Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 26.06.2022 - 05:08:39   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Štart celosvetovo úspešnej vedomostnej šou Na love sa blíži, predstavujeme obávaných „Lovcov“

  Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 05.06.2022


Jedna z celosvetovo najúspešnejších vedomostných šou prichádza konečne aj v Slovensko! Zábavná kvíz šou Na love štartuje už tento pondelok 6. júna 2022 na VOYO a nasledujúci pondelok 13. júna 2022 o 18:00 hod. na obrazovkách TV Markíza. Program vychádza z licencie obľúbeného globálneho formátu s názvom The Chase. Šou Na love trhala rekordy sledovanosti v mnohých krajinách po celom svete. Na obrazovky TV Markíza prinesie kombináciu hravej zábavy, vedomostí i veľkého napätia. Súťaživí Slováci sa teda majú na čo tešiť!


Hry sa zúčastňujú štyria súťažiaci, ktorí sa nikdy predtým nevideli. Tí hrajú v tíme a snažia sa vyhrať peniaze pomocou správnych odpovedí na vedomostné otázky. Ich protihráčom, ktorý sa ich snaží zastaviť, je nekompromisný „Lovec“.

V prvom kole hry každý súťažiaci vyzýva „Lovca“ sám za seba. Aby mohol „Lovca“ vyzvať, musí si najprv nazhromaždiť na svojom súťažnom konte peniaze, ktoré získa správnymi odpoveďami na otázky kladené moderátorom. Potom do hry vstupuje „Lovec“, ktorý sa pokúša zabrániť súťažiacemu v tom, aby si peniaze zo súťažného konta mohol preniesť do bezpečia tímovej banky.

„Lovci“ sú bežní ľudia, ktorí skrátka majú radi kvízy a sú väčšinou veľmi sčítaní. Ponuku na účinkovanie v novom projekte prijali Denisa Žitňanská, Slavo Hlásny a Štefan Jurča. Všetci traja patria k úspešným veteránom rôznych televíznych kvízov a môžu sa pochváliť obdivuhodnými vedomosťami a všeobecným prehľadom. Súťažiacich preto čaká mimoriadne náročná úloha. Podarí sa im utiecť lovcom?


Slavo Hlásny (Kráľ kvízov)

Sebavedomý, hĺbavý a charizmatický učiteľ angličtiny a dejepisu, ktorého si Slováci môžu pamätať z iných kvízov, bude vďaka svojim vedomostiam ťažkým súperom. Vďaka svojim nepriestreľným vedomostiam podkúri v štúdiu nejednému hráčovi.


Štefan Jurča (Knihožrút)

Veselý učiteľ slovenčiny a vášnivý knihomoľ, ktorý má doma tisícky kníh. Práve z nich čerpá vedomosti, ktoré môže zužitkovať v milovaných kvízoch. Avšak pozor! Nedajte sa oklamať žoviálnym vystupovaním a milým zovňajškom. Svojim protivníkom nedá nič zadarmo!


Denisa Žitňanská (Profesorka)

Noblesná učiteľka angličtiny a geografie, ktorá sa vo vedomostnom súboji mení na neľútostnú súperku odhodlanú víťaziť. Jej odzbrojujúci úsmev vás zneistí rovnako ako jej obdivuhodný prehľad, ktorým dostane pod tlak nejedného súťažiaceho.


Moderátorom šou na Na love je obľúbený Viktor Vincze: „Som vďačný za dôveru, ktorú do mňa Markíza opäť vložila. Táto šou je svojou podstatou tak napínavá, že aj mňa ako moderátora vtiahol jej základný kontrast – buď fascinácia neuveriteľnými vedomosťami „Lovcov“ alebo radosť so súťažiacimi, ktorým sa podarí „megamozgy“ poraziť,“ vyjadril sa Viktor.

Diváci budú mať možnosť spoznať, že traja „Lovci“ majú veľmi bystré mozgy a neuveriteľné znalosti už v pondelok 6. júna 2022 na VOYO a od pondelka 13. júna 2022 o 18:00 hod. na TV Markíza.


Na love

• Kreatívny producent: Radúz Kafka
• Výkonná producentka: Natália Harrell
• Hlavný kameraman: Jozef Halász
• Scenár: Rado Mešša
• Réžia: Michael Čech


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, MARKÍZA - SLOVAKIA, 3. 6. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.06.2022 • Show Jana Krause – 8. 6. 2022
02.06.2022 • Nová slovenská šou LEGO® MASTERS štartuje na TV Markíza už túto nedeľu
29.05.2022 • Show Jana Krause – 1. 6. 2022
27.05.2022 • Finále Ligy mistrů bude v Česku exkluzivně vysílat stanice Nova Sport 3
24.05.2022 • Cena Pavla Kouteckého pro Jednotku intenzivního života
22.05.2022 • RTVS uvedie v televíznej premiére ocenený dokument Čiary

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist