD digitálny prijímač, spoločnosť SATRO s.r.o. ponúka možnosť bezplatného prenájmu nového digitálne HD prijímača alebo CAM modulu do konca aktuálnej viazanosti. Zákazníci majú stále možnosť kúpiť si novší typ HD prijímača alebo CAM modulu za výhodných podmienok.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, na fb spoločnosti SATRO s.r.o., alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu už 30 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti na celom území západného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu ako aj modernú aplikáciu touchTV.


Bratislava, 2. mája 2022, Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
28.06.2021 • Skupina Markíza a APKT podpísali viacročnú rámcovú dohodu
17.03.2020 • Skupina Markíza a SAKT podpísali viacročnú rámcovú dohodu
03.04.2019 • Spoločnosť SATRO rozšírilo ponuku SATROdigital o Classica Stingray a dva HD programy
25.05.2018 • Finálová sobota v O2 TV: Poslední kolo HET ligy a vrchol Ligy mistrů s řadou atraktivních hostů
20.12.2017 • Spoločnosť SATRO s.r.o. pridal do svojich ponúk stanicu EPIC DRAMA
04.07.2017 • SATRO pripravila od júla tohto roku zmeny v ponuke SATROdigital

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist