Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 24.06.2024 - 15:38:18   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

CANAL+ Sport odhaluje nová studia a kompletní tým

  Autor: M7/Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 28.07.2022


V předvečer prvního zápasu nadcházejícího ročníku Premier League začne vysílat nový program CANAL+ Sport, na kterém bude nejvyšší anglická fotbalová liga exkluzivně k vidění. O produkci nového programu se postará mezinárodní společnost Canal+, která má bohaté zkušenosti s vysíláním sportovních přenosů po celém světě.


Vysílání začne 4. srpna v 18.00 fotbalovým magazínem Nejlepší góly sezóny 2021/2022 a následovat bude pořad Fantasy Show z vlastní produkce, věnovaný virtuální hře Fantasy Premier League.

V pátek 5. srpna ve 21.00 začíná Premier League prvním zápasem mezi Arsenalem a týmem Crystal Palace. Před ním se mohou diváci CANAL+ Sport těšit na premiéru zápasového studia MatchTime, která začne ve 20.20. Během víkendu se odehraje zbylých 9 utkání prvního kola a diváci budou moci kterékoli z nich sledovat v přímém přenosu v jednotlivých zápasových streamech. Při souběžně hraných zápasech bude vysílán konferenční přenos, který bude z jednotlivých stadionů přinášet nejzajímavější situace podle aktuálního dění, a nabídne tak to nejlepší ze všech souběžně hraných utkání. V pondělí od 21.00 na diváky čeká talkshow Premier Club, kde moderátor Jaromír Bosák společně se zajímavými hosty zhodnotí odehrané kolo.


Pořady na programu CANAL+ Sport a nová vysílací studia

Studia se nachází v prostorách společnosti AV MEDIA EVENTS v Praze a budou se v nich natáčet 3 pořady - zápasové studio MatchTime, talkshow Premier Club a magazín o virtuální hře Fantasy Show. Jednou za kolo také odvysíláme exkluzivní rozhovor s některým z hráčů či manažerů Premier League.


Match time - moderátory zápasových studií jsou Jaromír Bosák, Marek Skáčik a Martin Minha. Divákům se také představí nespočet hostů, například do prvního pátečního studia přijde exkluzivně trenér pražské Slavie Jindřich Trpišovský.

Premier Club - pondělní talkshow uvedou Jaromír Bosák a Matúš Lukáč, které doplní zajímaví hosté, kteří se nebudou bát tvrdého názorového střetu.

Fantasy Show - magazín o virtuální hře Fantasy Premier League budou uvádět Sonia Krajčová a Karel Tvaroh. Již nyní se mohou hráči zaregistrovat do hry a užít si CANAL+ Sport ligu, ve které mohou vyhrát lístky na zápasy Premier League a další zajímavé ceny.


Kromě lokálně produkovaných pořadů bude vysílána také celá řada pořadů z produkce Premier League o její třicetileté historii, osobnostech, ale i zajímavostech ze zákulisí.

Hudební znělky k pořadům MatchTime a Premier Club vyrobilo studio Oficina, dekorace pro Premier Club jsou dílem společnosti Film Dekor a technické zázemí zajišťuje firma Smart Informatics.


Hvězdný tým programu CANAL+ Sport

O komentování přenosů se postará silný tým fotbalových komentátorů, opět v čele s Jaromírem Bosákem. Dalšími členy jsou Matúš Lukáč, Marek Skáčik, Jiří Vrba, Martin Minha, Jan Pěruška, Jan Suchan, Štěpán Hájek a Ondřej Lípa. Konferenční přenosy budou moderovat Martin Minha a Jan Pěruška.

Pozici fotbalového experta zaujme slavný trenér a bývalý hráč Radoslav Kováč a další bývalá fotbalová esa, jako například Zdeněk Zlámal, Roman Bednář, záložník Marek Matějovský, Jakub Podaný a přímo z Anglie bude do Česka létat Daniel Pudil.


Moderní technologie pro zlepšení diváckého zážitku

Pro grafické analýzy bude využíván systém Piero od kanadské společnosti Ross Video, který vlastníme jako jediní v České republice a na Slovensku. Díky němu dokážou naši experti vizuálně zanalyzovat situace ze zápasů s dosud neviděnými možnostmi. Tento systém umožňuje například znázornit rychlost střely a běhu nebo vzdálenost od brány či jiného hráče.

Díky spolupráci se společností 11Hacks, která připravuje špičkové datové analýzy, dostane rozbor zápasů nový rozměr. Kromě subjektivního hodnocení expertů budou k dispozici také objektivní data a matematické modely, které využívají týmy a skauti hráčů.


Sociální sítě a distribuce programu CANAL+ Sport

Vše, co se nevejde do vysílání programu CANAL+ Sport, ale i zákulisní informace, highlighty a další zajímavosti můžete najít na našich facebookových profilech. Na Twitteru pak můžete s naším týmem diskutovat o situacích během zápasů i fotbalu obecně. Bonbónkem na sociálních sítích budou taky exkluzivní klipy z právě probíhajících zápasů.


Kde objednat

V České republice i na Slovensku bude CANAL+ Sport dostupný v nabídce Skylinku a freeSATu. Na Slovensku navíc také pro zákazníky Orange, kteří využívají službu „Skylink TV pre Orange". A je možné, že výčet možností není konečný, další jednání probíhají. Více informací naleznete na našich stránkách www.canalplussport.cz.


PR Canal+ Luxembourg, 28. 7. 2022


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
20.07.2022 • RTL UHD z nového transponderu družice Astra
05.07.2022 • Televize Telly nasazuje další světoznámou značku, kanál HGTV určený pro milovníky renovací a úžasných proměn bydlení
30.06.2022 • CANAL+ Sport: představení týmu, chystané pořady i charitativní spolupráce [ 2 ]
16.06.2022 • Premier League od 1. srpna na novém programu CANAL+ Sport v platformě Skylink
30.05.2022 • Čtyři programy v červnu pro všechny zákazníky Skylinku
19.05.2022 • Další hudební stanice zmizí z družice Astra 1: gotv

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist